Sözler Ansiklopedisi

Gelinden Kaynanaya En Güzel Anneler Günü Mesajı

Gelinden Kaynanaya En Güzel Anneler Günü Mesajı

Sayfamız İçeriğinde Gelinden Kaynanaya En Güzel Anneler Günü Mesajı ve Sözleri, Gelinden Kayınvalideye anneler günü mesajı, Gelinden Kaynanaya güzel sözler, gelinden kaynanaya anneler günü mesajları, gelinden kaynanaya anneler günü yazısı, gelinden kaynanaya anlamlı anneler günü mesajları bulabilirsiniz. Kayınvalideye en güzel anneler günü mesajı hemen paylaş!

Gelinden Kaynanaya Anlamlı Anneler Günü Mesajı

Bal küpü, gül yüzlü kaynanam… Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en beceriklisi, en güler yüzlüsü ve tatlısı… Anneler günün kutlu olsun…

İyi ki varsın ve iyi ki bizim yanımızdasın güzel kaynanam. Anneler günü kutlu olsun.

Sana bir çiçek değil, çiçek bahçesini getirsek bile azdır, anneler günü kutlu olsun melek kaynanam.

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Torunların tontiş babaannesi canım kayınvalidem, iyi ki varsın ve iyi ki yanımızdasın. Anneler günün kutlu olsun.

Oğlun, gelinin ve torunun olarak seni çok seviyoruz. Allah sana sağlı ve huzur versin. Anneler günün kutlu olsun…

Bazen anlaşamasak da hep saygı duyduğum ve sevgisini kalbimde taşıdığım kaynanam, anneler günün kutlu olsun.

Gül yüzünden tebessümler hiçbir gün eksilmesin güzel kaynanam. Hakkını nasıl öderiz. Anneler günün kutlu olsun.

Torunun ve gelinin olarak biz seni sadece mayısta değil her zaman çok seviyoruz, güzel anneciğim. Anneler günü kutlu olsun.

Bana gelin geldiğim günden beri annelik eden ve beni bir gün bile yalnız bırakmayan kaynanam anneler günün kutlu olsun.

Anneler birer güneş gibi her yeri ışıtır ve ısıtır. Sen de benim kalbimi ısıtan oldun güzel kaynanam benim. Anneler günün kutlu olsun.

Kaynanaların en güzeli sensin ve benim için ikinci bir annesin. Her derdimi paylaşan, kusurlarımı örten güzel annem, anneler günün kutlu olsun

Her gün bizler için dua eden nur yüzlü annem, kalbi çocukları için atan güzeller güzeli kaynanam, seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Eğer bana bir kaynananın bakışlarıyla değil de bir annenin kalbi ile baksaydın seni ne kadar çok sevdiğimi çok iyi görürdün… Anneler günün kutlu olsun.

Senin bir gülüşüne, şefkatle bakan gözlerine, pamuk yüreğine, bana candan gelinim deyişine ölürüm. Anneler Günün Kutlu Olsun canım kaynanacığım.

Benim hamarat ve gül yüzlü kaynanam. Senin gelinim olduğum için ne kadar şanslıyım. Beni kızın gibi kolladığı için çok teşekkür ederim.  Anneler günün kutlu olsun.

Her problemimizde gelip bize nasihat eden, sınırsız sevgi ve sabır gösteren güzel kaynanam, sana her şey için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatın acemisi olduğum seneler boyunca yürüdüğüm yollarda bana yön veren 20’li yaşlarımdan beri bana annelik yapan can anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajları
Kayınvalideye Anneler Günü Mesajı

Aramızdaki mesafeler uzak olsa da kalplerimiz birbirine yakın. İnşallah birlikte geçireceğimiz güzel günler de gelecek.  Sen bize bir gülümsesen yeter. Anneler günün kutlu olsun.

Evlatları için çektiği her sıkıntıyı arkasında bırakıp gülümseyen her anne bir cennet kapısı demektir. O kapıdan girmek nasip olsun bize de. Anneler günün kutlu olsun canım kaynanam.

Yaş aldıkça ve olgunlaştıkça seni daha iyi anlıyor ve sana olan sevgimin de saygımın da katlanarak arttığını hissediyorum. Allah sana güzel ve sağlıklı günler versin. Anneler günün kutlu olsun.

Bir aşçıbaşı olarak benim yaptığım o acemi işi yemekleri beğenmese de hiç belli etmeden aferin, eline sağlık kızım diyerek yiyen nazik kaynanacım benim… Anneler günün kutlu olsun…

Bir bakışıyla kalbimi okuyan güzel kaynanam, anneler günün kutlu olsun. Her sorunu bir çırpıda çözen ve beni hiç yalnız bırakmayan annem. Sen olmasan her şey çok daha zor olurdu bu hayatta.

Allah’ın katında bile en yüce sevgilerden biridir anne sevgisi, çünkü bir anneyi sevmek cennet yolunda yürümek gibidir. Seni samimiyetle sevdiğimi bil güzel kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun…

Hayatta en beklenmedik sıkıntılar karşısında bile dik duruşu ile bana örnek olan sabırlı kaynanam. Bana sanki öz annem gibi nasihat edişlerin için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Eşimin kraliçesi güzel kaynanacığım, sen benim de kraliçemsin. Hayatımızda bize hep yol gösterdin, Allah seni başımızdan eksik etmesin, hep bizim elimizden tut, biz de senin elinden. AnneIer Günü kutIu oIsun.

Sen olmasaydın ben yaşanan onca sıkıntının içinde ne yapardım bilmiyorum. Senin desteğini bir ömür unutamam. Bana bir kaynana değil anne oldun. O beyaz ellerinden öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Karşılıksız sevginle bana yaklaştın, ama gençli toyluk derken ben bunu çok geç anladım. Artık senin yerin benim başımın üstündedir, canım kaynanam. Bana hep hak ettiğimden fazlasını veren güzel annem. Anneler günün kutlu olsun…

Bir kraliçe nasıl bir ülkeyi güzelleştirirse sen de öyle bizim hayatımızı güzelleştiriyorsun. Hepimiz biliyoruz ki sen evimizin melek kraliçesi, başımızın tacısın. Sana alınacak hiçbir hediye senin kıymetinle ölçülemez. Anneler günün kutlu olsun canım kaynanam.

Evliliğe adım attığımdan beri senden öğrendiğim sayısız hayat dersi ile olgunlaştım, büyüdüm. Bana hem iyi sevginin hem de başarının yolunu gösteren güzel kaynanam, ne kadar teşekkür etsem azdır sana.  Anneler günün kutlu olsun akıllı kaynanam…

Gözünden sakınarak büyüttüğün oğlun ve gelinin olarak seni çok seviyoruz. Bu anlamlı anneler gününde yanında olmayı çok isterdim, ama nasip işte. Ayrı da olsak kalplerimiz hep birlikte atıyor canım kaynanam, buna şüphen olmasın. Anneler günün kutlu olsun…

Gelinliğimle evinizin kapısından girdiğim günden beri sen benim hayatımda kutup yıldızı gibi parladın. Nereye gidersem gideyim beni takip ettin ve kolladın. Bu güvenle geçen her günüm için sana teşekkür ederim canım kaynanam.  Seni seviyorum annem, anneler günün kutlu olsun.

Damattan Kaynanaya Güzel Mesajlar

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!