Sözler Ansiklopedisi

En Güzel Yeni Yıl Dilekleri 2021

En Güzel Yeni Yıl Dilekleri

Sayfamızda birbirinden güzel ve etkileyici 2021 Yeni Yıl Dilekleri yer almaktadır. Sizler için harika bir içerik oluşturduk. İçeriğimizde 2021 En Güzel Yeni Yıl Dilekleri ile birlikte Öğretmene Yeni Yıl Dilekleri, Uzaktaki Sevgiliye Yeni Yıl Dilekleri, Mesajı, Dini Yeni Yıl Dilekleri ve Sözleri bulabilir ve resimli yılbaşı sözleri ve mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 2021yılı sizlere en güzel anıların hatırlanacağı günler yaşatsın. Mutlu Yıllar.


Birbirinden Güzel 2021 Yılbaşı Mesajları için TIKLA


Yılbaşlarında en çok sevdiklerimiz, arkadaşlarımız, kardeşimiz, öğretmenimiz aklımıza gelir. Onları bir çift sözle yeni yılını kutlamak bizler için sevgiyi ve iyi dilekleri paylaşmanın en güzel yoludur. Geçtiğimiz yılda yanımızda olan ve yeni yılda da yanımızda olmasını istediğimiz özel insanlarla en güzel 2021 yılbaşı mesajları resimli ya da 2021 yeni yıl dilekleri paylaşırız. Aslında yeni yıl mesajları bizler için bir fırsattır. Karşımızdaki insana beslediğimiz iyi niyetin bir göstergesi olarak onlarla paylaşacağımız en güzel etkileyici kısa yeni yıl mesajları 2021 bizler için bulunmaz bir nimettir. Bizde sizlere bu özel günde okul arkadaşınız, kız arkadaşınız, erkek arkadaşınız, anneniz, babanız, abiniz, ablanız, teyzeniz ve amcanızla paylaşabileceğiniz en güzel yeni yıl dilekleri ve mesajları hazırladık.

En Güzel Yeni Yıl Dilekleri 2021

En Beğenilen 7 Manşet Söz

1- Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

2- Ömrün mutlu yıllar mutlu yarınlar ile dolu olsun. En güzel dostluklar seni dost sayana nasip olsun. Mutlu yıllar…

3- Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

4- Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar…

5- Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

6- 2020 Yılındaki bütün sıkıntıların yeni yıl ile birlikte geçmesi dileğiyle. Hoş geldin 2021.

7- Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar…

Mutlu Yıllar Resimli Mesajlar
Mutlu Yıllar Resimli Mesajlar

Mutlu Yıllar.

Happy Birthday!

Yeni yılınız kutlu olsun.

2021 daha güzel anılar yaşat hepimize.

2021 yılı tüm dünyada hayırlara vesile olsun.

En güzel yılbaşı dileklerimle. Sağlıklı mutlu nice yıllara.

Size ve ailenize mutlu, sağlıklı ve bereketli bir 2021 diliyorum!

Bol kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılın ilk günü boş bir sayfaya güzel şeyler yazarak başlayalım.

Gelecek, hayallerinin güzelliğine inananlara aittir. -Eleanor Roosevelt

Kaderimizi değiştirmek yıldızlarda değil, kendimize bağlıdır. -William Shakespeare

Yeni bir yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Bir tatlı huzur almaya geldik şu hayattan, en güzel huzurlu ve mutlu zamanlar sizlerin olsun.

2020 hepimiz için zor bir yıl oldu. 2021 yılında virüsten tamamen arınmış bir dünya hayal ediyorum.

2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz.

2021 yılı dileklerim pandemi bitsin, artık özgürce sahillerde dolaşıp eğlenelim. Lütfen 2021 yılı bizlere umutla gel.

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm hemşerilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve huzurlu yıllar!

İşçilerin İnsanca, Sağlıkla Çalıştığı ve Emeklerinin Karşılığını Aldığı; Her Türlü Ayrımcılıktan Uzak, Sınıfsız, Sömürüsüz, Savaşsız Bir Dünya ve Türkiye Özlemiyle, Yeni Yılınızı Kutlarım.

Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır.

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2020 yılında ülkemizde güzel olaylar olduğu gibi bazı acı olaylarda yaşadık. İnşallah 2021’de daha güzel günler, daha acısız günler, mutlu ve huzurlu günleri bütün halkımızla ve kardeş topluluklarla birlikte, bütün İslam âleminde mutluluğa, huzura sebep olacak olayları diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun!

Öğretmene Yeni Yıl Dilekleri 2021

Sevgili öğretmenim, bana başarıya giden yolu aydınlatan bilgiyi öğrettiniz. Yeni Yıl için mutlu yıllar diliyorum.

İyi bir öğretmeni tanıdığınızda, sizin rol modeliniz olurlar. Sizde benim rol modelimsiniz. Yeni Yılınız kutlu olsun.

Yetenekli öğretmenler daha akıllı bireyler yaratarak geleceği aydınlatır. Umarım Yeni Yıl sizi güzel günler getirir.

Sizlerin öğrettiği ilkelerle geleceğe güvenle bakabilme cesaretini kazandık. İyik varsınız ve iyi ki bizim öğretmenimizsiniz.

Geleceğimizi şekillendiren en güzel öğretmenim yeni yıl sizlere mutluluk ve huzur getirsin. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Yeni Yıl geldiğinde, kime yeni yıl mesajı göndermek istediğimi düşünüyorum. En önce aklıma Kendini bana adamış öğretmenim gelir.

Hocam söz sizleri bir daha üzmeyeceğiz, yeter ki okullar açılsın. Yeter ki o gülen yüzünüzü yine görelim. Yeni yıl sizlere mutluluk ve başarı getirsin.

Sevgili öğretmenim yeni yılınızı en içten duygularımla kutlar. İnşallah en kısa sürede sizlere tekrar kavuşma hayali gerçek olur. Sizleri özledik. Yeni yılınız kutlu olsun…

Atatürk’ün rehberliğinde geleceğin neferleri olmayı siz bize öğrettiniz. Daha bizlere öğreteceğiniz o kadar çok şey var ki… Dileğim en güzel yıllar saadetle geçsin, huzur yakanızı hiç bırakmasın.

EEn Güzel Yılbaşı Mesajları Resimli
En Güzel Yılbaşı Mesajları Resimli

Uzaktaki Sevgiliye Yeni Yıl Dilekleri 2021

 

Huzurum neşem balımmm. Benimle beraber nice yıllara…

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar sevgilim.

Aşkım… İkimize de mutlu yıllar. Ellerim ellerinden sadece bu yıl değil bir ömür hiç ayrılmasın…

Hayatımın anlamı sevdiceğim. İnşallah bu yeni yıl bizim yılımız olur. Bu yıl sana kavuşma yılı bu yıl bizim yılımız olsun. En güzel yeni yıl dilekleri seninle olsun.

Evet yeni yıl dileğimi söylüyorum. Bu yeni yılda inşallah en kısa zamanda birbirimize kavuşuruz. Ve bir daha hiç ayrılmayız.

Her gece rüyalarımda arıyorum seni. Birsin artık bu hasret, uyanıp yanı başımda bulayım sevgilimi. Mutlu Yıllar Aşkım.

Her yeni yıl aşkımız daha da tazelensin ve ben seni her geçen yıl daha çok seveyim. Tüm dileğim bu. Mutlu Yıllar Bitanesi…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Mesafeler uzak olsun varsın gönüller bir olduktan sonra, ben seni beni sevdiğini biliyorum ya. İşte bu duygu beni ayakta tutan. İyi ki varız gülüm iyi ki sevmişiz.

Bu yıl pandemi dolayısıyla birbirimize doya doya sarılamadık, şu pandemi bitsin hepsinin acısını çıkaracam merak etme. Yağmurun kızı yeni yılımız kutlu olsun.

Hiçbir zaman yalnız değilsin sevgilim. Duam seninle kalbim seninle ben her şeyimle seninleyim. İnşallah bir sonraki yeni yılı Allah ömür verirse birlikte kutlayacaz. Seni seviyorum.

Kaldı işte; Çayımız bardakta. Çocukluğumuz sokaklarda. Mutluluğumuz kursağımızda. Sevdiklerimiz uzaklarda. Gülüşlerimiz fotoğraflarda. Yanında olmana o kadar ihtiyacım var ki. Sensiz mutlu olmasa da yine de güzel yıllar bizimle olsun…

Dini Yeni Yıl Dilekleri 2021

 

Yeni yıl tüm İslam alemi için hayırlara vesile olsun inşallah.

Mutlu Yıllar! Allah bu yılda hayatınızı sınırsız nimetlerle donatsın.

Sizlerin ve tüm Müslüman aleminin yeni yılını kutlarım. Yeni yıl tüm Müslüman alemi için hayırlara vesile olsun.

Allah her şeyi gönlümüzce yaşamayı bizlere nasip etsin. Her anınızın değerli olduğunu unutmayın. Mutlu yıllar…

Geride bırakılan yılın içinde yaşanan acıların sona gelecek yılların da insanlığa barış ve huzur getirmesi temenni ederim.

Sağlık, mutluluk ve huzurun her daim yanınızda olmasını ister, hastalıklarınıza şifa, dertlerinize deva bulmanızı dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın hepimize, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur ve sevinç getirmesini diliyorum. Hep birlikte, nice güzel yıllar yaşamak ümidiyle…

Rabbim her daim ömrünüzü güzel eylesin. Bu yeni yılda Allah’a olan kulluk vazifemize layıkıyla yerine getirmeyi nasip eylesin. Yeni yılınız mübarek olsun.

Bir yıl daha geçti ömrümüzden… Yeni yıla yeni bir başlangıç yaparak, hayatınızı mutluluk haberlerinin sarmasını isterim. Yeni yılınız mübarek olsun.

2021 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.

Yüce rabbim tüm dünyada salgın haline gelen koronavirüs belasının bir an önce yol olması tekrar eski günlerde gibi camilerin dolup taşmasını dilerim.

Bu yıl Allah tüm etmiş olduğunuz duaları kabul etsin. Gönlünüz ferah, yüreğiniz huzurla dolsun. İslamiyet’i layığıyla yaşamak tüm kullara nasip olsun. Nice güzel yıllara!

Sevinçlerini ve üzüntülerini birlikte paylaştığımız 2020 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek dileğiyle 2021 yılına giriyoruz.  Bu yeni yılda Cenab-ı Allah bizlere hayırlı ömürler nasip etsin. Yeni yılınız mübarek olsun.

Sizde En Güzel Yeni Yıl Dilekleri 2021 ile ilgili sözler paylaşmak isterseniz hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden Etkileyici ve Kısa Yeni Yıl Dilekleri ve Mesajları ya da Sözleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!