Sözler Ansiklopedisi

Abiye Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı ve Sözleri

Ablaya Abiye Öğretmenler Günü Mesajı Sözleri

Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı, En Güzel Anlamlı, Duygusal Ablaya Öğretmenler Günün Sözleri Uzun, Kısa, Abiye Öğretmenler Günü Mesajı, Abiye Öğretmenler Günü Sözleri Uzun, Kısa, Öğretmen Ablaya Güzel Sözler, Öğretmen Abiye Güzel Sözler

Sayfamızda 24 Kasım Öğretmenler Günü 2023-2024 dolayısıyla hazırladığımız kutlama, tebrik mesajları ve sözleri yer almaktadır. Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı, En Güzel Anlamlı, Duygusal Ablaya Öğretmenler Günün Sözleri Uzun, Kısa, Abiye Öğretmenler Günü Mesajı, Abiye Öğretmenler Günü Sözleri Uzun, Kısa, Öğretmen Ablaya Güzel Sözler, Öğretmen Abiye Güzel Sözler ile ilgili paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

Abiye Öğretmenler Günü Sözleri
Abiye Öğretmenler Günü Sözleri

İlginizi Çekebilir: En Güzel Duygusal, Etkileyici 24 Kasım Öğretmenler Günün Sözleri ve Mesajları


Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı

Her öğretmenler günü sende mesleğe yeni başlamışçasına bir heyecan yaratır. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Öğretmenler günü öğrenci ile öğretmenin arasındaki bağın güçlenmesine olanak sağlar. Sen benim hem ablam hem öğretmenimsin.

Öğrencilerin için nasıl fedakarlıklar yaptığını en iyi ben bilirim, ben şahidim o uykusuz gecelerine. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Öğretmenler Günü sözleri için ne yazılsa azdır.  Ablaya öğretmenler günü sözleri yazmak ise her şeyden daha gurur vericidir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Okuldan uzak kaldığımız ve dikkatimizi toparlamakta zorluk çektiğimiz şu günlerde öğrencilerin en büyük destekçisi öğretmenlerdir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Biliyorum ki her bir öğrenciden tekrar tekrar duysan bile Öğretmenler Günü ile ilgili sözler kalbini yeşertir ve doyamazsın biliyorum. Bir de ben söyleyeyim o zaman öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir öğretmen olarak en güzel hayallerle meslekler arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edersiniz. Bu yolda senin en büyük destekçin benim unutma. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Bir öğretmenin kalbini kazanmak için başvuracağımız en etkili yöntemler arasında onun öğretmenler gününün en içten şekilde kutlamak varmış. Öğretmenler günün kutlu olsun canım ablam.

Ablacım bazen küçük bir telefon mesajı ya da sosyal medya iletisi bile seni mutlu eder bu güzel günde. Ben de senin o güzel sevincini paylaşmak istiyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Çok sevdiğiniz, kalbine ulaşmak istediğiniz öğrencilerinizin sayısı arttıkça öğretmenlik duygunuz kamçılanır. Ablaya en güzel öğretmenler günü mesajı da bu öğrencilerin sayısı yağmur damlaları kadar çok olsun diye atılır.

Bazen konuşurken söyleyemediğiniz bazı duyguları, düşünceleri çok daha etkili bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım demek bu kutsal mesleğe ve sana olan hayranlığımı ifade etmeye yetmez ama idare et.

Öğrencilerinden uzakta bir yıl oluyor senin için onları unutmadığını, yıllar geçse de kalbindeki yerlerini koruduklarını en iyi ben bilirim. Ablaya öğretmenler günü sözleri ile kalbine girenlerden biri de ben olayım. Öğretmenler günün kutlu olsun abla.

Ablaya Öğretmenler Günü Sözleri
Ablaya Öğretmenler Günü Sözleri

İlginizi Çekebilir: Sevgiliye Öğretmenler Günü Sözleri


Ablaya Öğretmenler Günü Sözleri

Ablacım senin öğrettiklerin bir çocuğun hayatını değiştirecek kadar kıymetlidir. Onlar için çok seviniyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Daha dün çocuktuk, araya uzun zaman girse de ben hala senin bana kalem tutmayı öğretişini unutmamam. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Öğretmenin yanında olan hiçbir çocuğun kötü karakterli olma ihtimali yoktur. Öğretmenler iyi kalpli insanlar yetiştirir. Öğretmenler günün kutlu olsun abla.

Işığınla aydınlattığın, güneşinle içimizi ısıttın, karanlığa daha cesur adımlarla yürümemi, geleceğe arkama bakmadan el uzatmamı sen sağladın. Canım ablam iyi ki varsın, 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler; okulda Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi öğretmekle kalmaz. Önce iyi bir insan olmayı öğretir. Vicdan sahibi bireyler yetiştirir, paylaşmayı, sevmeyi, düşünmeyi öğretir. Senin bize aile mirasın olarak geçti. Çok teşekkür ederim ablacım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bazen sıkıntımı sezip desteklediğinde ve bana her zaman yaslanacak bir omuz olduğunda senin ne kadar samimi bir insan olduğunu dünyaya haykırasım gelir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Herkesin bildiği bir sözdür: Bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum, demiş Hz. Ali. Sen bize sadece bir harf değil, yaşamın ta kendisini öğrettin. Nice 24 Kasımlarda mutlu olman için dua ediyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Ablacım, şefkatli yüreğin, gülen gözlerin ve sevgi dolu hareketlerin ile öğrencilerin kalbinde taht kurarsın. Senin bambaşka bir öğretmen olduğunu her gören bir bakışta anlar.  Seninle gurur duyuyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bize dev bir mum ışığı, biz de o ışıkla aydınlanan kardeşlerin olarak aynı zamanda senin öğrencilerin olduk. Ancak biliyoruz ki sen bizi aydınlatırken birçok fedakârlık yapıyor, adeta bir mum gibi tükeniyorsun yeri geldiğinde. İşte bu yüzden, yine kalbimde duyuyorum ki senin hakkın ödenmez.  Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı
Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı

Abiye Öğretmenler Günü Mesajı

Canım abim, güzel yürekli öğretmenim, bilginin kıymetini bildirenim. Öğretmenler günün kutlu olsun. Ellerinden öperim abicim.

Abicim sana kalbimdeki yerini göstermek için neler söylesem az. Sen benim hayat öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Biz senin kardeşlerin olduğumuz kadar öğrencilerin de olduk, senden çok şey öğrendik öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

Abiye Öğretmenler Günü için güzel sözler aradım, ne desem az gelecekti. Seni alıp baş tacı edeyim de anla. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bazen duygularını doğrudan kendin kaleme alırsın. Bazen de dile getirmek istersin. Bu yıl öğretmenler günün de uzaktan kutlayacağız, ne yapalım. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

Güzel abim, ne biliyorsan bize öğrettin, bizi vatana faydalı bireyler ettin, hep kalem kılıçtan keskindir dedin, her derde bıkmadan çareler ürettin öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

Abicim, sen bizi her zaman aydınlatan ışığımız, bilgi kaynağımızsın. Sen yeri geldiğinde anamız babamızsın gibisin. İyi ki bu mesleği seçtin. Senden ne çok şey öğrendim hayattaki insanın duruşu ile ilgili. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

Beni doğruya, güzelliğe yönelten; hep destekleyen ve geleceğe güvenle gülümseyen öğretmenimsin sen abicim.Hiçbir zaman mücadeleyi elden bırakmamayı, pes etmemeyi ve ne olursa olsun tüm gücümle direnmeyi öğrettiğin bana, bunun için sana ne desem az gelir. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

Canım abicim sen hiçbir zaman sıradan bir öğretmen olmadın. Bana hep bir rehberdin. Herkesten daha yakındın. Bazen anne, bazen baba, bazen sırdaş oldun. En önemlisi de hep şefkatli, hep sevgi dolusun ya. Biliyorum ki senin gibi bir öğretmenim varken benim sırtım yere gelmeyecek. Öğrencilerin de ne şanşlılar. Binlerce kez teşekkürler öğretmenim, öğretmenler gününü kutlarım.

Abiye Öğretmenler Günü Mesajı
Abiye Öğretmenler Günü Mesajı

Abiye Öğretmenler Günü Sözleri

Sen o eşsiz yüreğin ve engin bilgilerinle hayatımda çok özel bir yerdesin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

Abicim, bu özel günde sana mutlu, huzurlu ve başarılı bir gelecek diler ellerinden öperim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

İnsan öğrendiğini de o bilgileri öğreteni de unutmamalı. Sen benim hem abim hem ilk öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Abicim sen bana bir öğretmen olarak ne olursa olsun düşüncelerimizde hür kalmayı, doğru bulduğumuz ne varsa onun için savaşmayı öğrettin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Canım abim, öğrettiklerin doğrultusunda yolumda ilerliyorum öğretmenim. Hayatımdaki iyikilerim arasında başta yer aldığını unutma. Sana minnettarım. İyi ki varsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Genç neslin yetişmesinin temelini atan ve her türlü özveride bulunan ailemizin gururu abicim. Gelecek senin ellerinde. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Kaç yaşına gelirsek gelelim, öğretmenlerin kalbimizde yarattığı o samimiyetin etkisi eksilmez. Çoğu zaman öğretmenlerimizin kaderimizdeki rolünü kavramak için biraz büyümemiz gerekiyor. Abicim öğretmenler günün kutlu olsun.

Annem der ki öğretmen altın kanatlı kelebektir. Çiçeklerin arasından hiç bıkmadan usanmadan, dinlenmek nedir bilmeden durmadan uçar. Çiçeklerine asla toz kondurmaz, onları hep korumaya çalışır. Sen de bizim ailemizin kelebeğisin abicim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bulunduğum yerden geçmişe doğru baktığımda, bu ülke uğruna faydalı bireyler olmamızın en önemli vesilesi, beni aydınlatan, yol gösteren öğretmenlerim olarak sen oldun. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

Abicim, hayat zor ve geçim pahalı. Senin ne kadar fedakâr çalıştığını biliyorum. Öğretmenlik meslekler arasında çok kazançlı gibi görünmese de aslında kimsenin ulaşamayacağı manevi kazançları beraberinde getiren, çok değerli bir iş ve bu iş en çok sana yakışıyor. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bugün şu hatırlamak gerek hepimizin üzerinde, okul öncesi eğitimden başlamak üzere öğretmenlerimizin büyük çabaları var. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

Neredeyse anne babamız kadar üzerimize titreyen abim, gerek okul içinde gerekse de okul dışında her türlü sorunumla yakından ilgilenen, bir şeyler öğrenebilmem için kendinden vazgeçen emektar öğretmenim. Sana karşı büyük bir vefa borcum var. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Siz de ablaya öğretmenler günü mesajı ya da abiye öğretmenler günü mesajı göndermek için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!