Sözler Ansiklopedisi

Geçmiş Olsun Bartın Mesajları ve Sözleri

Geçmiş Olsun Bartın Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği: Geçmiş olsun Bartın Mesajları, Geçmiş Olsun Bartın Sözleri, Bartın Sel Mesajları, Bartın’a destek mesajı

Bartın aşırı yağmurlar sonrası sele teslim olan şehirlerimiz arasında. Geçmiş olsun Bartın sözleri ile bölge halkının acısını ve üzüntüsünü paylaşıyoruz. Bartına destek mesajı ve Bartın’a geçmiş olsun dileklerinizi haberimizden faydalanarak iletebilirsiniz. İşte geçmiş olsun Bartın mesajları

Batı Karadeniz bölgesinde etkili olan ve birçok yerde hayatı olumuz etkileyen yağmurlar dolayısıyla zarar gören bölgelerin başında Bartın geliyor. Geçmiş olsun Bartın sözleri ile vatandaşlar birbirlerine destek olmaya çalıyor. Geçmiş olsun Bartın mesajları ve sözleri ile bu felakete maruz kalan vatandaşlara iyi dileklerinizi ulaştırabilirsiniz. Bartın’a destek mesajı sayfamızda:

Geçmiş Olsun Bartın Mesajları

Sel, sel, sel, neler aldın götürdün güzel Bartın’dan…

Güzel Bartın selle boğuşuyor, bize de dua etmek düşüyor.

Sel bir anda vurdu, yollar çöktü, evler yıkıldı. Bütün Bartınlılara geçmiş olsun.

Kimsenin sel karşısında yapabileceği bir şey olmadığını bir kere daha gördük. Geçmiş olsun Bartın.

İnternette gezen sel fotoğraflarını gördükçe içim sızlıyor. Karadeniz’in güzel şehri Bartın’a geçmiş olsun.

Herkesin duası Bartın’daki büyük sel felaketinde can kaybının olmaması. Geçmiş olsun güzel Bartın.

Bartın’da yer alan su kaynaklarının bir kere daha şehri sel altında bıraktığı bugünde Allah herkesin yardımcısı olsun. Geçmiş olsun Bartın.

Bartın’daki selden sonra elektrikler kesildi, sular kesildi. İnsanlar acil yardıma muhtaç. Bugün de yüreğimiz Bartın için yandı. Geçmiş olsun Bartın.

Bir yanda sel bir yanda yangınlar, bir yerde depremler. Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Geçmiş olsun Bartın, sana da sel vurmuş.

Yağmur berekettir, fakat bu bereketin bazen yetersiz altyapılar yüzünden sellere döndüğünü görüyoruz. İnsanların evleri  ve canları tehlike altında. Geçmiş olsun.

Bartın geçmişte de sel felaketleri ile defalarca gündeme gelmiş bir şehrimiz. Bir kere daha aynı dertle sınanıyorlar. Umarız can kaybı olmaz. Geçmiş olsun Bartın.

Bartın’da yaşanan üzücü felaketten dolayı bütün hemşerilerimize acımızın ortak olduğunu söylemek istiyorum. İnşallah bu sıkıntılı günlerin de altından kalkarız.

Her yerde birlik ve beraberlik için bu defa da Bartın için sesleniyoruz. Sel evleri, araçları ve iş yerlerini vurdu. Şimdi yardımlaşma zamanı. Geçmiş olsun Bartın halkı.

Sel önüne kattığı her şeyi yutan bir şey. Şimdi bunu bir kere daha tecrübe ettik. Gelen haberler çok üzücü. İnşallah daha fazla zarar vermeden bu felaket de geçer. Geçmiş olsun Bartın.

Yağmur bu defa Batı Karadeniz bölgesini vurdu. Geçmiş olsun demekle geçmeyecek biliyoruz, ama sel gelip vurduktan sonra yapacak başka bir şey de kalmıyor. Bartınlılara geçmiş olsun diyor, bu son olsun dileğinde bulunuyorum.

Geçmiş Olsun Bartın Sözleri

Karadeniz’in kıyısında coşkun ırmaklarla bezeli Bartın’ın yaşadığı bu elim selin yol açtığı tahribatı düşündükçe üzülüyoruz. Can ve mal kayıplarının önlenmesi için acil yardım lazım. Geçmiş olsun Bartın ve çevresi.

Taşkınlarla gelen sel heyelanlara da neden oluyor. Çoğu insanın evi bu heyelanlarla yıkılıyor. Haberler selin yol açtığı yıkımı gösterdikçe içimiz parça parça. Geçmiş olsun Bartın.

Kimsenin canı acımasın diye dua ettiğimiz şu günlerde yangınlardan sonra bir de sel haberleri ile sarsılıyoruz. Geçmiş olsun Bartın halkı. Yardımlaşmak için şimdi de merkezimiz Bartın olacak demektir.

Birilerinin evleri, birilerinin dükkanları birilerinin arabaları, hatta birilerinin canları gitti. Bartına geçmiş olsun mesajı yazmak belki iki dakika alabilir, fakat bu yaraların sarılması çok daha uzun zaman alacak. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Bartın’ın ezeli sıkıntısı sel yine gündemde bu defa da Kozcağız bölgesini vurmuş. Telefonlar çekmiyor, insanlardan haber alınamıyor. Bir an önce iyi haberlerin gelmesi duasıyla geçmiş olsun Bartın sözleri ile birlik olalım.

Bartın deyince yeşili ve sulak iklimi ile güzel bir şehir canlanır gözlerde. Şimdi sel felaketi ile karşı karşıya. Evleri işleri sular altında kalanlara Allah yardım etsin. Biz de üstümüze düşeni yapalım. Geçmiş olsun Bartın mesajları ile bu konudaki hassasiyeti herkese ulaştıralım. Birlikten kuvvet doğar.

Bir yerde bir felaket yaşandığında bundan sadece insanlar etkilenmiyor. O bölgede yaşayan doğa da tahrip oluyor. Toprak örtüsünden hayvanlara bitkilere kadar her şey büyük yıkım yaşayabiliyor. Bu yüzden her doğal afetle birlikte canlılar alemi bir bütün olarak zarar görüyor. Bartın’da yaşanan felakette zarar gören bütün insanlara olduğu kadar hayvanlara ve doğaya da üzülmemek elde değil. Karadeniz’in yeşil şehri Bartın’ın bir an önce eksi yüzüne kavuşması dileğiyle Geçmiş olsun Bartın.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!