Sözler Ansiklopedisi

Baba Vanga Kehanetleri ve Sözleri

Baba Vanga Kehanetleri

Bu sayfada Baba Vanga Kehanetleri ve Sözleri, Baba Vanga 2020 Kehanetleri, Baba Vanga Gerçekleşen Kehanetleri, Baba Vanga Gelecek Kehanetleri yer almaktadır.

Baba Vanga Sözleri ve Kehanetleri

Avrupa’nın bütünlüğünün sona erdiği yıl 2020 olacak. Ayrıca Avrupa ekonomisi tamamen çökecek.

Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak. Petrol popülerliğini kaybedecek ve dünya biraz da olsa huzura erecek.

2004’te Hint Okyanusu’nda meydana gelen deprem ve tsunamide 230 binden fazla kişinin yaşamını yitirdiği doğa felaketinin bir benzeri Asya’da yaşanacak.

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e bir suikast girişimi düzenlenecek. Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin’in dikkat etmesi gerekecek.

Büyük kâhinin ABD Başkanı Trump ile ilgili kehaneti ise; Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek.

Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.

Baba Vanga Kehanetleri 2020
Baba Vanga Kehanetleri

Baba Vanga’nın Gelecek Kehanetleri

“2014 yılında İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak” “2016 yılında Avrupa’nın nüfusu azalacak.2018 yılında Dünyanın yeni hâkimi Çin olacak” “2043 yılında Müslüman bir devlet Avrupa’ya hükmedecek.

“2046 yılında Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak.

“2076 yılında Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek.

“2088 yılında Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek.

2097 yılında Kimse yaşlanmayacak.

2167 yılında Yeni bir din gelecek.

2304 yılında Ay’ın tüm sırları çözülecek.

3797 yılında Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak.

Baba Vanga’nın Gerçekleşen Kehanetleri

Baba Vanga’nın ABD’nin 44’üncü başkanının siyahi olacağını söylemesinin ardından gerçekten Barack Obama ülkenin 44’üncü başkanı oldu.

“Prag’ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş çığlıkları atıyorlar.” diye 1968 yılında yaptığı bir kehanetten sonra Sovyetler Birliği o senenin ağustos ayında, Prag’ı işgal etmiş ve tüm dünyanın tepkisini çekmişti.

Vanga, göğüs kanserinden ölmeden önce, bu ‘yeteneğinin’ Fransa’da yaşayan 10 yaşında bir kıza geçeceğini söylemişti.

Baba Vanga, 1989 senesinde, ABD’de 11 Eylül 201’de düzenlenen terör saldırısını bilmişti. 1942’de ise Bulgaristan’ın sosyalist bir ülke olacağını öngörmüş, Kral Boris’e ise Ağustos 1943’te öleceğini söylemişti ki Kral 28 Ağustos’ta ölürken, 1944’te Bulgaristan komünist bir ülke oldu.

Yine Hindistan’da siyaset yapan ve gelmiş geçmiş tek kadın başbakan olan İndira Ghandi’nin ülkenin başına geleceğini 1969’da bilmişti. Ayrıca Ghandi’nin suikaste uğrayacağını söylemişti. 1984’te kendi korumaları tarafından başbakanlık konutunun bahçesinde suikaste kurban gitti.

Kursk sulara gömülecek ve herkes ağlayacak” kehaneti 2000 yılında gerçekleşti. Rus denizaltısı Kursk bölgesinde torpido eğitimi yaparken battı. Bu olay üzerine Sovyet istihbarat servisi KGB’nin devamı olan FSB, Baba Vanga’yı yine ziyaret etti. Denizaltı’nın içinde olup bitenleri, onu sular altından çıkarıp çıkaramayacaklarını Vanga Nine’ye sordukları söylentiler arasında.

“Korku, korku! Amerikalı kardeşler çelik kuşların saldırısına uğrayacak ve yere düşecekler. Çalılıkların içinde kurtlar havlayacak ve masum kanı her yere sıçrayacak” derken Vanga Nine’nin, 11 Eylül 2001’de ABD’de gerçekleşen, uçakların ikiz kulelere çarparak yerle bir ettiği ve 3000’e yakın sivilin öldürüldüğü korkunç saldırıları kastettiği düşünülüyor. Baba Vanga Kehanetleri 2020 Bitti.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!