Sözler Ansiklopedisi

Geçmiş Olsun Kahramanmaraş Mesajları ve Sözleri

Geçmiş Olsun Kahramanmaraş Mesajları ve Sözleri

Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay Deprem Mesajları, Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay Deprem Mesajları ve Sözleri

Kahramanmaraş merkezli yaşanan Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da da yıkımlara neden olan 7.7 büyüklüğündeki deprem yürekleri ağızlara getirdi. Büyük korkuya sebep olan depremden sonra yurdun dört bir yanındaki vatandaşlar Geçmiş olsun Kahramanmaraş deprem mesajları, deprem mesajları ve sözleri paylaşılmaya devam ediyor. Kahramanmaraş’a Malatya’ ya, Hatay’ a, Adıyaman’ a, Gaziantep’ e, Adana’ ya, Osmaniye’ ye, Kilis’e, Şannlıurfa’ ya deprem destek mesajları, Geçmiş olsun Türkiye yazıları, cümleleri ve sloganları ile herkes desteklerini dile getirmeye çalışıyor. Geçmiş olsun Kahramamaraş ile ilgili sözler, geçmiş olsun Kahramanmaraş depremi sözleri resimli konusundaki haberimizle Kahramanmaraş’a, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’a geçmiş olsun diyoruz.

Geçmiş Olsun Kahramanmaraş Mesajları ve Sözleri

Gecenin sabaha dönmesine az kala acı ve korkutucu bir sesle uyandık, dışarısı soğuk, içerisi soğuk, üstü beyaza bürünen betonlar, yardım çığlıkları. Allah’ ım sen yardım et, bizi daha beteri ile sınama. Geçmiş olsun ülkem.

Geçmiş olsun  memleketim, Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay, geçmiş olsun ülkem.

Gözler ve yürekler bir kişinin daha enkazdan çıkarılması için umuda bakıyor. Lütfen dualarımızı eksik etmeyelim. Allah’ ım şuracıkta enkaz altındaki depremzdelere sen dayanma gücü kuvveti ver. Onların içine ferahlık, arama kurtarma ekiplerine de güç kuvvet ver. Amin.

Allah aynı korkuyu, aynı yıkımı ve aynı çaresizliği bir daha yaşatmasın bizlere. Anlatması tarifi zor, kelimeler anlamını yitiriyor dillerde dua sadece Allahım sen yardım et. Amin. 

Bir ses, bir nefes kurtarmak derdiyle enkazların araştırılması kadar can yakan ne olabilir. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bir depremin aldığı hayatlar, açtığı yaralar senelerce derin izler olarak yaşar yüreklerde. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Sıcacık evlerine giremeyen kaç tane insan var. Sıcacık evinde otururken bunu düşünmemek elde değil. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Allah ne bu ülkeye ne de dünyanın hiçbir yerine bir daha 17 Ağustos gibi bir korkuyu yaşatmasın. Çok geçmiş olsun Kahramanmaraş.

Deprem Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ı vurdu ve yine ciğerimiz yandı. Allah daha beterinden saklasın. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay. 

Geçmiş Olsun Kahramanmaraş Mesajları ve Sözleri, Resmi, Twitter
Resimli Geçmiş Olsun Sözleri Kahramanmaraş

Herkes yardımlaşmaya, elinden gelen gidip bir taş kaldırsın, elinden gelen bir yardımda bulunsun. Şimdi birlik olma zamanıdır. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay!

Haydi bir düşünün o enkazın altında en sevdiğiniz kişi ile siz varsınız. Bu ihtimale bile can dayanmaz. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Öyle bir şey ki ne zaman nerede bizi bulacağı belli olmayan bir korku ve bela bu deprem. Allah hepimizi korusun. Çok geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bir umut kimse yok mu diye bir sese ulaşmaya çalışan bütün depremzedeleri bulalım İnşallah. Allah’a dua ediyoruz ve deprem gerçeğini bir kere daha görüyoruz. Geçmiş olsun, Bingöl.

Her bir saniyenin önemi olur depremde göçük altında kalanlar için. Bir daha hatırlattı kendini. Haydi canım ülkem, şimdi canlarını kurtarma zamanı. Geçmiş olsun Diyarbakır.

Geçmiş olsun canım ülkemin güzel insanları, bu afeti de beraber atlatacağız. Allah bir daha yaşatmasın, millet olarak her beraber bu afetin üstesinden gelip yaraları saracağız. Rabbim yardımcınız olsun. 

Ekranlarda yine yıkılan evler ve korkmuş insanlar… Bir bebeğin göçük altından çıkarılması sırasında göz yaşı döken bütün bir ülkeme geçmiş olsun. Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’a ağlıyoruz, Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’e dua ediyoruz.

Bir zalim deprem sonrası daha geçmişte yaşadığımız eski deprem korkularını hatırladık. Bütün acılar bir kere daha tazelendi. Geçmiş olsun Gaziantep.

Anlamlı Geçmiş Olsun Kahramanmaraş Sözleri

Bir kişinin bile burnunun kanamadığı haberlerini alalım inşallah. Eğer göçük altında kalanlar varsa onlar için elimizden gelen her şeyi yapmakla yükümlüyüz. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bugün bütün acılar Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’de birleşti. Gece gündüz bir kişiyi daha canlı kurtarabilmek için çalışan herkese Allah güç kuvvet versin. Depremzedelere de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Elimizden geleni yapacağız.

Dünyanın insanlar için beklenmedik belalarla dolu bir yer olduğunu bir kere daha anımsadık. Çok katlı binalardan gelecek zararlar ve onlardan uzak durulması gerektiği bir kere daha ortaya çıktı. Olan nice cana oldu. Ve yine bütün bir ülkenin canı yandı. Geçmiş olsun Kahramanmaraş.

Köpeklerin bir enkazın başında bir insan nefesi araması sahneleri ile nefeslerini tutan insanlar oluyoruz her deprem sonrası. Biz bu acının da yaralarını sararız. Umudumuzu kaybetmeyelim, bir kişi bile kalmadığından emin olana kadar bütün çalışırız. Yeter ki birlik olalım. Geçmiş olsun Kahramanmaraş.

Hepimiz evimizde huzurla oturduğu bir anda depremin gelip onu enkaz altında bırakıp bırakmayacağını bilmeden yaşıyoruz. Hayatın ne kadar geçici olduğunu bir kere daha yaşadık. Herkes sevdiğine sahip çıksın. Geçmiş olsun Kahramanmaraş. Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Depremden zarar gören vatandaşlarımız için yardım halkaları oluşturalım. Onlara elden geldiğince yardım etmekten başka yapacak bir şey kalmadı. Yaralıları ise bir an önce kurtarmalı ve iyileştirmeliyiz. Herkese görev düzen bir zamandayız. Hem manen hem madden, elden ne gelirse. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay!

Kahramanmaraş Depremi Destek Mesajları

Nasıl bir kibrit tanesi yandığında bütün bir kibrit paketini tutuşturuyorsa, Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ün yara almasıyla bütün bir ülke olarak kanıyoruz. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bir gece daha deprem kapıyı çaldı ve çadırlar kuruldu. Eller duada herkes bir an önce ulaşamadığı sevdiklerinden bir müjdeli haber almak için uğraşıyor. Allah’ım yardım et. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Yakın tarih aralıkları ile Elazığ’dan Van’dan ve Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’den sonra bir de Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay için yandı yürekler. Allah bize güç kuvvet versin. Bütün depremzedelere geçmiş olsun diliyorum.

İnsanların evinde rahatça oturduğu beklenmedik zamanlarda yaşanan depremlerle evini ailesini kaybeden vatandaşlarımıza geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bütün depremzedelere acil şifalar diliyorum. En büyük temennim can kayıplarının olmaması ve göçük altında kalanlar varsa sağ salim son kişiye kadar kurtarılmas.ı. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay

Deprem gerçeği ile tanışmanın en ağır, en dayanılmaz şeklidir bir enkaz görüntüsü. O enkazların altında bir tek kişi kalmayana kadar çalışılır. İnşallah kimsenin canı yanmamıştır. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Sıcak bir tas çorba yapacak tencere bulamayan, sadece can derdi ile ile evinden kaçmış binlerce insan var. Depremin bu soğuk yüzünü birlik olarak silmek zorundayız. Her evden bir tas çorba yapıp gelse enkaz bölgesine. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Depremin ardından bütün yürekler Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’de toplandı. Dualarımız sizinle, bir an önce depremlerin etkilerinin azaltılması için çalışmaların başlatılmasını diliyorum. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Kimsenin yerinden kaçmaya fırsatı kalmadan yıkılanevler! Ekranlara yansıyan korkmuş insan yüzleri. Tam bir can pazarı yine her yer. Allah hepimize yardım etsin. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Hayatın üç günlük olduğunun kanıtı işte deprem. Bir anda her şeyin sona erebildiğini, bütün bu hayatın bir anda başımıza yıkılabileceğini bir kere daha gördük. İnsan ne aciz bir varlık oysa. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay, beraber bu acının da üstesinden geleceğiz.

Bu sefer de Kahramanmaraşı ve çevre illeri ansızın vuran bu deprem hepimiz için bir korku ve ikaz oldu. Binalarımızda depreme dayanıklılık konusunda önem vermeliyiz, bu konuda ne yapmalıyız sorusuna daha yakından cevaplar aramak için tam zamanıdır. Allah beterinden korusun. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Geçmiş Olsun Kahramanmaraş, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay Yazısı

Bütün hayatın boyunca çabalayıp kazandığın evin, araban, malın mülkün varlığın bir dakikanın içinde yok alabiliyor. İşte dünya bu kadarlıkmış. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Bugün Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ün uykusuz geçirdiği gecenin sabahında hepimiz korkmuş ve üzgün haldeyiz.  Yardıma ihtiyacı olan herkesin, yemek, ısınma ve güvenlik ihtiyaçlarının sağlanması için elimizden geleni yapmalıyız. Toplum el ele olduktan sonra bu ihtiyaç içinde bir kişi bile kalmaz inşallah. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Depremin soğuk ve düşman yüzü kendini bir kere daha hatırlattı. Saatlerce aradıktan sonra bir kişiye bile ulaşmak insana dünyayı kurtarmak gibi gelir deprem bölgesinde. Çünkü kurtarılan her bir can aslında bir evrendir. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Uzak yakın her yerden yardımların gelmesini beklediğimiz Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ün yüreğindeki yaraları ne yapacağız? Bu korku ve telaşın bir telafisi var mı? Haydi arkadaşlar şimdi yardım ve dua zamanı. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Ömrünü verdiğin ve onlar için yapamayacağın şey olmayan sevdiklerin bir dakika içinde senden kopup gidebiliyor. Deprem işte tam olarak bu anlama geliyor. İnsallah kayıplar olmaz yine. Buna can dayanmaz işte. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay.

Şu an tek duam göçük altında kimsenin olmaması, olanlar varsa sağ olarak kurtarılması. Canlar kurtardıktan sonra yaralar da yavaş yavaş sarılır, yeter ki canlar sağ kalsın. Geçmiş olsun Kahramanmaraş, Bingöl, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay. 

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen deprem nedeniyle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu felaketi en az hasarla atlatmak için dua ediyoruz. Tüm gücümüzle milletimizin yanındayız.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Adana dahil olmak üzere civar illerde de hissedilen depremde can kaybı  olmamasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

“Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.” Geçmiş Olsun Türkiye’m

Üzüntümüz çok büyük. Tüm ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Duayla…

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!