Sözler Ansiklopedisi

En Güzel YKS Başarı Mesajları

En Güzel YKS Başarı Dilekleri

Sayfa İçeriği; En Güzel YKS Başarı Mesajları, Motivasyonu Zirve Yaptıracak YKS Başarı Mesajları ve Sözleri, YKS Sınavı Başarı Mesajı, YKS Sınavına Girecek Öğrencilere Başarı Mesajları, YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajları, Aileden Çocuğuna YKS Başarı Mesajları, Babadan Kızına YKS başarı Mesajı, Babadan Oğluna YKS Başarı Mesajı, Motivasyonu Tavan Yaptıracak YKS Başarı Mesajları, Sınava Girecek Kişiye Motivasyon Sözleri. Sınav Kaygısını Azaltacak Sözler için Tıklayınız.

Bu yıl Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2021-YKS) 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Temel Yeterlik Testi (TYT) 26 Haziran, Alan Yeterlik Testleri (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) 27 Haziran tarihlerinde uygulanacak. Sınava girecek adaylar heyecanla sınava girecekleri günü ve saati bekliyor. Bizlere düşen görev ise onları bu heyecanlı günde yalnız bırakmamak. Uzakta olsak bile sayfamızda beğendiğiniz moral motivasyon sağlayacak sözleri oğlunuzla, kızınızla, arkadaşınızla, sevgilinizle, torununuzla, yeğeninizle ve öğrencinizle paylaşabilirsiniz. İşte birbirinden güzel En Güzel YKS Başarı Mesajları…

YKS BAŞARI DUALARI

En Güzel YKS Başarı Mesajları

Başaracaksınız Çocuklar!

Başarı tesadüf değildir.

Başarı tamamen senin içinde.

Sınava girecek tüm gençlere başarılar dileriz.

Hayatta hiçbir şey imkânsız değildir. Yeter ki sen iste!

YKS’ ye girecek tüm gençlerimizin Allah yardımcısı olsun.

Her şeyin gönlünce olması dileğiyle. Sınavında başarılar…

Başarı, keyif aldığın şeyi yapmak değil, onu yaparken haz duymaktır.

Sınavın sana engel değil basamak olması dileklerimle. Başarılar.

Yarınki Yks’ nin istediğin gibi geçmesini dilerim. Başarılar diliyorum.

Gençlerimiz önemli bir maratonun finaline geldiler. Başarılar Çocuklar

Siz bizim geleceğimizsiniz ve size çok güveniyoruz. Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Başarı yolunda size en büyük katkının kendinize duyduğunuz güvenden geleceğini unutmayınız.

Herkese Yks sınavında barılar dilerim. Herkes umduğu puanı alsın İnşallah herkes hayaline ulaşır.

Genç kardeşlerim, sınav sizler için, sizler de bizim için değerlisiniz. Tüm gençlerimize hafta sonu girecekleri YKS’de başarılar diliyorum.

Başarı kuvvetli olana gülümser, başarısızlık zayıflara çullanır. Yks sınavında başarının gülümsemesi dileğiyle. Umarım her şey gönlünce olur. Bol şanslar.

YKS’ye girecek her bir öğrencimize başarılar diliyor emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyorum… Allah sizlere zihin açıklığı ve üstün başarı nasip etsin.

En Güzel YKS Başarı Mesajları
YKS Başarı Mesajı Resimli

Yıllardır emek vererek çalıştığınız bu sınav; sakinlik, kendine güven ve bedenen sağlıklı olmayı gerektiriyor. Başarı, çok çalışmak kadar olumlu düşünceler, azim ve sabır da ister.

Evet sabrettiniz, çok emek verdiniz. Dün olduğu gibi bugün de aileniz ve sevdiklerinizle birlikte bizler yanınızdayız. Başarı hikâyesi olan her insan; hedefi ve bir ideali olan sizler için rol model olacaktır.

Eğitim kalitesini daha yükseğe taşıyacağına inandığım gençlerimize YKS ’de başarılar diler. Başarı yanında mutluluk varsa anlam kazanır düşüncesiyle hayatlarının her aşamasında onlara mutluluklar dilerim.

Sonuca değil sınava odaklanın. İçinizi ferah tutun ve kendinize güvenin. Sınavınızın sonucu ne olursa olsun hepiniz ülkemiz için çok değerlisiniz. Her birinizin başarılı olacağı alanı bulacağına inanıyorum. Her birinize başarılar diliyorum.

Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, çocuklarımıza desteklerini esirgemeyen, öğretmen, velilerimize ve sınavın sorunsuz bir şekilde huzur içerisinde tamamlanması için destek verecek olan herkese teşekkür ederim.

Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Sevgili öğrencim; Bugüne kadar azmine ve çalışkanlığına şahit birisi olarak hiç şüphesiz sadece sınavda değil hayatında karışılacağın birçok zorlukların üstesinden geleceğine inancım tamdır. Bu vesile ile sana başarılar diliyorum. (Öğretmenden Öğrencisine YKS Başarı Mesajı)

Bugüne kadar çalıştınız, elinizden gelen çabayı gösterdiniz, çalışma ve gayretlerinizin karşılığını inşallah alacaksınız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandığı Yükseköğretim Kurumları Sınavında başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, güveniyor ve hepinize başarılar diliyorum.

Hiç kuşkusuz bütün sınavların hayatımızda bir önemi ve yeri vardır. Bu sizlerde endişe ve strese yol açmasın. Çünkü Sizler, tüm hazırlıklarınızı tamamlayarak yapılması gerekenlerin hepsini yaptığınıza inanarak sınava giriyorsunuz. Başarınız ve Gücünüz buradan geliyor. Başarı yolunda size en büyük katkının kendinize duyduğunuz güvenden geleceğini unutmayınız.

Sevgili kızım, hafta sonu yapılacak olan YKS sınavında zorunlu iş durumlarından dolayı yanında olamayacağım. Ancak şunu bilmeni isterim ki tüm kalbimle ve dualarımla seninleyim kızım. Ben sana bu hayatta hep güvendim hep inandım. Sınavda başarılı olup olmaman benim için hiç önemli değil. Sen benim gözümde en çalışkan, en dürüst, en azimli bir insansın. Allah yardımcın olsun canım kızım. Seni seviyorum. (Babadan Kıza YKS Başarı Mesajları)

Sevgilim, beraber yürüdüğümüz bu yolda seninle çok azmettik çok çalıştık. Yeri geldi sen anlattın yeri geldi ben sana. Belki de birbirimizin eksiklerini böyle tamamladık. Öncelikle sana teşekkürlerimi iletiyorum. Çünkü hep yanımda oldun bırakacağım dediğim anda bıraktırmadın elimden tuttun. Artık hünerlerimizi gösterme zamanı. Ben ikimizin de bu sınavdan alnımızın akıyla çıkacağını düşünüyorum. İnşallah ikimizde bu sınavda başarılı olur ve çok istediğimiz bölümlerde okuma hayalini gerçekleştiririz. Tüm kalbimle seninle. Seni Seviyorum. (Sevgiliye YKS Başarı Mesajları)

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!