Sözler Ansiklopedisi

Dünya Astsubaylar Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Dünya Astsubaylar Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği; Dünya Astsubaylar Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri, 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü ile İlgili Sözler Kısa, Astsubay Arkadaşa Güzel Sözler, Astsubay Babaya Anlamlı Sözler, Astsubay Anneye Duygusal Sözler.

17 Ekim tarihinde tüm dünyada ve ülkemizde kutlanan Dünya Astsubaylar Günü ile ilgili en güzel sözler ve mesajlar derledik. Sayfamızda yer alan sözleri dilediğiniz gibi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sevgiliye Astsubaylar Günü Mesajı ve daha fazlasını bulabileceğiniz derlememizi umarım beğenirsiniz. Bu tarz içeriklerin devamı için sitemizi sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın!

Dünya Astsubaylar Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Dünya Astsubaylar Günü Kulu Olsun.

17 Ekim Astsubaylar Günü Kutlu Olsun.

Tüm Astsubaylarımızın Astsubaylar günü kutlu olsun.

Herkes kendi için çalışır, biz ise vatan için… Biz Türk Astsubaylarız!

Bu vatan bizimdir ferman gerekmez! Askerin olduğu yere yabancı giremez.

Mensubu olmaktan Onur ve Şeref duyduğum 17 Ekim Dünya Astsubaylar günü kutlu olsun.

Dünya Astsubaylar Günü’nü kutlar; sağlıklı, huzurlu ve barışın üstün geldiği bir yaşam dilerim.

Bir ulusun kuvvetini belirleyen en önemli faktör askeri kuvvetidir. Astsubaylar günü kutlu olsun.

Kahraman ordumuzda görev yapmış veya yapıyor olan tüm Astsubaylarımızın Dünya Astsubaylar günü kutlu olsun.

Dünyanın hiçbir yerinde yoktur ki, senin kadar cesaretli, senin kadar şerefli bir asker. Astsubaylar günü kutlu olsun.

Ülkemizin Her Köşesinde Gece Gündüz Demeden Görev Yapan Astsubaylarımızın 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü Kutlu Olsun…

Dünya Astsubaylar Günü’nü kutluyoruz. Emeklisi ve görevde olanları dahil Astsubaylarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz.

Ordumuzun belkemiği astsubaylarımızın Dünya Astsubaylar Gününü kutluyor, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Ordumuzda görev yapan ya da emekli olmuş güzide ve fedakâr tüm Astsubayların bu özel gününü kutlar hayatları boyunca esenlik ve sağlık dilerim.

Vatanlarına Şehit Ömer Halisdemir ruhuyla hizmet eden tüm kahraman astsubaylarımızın 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü’nü kutlarım.

Şehitlerimiz, gazilerimiz, toplumda kanaat önderi konumunda olan üyelerimiz ve Türkiye’nin değerlerini yükselten her bir meslektaşımızla birlikte Türkiye’yiz. Dünya Astsubaylar Günü kutlu olsun.

Ülkemizin her köşesinde gece gündüz demeden görev yapan muvazzaf ve emekli tüm silah arkadaşlarımın, “17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü “nü en içten dileklerimle kutluyor. Tüm şehitlerimizi rahmet Gazilerimizi minnetle anıyorum.

Ülkemizdeki ve dünyadaki meslektaşlarımızla ve bize gönül veren siz saygıdeğer konuklarımız ile katkı ve katılımlarıyla bizlere destek olan tüm özel ve tüzel kurum ve kuruluşların yöneticilerine bu özel günümüzde teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Astsubayların bu özel günü dolayısı ile, Türkiye sınırları içinde ve dışında görev yapan özellikle bölücü terör örgütleri ile mücadele eden meslektaşlarıma başarılar, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anarak gazilerimize uzun ömürler dilerim.

Türk silahlı kuvvetlerinin en gerekli ve önemli unsurlarından, birlikte çalışmaktan daima onur duyduğum astsubaylarımızın Dünya Astsubaylar Günü’nü kutluyor, canlarını vatanlarına adayarak gazi olan ve şehadet mertebesine yükselen astsubaylarımızı saygıyla anıyorum.

“Komutanlar, emir vermiş olmak için emir vermezler. Gerekli, uygulanabilir olan hususları emrederler. Emir verirken, kendini, o, emri yerine getirecek olanların yerine koymak ve emrin nasıl yerine getirilip uygulanacağını düşünmek ve bilmek gerekir. ” Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!