Sözler Ansiklopedisi

Babaya En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Babaya En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Sayfa İçeriği; Babaya En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Babaya Kurban Bayramı Mesajı 2021, Babaya Kurban Bayramı Sözleri Kısa, Babaya Dini Kurban Bayramı Mesajı, Babaya Duygusal Kurban Bayramı Mesajları Güzel Anlamlı, Babaya Bayram Mesajları İnstagram, Babaya Bayram Mesajları TikTok.

Bayramları bayram yapan baba ve annelerimizin varlığıdır. Büyüklerimizi bayramlarda ziyaret etmek, ellerini öpmek, uzaktaysa bir söz ya da mesaj göndererek bayramlarını tebrik etmek bizlerin en önemli vazifesidir. Babalar bayramlarda çocuklarının yolunu beklerler ve gözlerler. Çünkü Babalar ve anneler için çocukları varsa bayram bayramdır. Ancak uzaktaki babalar için de bu durum geçerlidir. Sayfamızda Uzaktaki Babaya Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri bulabilir bu sözleri uzaktaki baba ile paylaşabilirsiniz. İşte duygularınıza tercüman olacak birbirinden güzel Babaya En Güzel Kurban Mesajları.

Yeni Kurban Bayramı Mesajları 2021

Babaya En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Bayramlar sensiz olmuyor babam.

En Güzel bayramlar bizim olsun babam.

Bayramın kutlu olsun babacığım. Hayırlı Bayramlar…

Sevgili Babacığım Kurban Bayramı’nı tebrik eder. Ellerinden öperim.

Benim canım melek babam iyi ki senin yavrunum bayramın kutlu olsun.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem bağlanamam. Bayramın kutlu olsun canım babam.

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Hayırlı Bayramlar Babacığım.

Canımdan öte canım babam seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice bayramlar nasip etsin beraberce.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle bayramın kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık Kurban Bayramın kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin babam. Seni çok arıyorum çok özledim. Bayramın kutlu olsun biricik meleğim.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Bayramın Kutlu Olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Babacığım bayramın mübarek olsun. Senin öğrettiklerinle yaşamaya devam edeceğim ve sana söz veriyorum senin gibi iyi birisi olacağım.

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır. Sonsuza kadar benim aşkım olarak kalacaksın canım babam! Bayramın kutlu olsun.

Sen varken ben yoktum sen açken ben toktum şimdi de sonra da başımın tacı babam seni hep seveceğim. Benim canım babam bayramın kutlu olsun.

Babaya Kurban Bayramı Mesajı Dini
Babaya Kurban Bayramı Mesajı Resimli

Canım Asker Babacığım. Bu vatan size minnettar. Senin yolunu gözlüyoruz. Bir an önce yanımıza dönmen ve gelmen dileğiyle. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel babam bayramın kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Kurban Bayramın Kutlu Olsun Babacığım.

Ben sana kurban olurum babam. Rabbim bu dünyada gülen yüzünü hiç soldurmasın. Sen bizim canımızsın, atamızsın, baş tacımızsın. Ellerini bir kez değil bin kez öpüyorum. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın…Ellerinden öperim bayramın mübarek olsun.

Canım Babam, bu bayramda da bizler için gece gündüz çalışıyorsun. Senin hakkını ne kadar ödesek azdır. Bizler için yaptığın unutulmaz fedakârlıklar için sana minnettarız. Ellerinden öperiz canım babacığım. Allah’a emanetsin. Seni çook seviyoruz.

Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam.

Babaya En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2021 sayfamızı ya da yazı içinde yer alan beğendiğiniz sözleri ya da mesajları instagram, whatsapp, facebook, twitter, tiktok gibi sosyal medya platformlarından hemen paylaşın! Bayram sevinciniz hiç bitmesin! İyi Bayramlar…

ABİYE KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!