Sözler Ansiklopedisi

Babalar Günü Kutlama Mesajları

Babalar Günü Kutlama Mesajları

Sayfa İçeriği; Babalar Günü Kutlama Mesajları, Babalar Günü için Sözler, Babalar Günü Mesajları Kısa, Babalar Günü Mesajı Uzun Duygusal, Babalar Günü Özel Sözler, Babalar Gününe Özel Sözler, Dedeye Babalar Günü Mesajı, Amcaya Babalar Günü Mesajları.  Babalar Günü Kutlu Olsun.

Yazımızda içeriğinde bulunan “Anlamlı Babalar Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri” ni sizlere hazırladık. Birbirinden güzel ve duygularınıza tercüman olacak Babalar Gününe Özel hazırlanmış sözleri kısa mesaj yoluyla babanıza iletebilir ya da sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Hemen Sözleri Paylaşın! Duygusal Babalar Günü Mesajları için  Tıklayınız

Babalar Günü Kutlama Mesajları

Bahçemizde gezdirdiğin küçük bir çocuktum düne kadar. Her düştüğümde yanımda seni buldum. Zor günlerde varlığından güç aldım babacığım. Şimdi uzakta olsan da bu güçle ayaktayım. İyi ki canımsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Sen koca bir fabrika gibisin. Üretmeyi ve değer katmayı senden öğrendim. Nerede boş boş duran bir şey görsen alır ondan işe yarar bir şeyler icat edersin. Bunu hayatımın rehberine yazdım ve senin yolunda ilerliyorum.  Babalar Günün kutlu olsun.

Sırtımızı güvenle dayandığımız, sahiplenişinden bir an bile olsun şüphe duymadığımız biricik babamıza en anlamlı Babalar Günü Sözleri ile seslenmek istiyoruz. En güzel babalar günü sözlerine sen layıksın çünkü. Seni çok seviyoruz.  Babalar günün kutlu olsun.

Hepimizin biricik gölgesi sensin, senin gölgende rahat ve huzurluyuz… Ne yapsam baba olarak hakkını ödeyemem. Hakkını helal et, benim biricik canım babam. Hasret dolu bir kalple seni kucaklıyorum ve ellerinden öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Can paremiz, kıymetlimiz babamız… Bizleri sadece neşeli günlere değil zor zamanlara da hazırladın. Hayatın hep güllük gülistanlık olmayacağına dair uyardın. Her sözünle haklıydın. Sayende mutlu ve dimdik bir ayakta bir hayatımız oldu. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Gününe Özel Sözler
Babalar Gününe Özel Sözler

Telaşlarımı, hayallerimi, heyecanlarımı, triplerimi, kızgınlıklarımı her şeyimi en iyi sen bilirsin. Sen bana en yakın olan canım babam, aramızdaki bu mesafeler hiçbir şeyi değiştirmez. Sen hep manen benimlesin. Babalar günün kutlu olsun!

Sadece bana değil, arkadaşlarıma bile babalık yapan güzeller güzeli kalbiyle herkesi sarıp sarmalayan babacım.  Her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin o kadar çok insan tanıyorum ki.  Onların arasında en şanslısı yine de benimJ Babalar günün kutlu olsun.

Güneşli günlerde, yağmurlu günlerde, fırtınalı günlerde, hayatın her dönemcinde her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir haline getirmek için gösterdiğin çabalar için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun! Hep yanında olmak istediğimi unutma.

Kelimelerle anlatılamayan birçok sevgi vardı bu hayatta. Baba sevgisi bunların başında gelir, çünkü baba demek biraz da sessizce sevmek demektir. Bu sessiz ama dağ gibi olan sevgiyi tarif et desen bana sadece BABA ve HAYAT diyebilirim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Babam olduğun için şükürlerimin sonu yok. Sahip olduğum en iyi dostsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Bu özel günde ellerinden doya doya öpmek isterdim, ama hayat işte. En kısa zamanda birlikte olabilmek dileğiyle babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum.

Hayatım boyunca bana doğru ve dürüst biri olmayı öğrettiğin için sana teşekkür ederim. Senin öğütlerinle yürüdüğüm hiçbir yolda ayağıma dikenler batmadı. Dersleri ve güzel şeyleri senden aldığım için çok şanslıyım. Aramızda ne kadar mesafe olsa da o dersler yolumu aydınlatıyor. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba sözcüğünü tekrar ve tekrar söylüyorum, bu bana birçok olumlu şey düşündürüyor. Bu olumlu şeylerin hepsi senin serin, babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olması senin bana yaşattıklarınla ilgili. Bunu senden uzak yaşadığım bu şehirde karşıma çıkan herkese anlatıyorum, sen benim kahramanımsın çünkü. Babalar Günün kutlu olsun!

Dilerdim ki sana anlatmak istediklerimi en iyi cümlelerle ifade edebilseydim. Benim için katlandıklarını düşündükçe gözlerim yaşarıyor, sana her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim bütün güzel dilekleri uzaklardan sana doğru uçuruyorum, bir uçurtma gibi. En iyi bildiğim şey ise seni tüm kalbimle sevdiğim. Babalar Günün kutlu olsun!

Kaşlarının arasında efkâr eksik olmayan babam, deniz gibi derin bakışlarınla bizlere bakar, dalar giderdin. Ne çok özledim seninle karşılıklı konuşmayı da susmayı da. Uzakta da olsa varsın ya bu bile bir teselli. Sana olan sevgimi kalbimde her gün büyütüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Eğer sen bu kadar sevgi dolu olmasaydın, bu dünyanın zorluklarına ve kötülüklerine aldanabilirsin.  Babacım eğer sen olmasaydın kimseden bu kadar sevgi görmezdim belki (Annem hariç tabi) Sen benim şansımsın.  Vazgeçilmez kalkanım ve destekçimsin. Seni çok seviyorum babam. Babalar Günün kutlu olsun.

En yakışıklı, en neşeli, en doğru sözlü, en açık sözlü benim babam! Bu değerlerle dolu bir hayatı bana hediye ettiğin için teşekkürler. Her zaman seni örnek almayı sürdürüyorum. En dar zamanlarda bana güvendiğin ve destek olduğun için şükrediyorum. İyi ki varsın. En güzel babalar günü senin olsun.

En çıkmaz durumlarda bir yolunu bulan sensin. Herkesin telaş içinde çırpındığı zamanlarda sen bir şekilde işleri yoluna koymayı bildin. Bu bana en güzel örnek işte. Umarım ben de senin gibi bir ebeveyn olabilirim. Her zaman şaşmaz pusulamsın. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Evimizin pusulası sensin babacım. Rüzgârın ne yandan eseceğini önceden bilir, hepimizi önceden korumaya alırsın. Senin geminde yolculuk yapmak, bu hayatın en güzel yanı. Yanında olamasam da duygusal babalar günü mesajları ile seni ağlatmaya karar verdim. Ama senin yüzün ağlarken de gülsün, yoksa ben başka türlüsüne dayanamam.

Benim için kimse senin yerini tutamaz, hayatımın rol modelisin. Doğru yolu senin yaşam karşısındaki tavırlarından öğrendim. Bir şeyler bana ağır geldiğinde, babam olsa ne yapardı diyorum ve doğruyu buluyorum. Bu ödenmez bir borç, ama sen borç hesabı tutmazsın, sadece seversin. Babalar Günün kutlu olsun!

Bir cümle ile ne kadar anlam ifade edilebilir? Uzaktaki babaya en güzel babalar günü sözleri nasıl bir araya getirilir? İnsan yanında olmak isteyip de olamadığı babasına sözcüklerle yaklaşmak istiyor. Ama en güzel söz yine iki kelime; seni seviyorum. Canım babam, babalar günü mesajımı aldığında biliyorum gözlerin dolar, ama sen hep mutluluktan ağla olur mu? Babalar günün kutlu olsun.

Uzak uzak memleketlerde bizim için çalışan güzel babam, ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum güzel babam. Hakkını helal et bana, bana emeklerin ödenmez.  Kendine her zaman iyi bak, güzel haberlerini bekliyorum. Senin gibi bir baba ile geçen her bir gün bir okul günüdür.  Kim benim kadar şanslı olabilir ki, kardeşlerimden başka.  Bu şansımın her zaman farkında olarak yaşamak isterim. Seni seviyorum canım babacığım.

Benim için her zaman koşmaya ve sevmeye hazır olduğunu biliyorum. Teşekkürler sana olan duygularımı ifade edemiyor.  Bana doğru yolu gösterdiğin için, bana ağır gelen imtihanlarda, yılgınlık gösterdiğim her yerde bana inandığın için minnettarım. Sürekli mücadeleyi öğrettiğin için de bu kadar güçlüyüm işte.  Ne diyeyim ki babacım, yaptığın her şey için teşekkürler. Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Benim için her zaman olmazları oldurmaya çalışan babacım, bana doğru yolu işaret ettiğin için, elimden tutup yürümeyi öğrettiğin, zorlukların üstesinden gelmeyi bende bir huy haline getirdiğin için sana minnettarım. Bana hep hayal kur dersin, hayallerime inanmayı senden öğrendim.  Güzel bir insan olmak için teşvik edesin. Sana danışamayacağım hiçbir şey yok. Akıl hocam, canım babam her şey için teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!

Her günümü bir şükür sebebi yapan gülümsemelerin var senin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman uyaran canım babam. Hayallerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerekirse ona çabalayan sensin. Her zaman benim için en iyisini istersin. En önemlisi de hiçbir şey için beni ezbere yargılamazsın, hep anlamaya çalışırsın. Sabrına ve nezaketine hayranım. Bence dünyadaki en iyi baba sensin. Ömürlük en iyi arkadaşımsın. Ve bunu bağıra bağıra söylüyorum: seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Sigarayı Bıraktıracak Sözler

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!