Sözler Ansiklopedisi

Anne Babaya Anlamlı Kandil Mesajları 2021

anne babaya anlamlı kandil mesajlari

Anne babaya anlamlı kandil mesajları, anneye Regaip kandili mesajı, babaya Regaip kandili mesajı, anneye en yeni kandil mesajları, babaya en yeni  kandil mesajları, Anneye en güzel kandil mesajları, babaya en güzel kandil mesajları, Anneye Regaip kandili mesajları, Babaya Regaip kandili mesajları, anne-babaya üç aylar tebrik mesajları, anne-baba en güzel kandil mesajları, Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları, Anne Babaya Kadir Gecesi Mesajları yer almaktadır. Kandiliniz mübarek olsun.

Güzel sözler sitemizde bu sayfamızda Anlamlı Kandil Mesajları ve Anne Babaya Anlamlı Kandil Mesajlarını bir araya topladık. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Kandiliniz Mübarek Olsun…

İşte Anne Babaya Anlamlı Kandil Mesajları 

Günlerine mutluluk, kaderine bereket, gönlüne saadet dolsun canım annem, ellerinden öperim. Gecen mübarek, menzilin daim olsun.

Benim güzel yürekli babam, Allah’ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerine olsun, kandilin mübarek olsun.

Benim ağzı dili dualı annem, senin her duan hayırlısıyla kabul ve makbul olsun. Regaip Kandilin mübarek olsun.

Hayatımın en değerlisi annem, gönül güneşin hiç solmasın, yüzün hep aydın, makamın Firdevs olsun. Kandilin mübarek olsun.

Bir ömür sırtında bizi taşıyıp bir gün bile ah etmeyen canım babam, Allah bu kandil gününde senin bütün dualarını kabul etsin.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun canım babam, makamın cennet olsun, Hz. Muhammed komşun olsun. Kandilin mübarek olsun.

Anne Babaya Anlamlı Kandil Mesajları

Cennet kokulu annem, Rabbim bu kandil gününde seni cennetlikler arasına alsın, nur yüzlü meleğim Regaip kandilin mübarek olsun.

Başımın tacı babam, bu mübarek Kandil gününde duaların kabul, amellerin makbul, hizmetin daim olsun. Kandilin mübarek olsun.

Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden Allah’a şükürler olsun ki senin gibi bir babam var. Kandilin mübarek olsun.

Hasta olunca geceler boyu başımda bekleyen annem, Allah senin bütün niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin. Regaip kandilin mübarek olsun.

Gül sevginin işaretidir. O gül ki Hz. Muhammed’i temsil eder. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller geçir canım annem.

Her düştüğümde elimden tutan babam, Allah seni başımızdan eksik etmesin, bu mübarek gecede dualarında bizi unutma. Kandilin mübarek olsun.

Anne-Babaya Anlamlı Kandil Mesajları ve Sözleri 2021

Anne, cennetin kapısıdır. Bu mübarek kandil gecesinde beni de o cennetin kapısında annemin duasıyla getir Allah’ım. Firdevs cennetlerinde köşklere kurul annecim.

Başımdaki gölgem babam, Allah bu kandil gününün hürmetine sana sağlık ve esenlik versin. Rabbim merhametiyle senin gönlüne ferahlık nasip etsin. Regaip kandilin mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları bize armağan etti, ağaç istedik ormanları bahşetti, su istedik denizleri verdi. Bir de annelerin en güzelini nasip etti. Mübarek Regaip Kandilin kutlu olsun.

Beni dünyanın en şanslı çocuğu yapan annem, güneşi yüreğinde, gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olman dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

anne babaya kandil mesaji

Sözü güzel, niyeti güzel annem, Arş-ı Ala’nın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin yeryüzüne yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle… Regaip Kandilin mübarek olsun.

Yükü dünyadan ağır olan babam, yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin bereketiyle bereketlen. Nice kandiller görelim beraber.

Bir ömür kahır çekip, hiçbir sıkıntısını kimseye belli etmeyen fedakâr babam, yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet esintileri ile yeşerten bu kutlu günde dualarının kabul olması dileğiyle. Kandilin mübarek olsun.

Dualarıyla her zaman yanımda olan melek annem, En güzel isimler (Esmaül Hüsna) Allah’ındır. O Halde O’na o güzel isimlerle dua edin. O’nun isimleri hakkında eğri yola gidenleri bırakın. Onlar yapmakta olduklarının cezasına çarptırılacaklardır. (Araf 180) Regaip Kandilin Mübarek Olsun!

Herkesi ve her şeyi iyilik gözüyle gören annem, borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim… Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım… Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak… Kandilin mübarek, duaların kabul olsun.

anlamli-kandil-mesajlari

Anlamlı Kandil Mesajları 2021

Kadir Gecemiz Mübarek olsun.. Allah Dualarımızı kabul etsin. 

Kim inanarak ve sevabını Allah’tan umarak Kadir gecesini ihyâ ederse geçmiş günahları bağışlanır. Hz. Muhammed

Bin aydan hayırlı olan gecenin sessizliğinde “AFFETTİM” dediğin kullarının içinde bizlerde olalım Allah’ım.. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Biz onu (Kur’an’ı) Kadir gecesinde indirdik. Bilir misin nedir Kadir gecesi? Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır. O gece melekler ve ruh, rablerinin izniyle her bir iş için iner dururlar. O gece tan yeri ağarıncaya kadar esenlik doludur. Kadir Suresi

Bin aydan daha hayırlı, rahmet ve bereket kaynağı mübarek Kadir Gecesi’nin, milletimize ve tüm İslam Alemine birlik ve beraberlik getirmesini; yeryüzüne huzuru ve sağlığı hakim kılmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa’fu annî. Rabbim bizi kötülüklere , hastalıklara,müsibetlere, hayırsız olanlara karşı El-Mânî ismiyle muhafaza eylesin imanımızı ,bereketimizi, sağlığımızı gâni eylesin inşallah. Kadir Gecemiz kutlu olsun..

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!