Sözler Ansiklopedisi

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı 2021

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı 2020

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı 2021 ve  sayfamızda sizlere güzel annelerimizi mutlu edecek güzel sözler ve mesajlar hazırladık. Annelerimiz dünyanın en güzel insanlarıdır. Çocukluğumuzdan bu yana hayatımıza yön verip bizleri sevgiyle büyüterek yetiştiren elleri öpülesi annelerimiz için ne yapsak azdır. Elimizden geldiği kadar hayatımız boyunca annelerimize sahip çıkmak, onlara saygı göstermek boynumuzun borcudur. Doğum günlerinde vatandaşlar tarafından en çok aratılan anneye doğum günü mesajları ve sözleri böyle zamanlarda duygularımıza tercüman olur.

Annelerimiz bizi doğuran, besleyen, büyüten ve bizleri yetiştirirken kendinden büyük fedakarlıklar gösteren koruyucu meleklerimizdir. Bu yüzden en güzel anlamlı kısa uzun anneye doğum günü mesajları göndermeyi kendimize bir vazife biliriz. Bazen sesimizi duyurarak bazen de kısa mesaj göndererek onları ne kadar çok sevdiğimizi göstermeye çalışırız. İşte Anneye Gönderilecek Anneye Uzun, Anlamlı, Güzel Doğum Günü Mesajları…

Bakınız; Ablaya Doğum Günü Mesajları

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı 2021

 

Biricik annem. Doğum günün kutlu olsun.

Bana tüm güzellikleri yaşatan annem, doğum günün kutlu olsun.

Canım annecim, var olma sebebim iyi ki doğdun nice güzel yaşlara…

Benim meleğim, biricik annecim doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem doğum günün kutlu olsun!

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki doğdun anneciğim.

Biricik annem doğum günün kutlu olsun, her zaman senin küçük bebeğinim.

Bu hayatın bana verdiği en güzel şey şüphesiz sensin annecim. İyi ki doğdun.

Seviyorum en çok kimi? Annelerin bir tanesini. Annecim iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Seçme şansım olsaydı yine seni seçerdim annecim. Hep yanındayım iyi ki doğdun.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Ben hep seni örnek aldım kendime… Öyle zarif, öyle naif. İyi ki doğdun annecim. Seni çok seviyorum.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, sonsuza kadar başımın tacı annem, seni hep seveceğim.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Bugün yanında olmasam da biliyorum ki kokun hala yanımda. Annecim iyi ki doğdun, iyi ki benim annem oldun.

Bugün güneş ayrı bir gülümsedi gökyüzünden çünkü bugünü özel kılan biri var hayatta. İyi ki doğdun annecim.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum. Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı ve Sözleri Devam Ediyor…

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı ve Sözleri

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli doğum günün kutlu olsun.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Her sene bugünü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu yıllar anne.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım annem.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli, doğum günün kutlu olsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anneciğim canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı ve sözleri devam ediyor…

Kızından Anneye Doğum Günü Mesajı 2020

 

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum günün kutlu olsun…

Hayatımın ilk aşkı, güzeller güzelim, gülüşüne hayran olduğum annem doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Hep yanımızda ol inşallah.

Km’lerce uzakta olsanız da sizi herkesten çok düşünen, herkesten çok iyiliğinizi isteyen kişiye denir “Anne.” İyi ki doğdun annecim.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek. Varlığınla mutluyum. Doğum günün kutlu olsun sevgili annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum canım annem.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim.

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem!

Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın. İlk aşkım, hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Doğum günün kutlu olsun…

Oğlundan Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajı

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne… Doğum Günün Kutlu olsun.

Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun annemmm.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Ne kadar konuşsam boş. Ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun anacığım.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Bana her şeyin en güzelini vermek için elinden gelen her şeyi yaptın. Her istediğimi ikiletmeden yerine getirdin ve beni yetiştirdin. Şimdi sıra bende canım annem. İyi ki varsın.

Anneye Uzun Doğum Günü Mesajı ve sözleri devam ediyor…

Anneye Gönderilecek En Güzel Doğum Günü Mesajı

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Bana hayat veren kadın, seni dünyalardan bile çok seviyorum. Senin sevgin ile dolup taşıyorum ve her güne senin verdiğin can sayesinde uyanıyorum. İyi ki varsın benim melek annem.

Bu hayatta benzeri olmayan bir güzellik varsa o da senin kalbindedir canım annem. Hayatının geri kalanı kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin bir tanesi.

Hayatım boyunca seni mutlu etmek için yaşadım, tıpkı senin de beni mutlu etmek için yaşadığın gibi… Seninle birlikte bu hayatın önemi ve anlamı hep arttı. Seni çok ama çok seviyorum canım annem.

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin. Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Her anne çocuğu için değerlidir ama sen benim için bir başka değerlisin canım annem. Seninle birlikte tüm ömrüm anlam kazandı sen yanımda olduğun için düştüm ama hiç dizlerim kanamadı. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanem.

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

Anneye En Anlamlı ve Duygusal Mesajlar

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde atıyor. Seni çok ama çok seviyorum annem. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda ve daima bizimle ol inşallah.

Ne yaparsam yapayım hakkını asla ödeyemem bilirim. Senin bana yaptıklarını asla kimse yapamaz canım annem. Sen benim canım, cananım, yarenimsin. Sen benim hiç değişmeyen tek yol arkadaşımsın…

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Seninle beraber ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bu hayatın hep güzelliklerini bana gösterdin. Sevginin ne kadar büyük bir duygu olduğunu sen bana öğrettin. Seninle birlikte hayatım hep güzelliklerle, çiçeklerle ve neşeyle doldu. Sen benim canımdan da ötesin, bir tanemsin…

Annem. Başımın tacı, gözümün nurusun. Senin hayata ilk geldiğin işte bugün; benim hayatıma verdiğin canla devam etti. Sen doğdun, seninle birlikte ben de doğdum. İyi ki doğdun, iyi ki annemsin ve iyi ki varsın canım annem.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Benim canım annem, sana sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Canımdan çok seviyorum seni ve hayatım boyunca da seni her geçen gün artarak sevmeye devam edeceğim. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Bu yaşıma kadar aşkla getirdin beni. Her istediğimi nasıl da canla başla gerçekleştirdin ve beni koruyup kollamaktan hiç vazgeçmedin. Sana tüm ömrüm boyunca teşekkür etsem yine az kalır. Seni çok seviyorum annemm.

Seni öyle çok özledim ki annem meğer anneye özlem, özlemlerin en ağırıymış. Sen yokken anladım ki senin özleminle dolup taşmış içim ve çaresizce seni beklemeye başlamışım… Zaman bir an evvel geçsin ve sana kavuşayım canım annem. 

Yorum Ekle

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!