Sözler Ansiklopedisi

24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri ve Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri ve Mesajları

Sayfamızda 24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri ve Mesajları, Öğretmen Günü ile İlgili Güzel Sözler, 24 Kasım Öğretmenler Günü İçin Özel Derlenmiş Sözler, En Güzel Öğretmenler Günü Mesajları ve  Sözleri, En Anlamlı Öğretmenler Günü Sözleri Kısa, Uzun, Etkileyici Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları Burada!

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri
24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri ve Mesajları

İlginizi Çekebilir: Abiye Ablaya Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri


24 Kasım Öğretmen Günü Sözleri ve Mesajları

Başöğretmenimiz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda, bize rehberlik ettiğiniz için size gerçekten minnettarız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler güneşe benzer, en karanlık vaktin ardından öyle doğarlar ki, her taraf aydınlanır.

Çocuklarımızın yetişmesinde göstermiş olduğunuz çaba; Takdire şayan, bizler ise sizlere minnettar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bizlere bıkmadan usanmadan bir birey olabilmemiz adına verdiğini eğitim için çok teşekkür ederiz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sevgili Öğretmenim.

Dünyanın en fedakâr mesleklerinden biri olan öğretmenliği icra ettikleri için, başta siz olmak üzere tüm öğretmenlerin Öğretmenler gününüzü Kutlarım.

Sorunlarımızı ve problemlerimizi dinleyip, bizlere her daim bir arkadaş, bir dost ve bir öğretmen edasıyla yaklaşıp çözüm ürettiniz. Bize ve hayatımıza sunduğunuz katkı için çok çok çok teşekkürler. Size layık olmaya çalışan öğrenciniz.

Hayal kurmayı, bilimin ışığında yürümeyi, hayatta en hakiki mürşidin ilim olduğunu sizler öğrettiniz bana. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

Başta siz değerli Öğretmenim olmak üzere tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar. Bu kutsal görevinizde sizlere başarı ve esenlikler dilerim…

Her sınıfa girişte bizlere okuduğunuz şiir, bizim edebiyatı sevmemize vesile oldu. Her daim şiir dinleyen öğrencileriniz ve şiir okuyan öğretmenlerimiz olması dileğiyle. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün öğrencilerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Öğretmenler bahçıvan gibidir, en güzel gülleri yetiştirmek için gece demeden gündüz demeden bahçesinde ki güllere su verir. Onların bakımını titizlikle yapar…Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler Günü ile İlgili Güzel Sözler

Öğretmenler büyük sanatkârlardır aslında, öyle bir eser meydana getirirler ki işte o esere paha biçilemez. Öğretmenler gününüzü kutlarım sevgili öğretmenim.

Büyüğümü saymayı, küçüklerimi sevmeyi, arkadaşlarımla iyi geçinmeyi, çalışmayı, okumayı, başarmayı siz öğrettiniz. Önümüzü aydınlatan ışık olduğunuz. Bir ömür boyu ışığımız olmanız dileğiyle. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Her çocuğun ilk hayali öğretmen olmaktır bu ülkede. Bütün öğretmenlerimizin bu hayale layık olmak için nasıl çabaladığını biliyoruz. Fedakar öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. 

Öğretmen demek bir yarı anne yarı baba demektir. Bütün çocuklar bu güvenle sarılır öğretmenine. Öğretmenler Günü kutlu olsun. 

Bir gün yuvadan uçar çocuk ve konduğu dalın adı öğretmendir. O dal ona gökyüzüyle dans etmeyi öğretir. 24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun. 

Öğretmen hem kendi hayatını hem ailesinin hayatını yeri gelir öğrencileri için ikinci plana atar. Bundan ne o ne de ailesi şikayet eder. Çünkü hepsi bilir, bir nesil yetiştirmenin önemini ve kutsallığını. 24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri için ne denirse densin az gelir bu yüzden. Bütün öğretmenlerimizin ellerinden öperim.

Hayat acemisi öğrencilere kanatlanmayı öğreten öğretmenlerimizi kutlarım. Emekleriniz yarınlarda birer yıldız olarak parlayacak. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. 

Öğretmenin yeri öğrencinin başının üstünde ve kabinin en derinindedir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. 

Bu millet için muallim, öğretmen dendi mi akan sular durur. Öğretmenlerimiz kutsallarımızdır. Öğretmenler gününüz kutlu ve gururlu olsun. 

Bir gün bir yerde bilginin ışığını görürseniz bilin ki o ışıkta öğretmenin bakışları vardır. 24 Kasım Öğretmenler Günün Mesajları arasında en önemlisi bu ışığın kaynağı olmalıdır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. 

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlar, sozleransiklopedisi.com ailesi olarak hayatlarında sağlık, başarı ve esenlikler dileriz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!