Sözler Ansiklopedisi

Halaya, Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri

Halaya Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı Sözleri

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri, Kısa, Uzun, Güzel Anlamlı, Duygusal, Etkileyici, Özlü, Halaya Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri, Öğretmen Halaya Güzel Sözler, Öğretmen Teyzeye Güzel Sözler

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun mesajlar ile kutlanıyor. Bu yüzden faydalı olması amacıyla Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri, Kısa, Uzun, Güzel Anlamlı, Duygusal, Etkileyici, Özlü, Halaya Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri, Öğretmen Halaya Güzel Sözler, Öğretmen Teyzeye Güzel Sözler hazırladık. İşte paylaşabileceğiniz en güzel Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı, Sözleri


İlginizi Çekebilir: Abiye-Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı ve Sözleri


Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı
Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı

Benim anne yarım, öğretmen, öğrencinin gülüşüne düşen ilk cemredir. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Canım teyzem senin gibi öğretmenler milyonda bir gelir. Saygılarımla, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir Fars atasözü der ki ağaç ve öğretmen meyvesi ile tanınır. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Canım teyzemi öğretmenlerin hakkı asla ödenmez. Hele senin hiç. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Fedakar teyzecim, örnek insan, dealist öğretmenin idealist öğrencisi olurmuş. Ben senin hem yeğenin hem öğrencinim. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğrettiğin her şey için teşekkürler canım öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzem hep der ki gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzelerin en güzeli, öğretmen bilgiyi ilmek ilmek işleyen bir sanatkârdır. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Şunu herkes bilsin öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzecim sen öğrettin bana öğretmen hayata dokunan en güzel melektir. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Ne demişler öğretmen bahçeyi güzelleştiren usta bahçıvandır. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğretmenlerin en tatlısı teyzem, öğretmenlik her şeyden evvel bir tanrı sanatıdır, demiş Platon. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bilginin ve emeğin adresi teyzemi, heykeltıraş mermere ne ise, öğretmen de çocuğa odur. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Her yerde söylenir ve doğrudur; öğretmenler gençliğe yol gösteren rehber ve pusuladır. Canım teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bana bir gün dedin ki toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmendir. Teyzecim ben de senin yolunda ilerliyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır, diyor Henry Adams. Bu sözü senin için söylemiş teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Ah benim cefakar teyzecim, öğretmen mum gibidir, kendisi tükenirken etrafını aydınlatır diyorlar. Ne kadar da doğru. Ne çok emek verdin mesleğine. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Teyzeye Öğretmenler Günü Sözleri
Teyzeye Öğretmenler Günü Sözleri

İlginizi Çekebilir: En Güzel Duygusal Öğretmenler Günü Mesajları


Teyzeye Öğretmenler Günü Sözleri

Şunun artık herkes farkına vardı: geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır. Bunun en güzel örneği sensin teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Seni bir tek okulda değil, bir ömür boyu sevecek öğrencilerinin sayısı ne çok. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğretmenler insanların gönlünde taht kuran yegâne varlığımızdır. Sen de benim en güzel öğretmenimsin teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bizlere Cumhuriyetin en güzel armağanlarısın canım teyzem, canım Öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Karanlık dünyama ışık saçan öğretmenim, can teyzem, verdiğin emekler için teşekkürler. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Güzeller güzel, anlayışlı, iyi kalpli ve sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Fedakarlığın simgesi ailemizde senin adındır, güzel öğretmenim. Teyzecim şunu çok iyi biliyorum, öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Canım öğretmenim sen bu dünyanın en güler yüzlü ve en iyi kalpli öğretmenisin, biliyorsun değil mi? Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Cumhuriyetin ve bilginin yegâne bekçisi öğretmenlerim, gelecek sana emanettir. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen ordumuz yeniliğin, değişimin, gelişimin ve gelecek aydınlık günlerin anahtarı olarak bize öncüdür. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzecim sizler bu meslekle bilgiyi bizlere ulaştırmakta köprü vazifesi gören en önemli değerlerimiz olan öğretmenlerimiz, iyi ki varsınız. Öğretmenler günün kutlu olsun.

İlgisinin sonu yok, kalbinin şefkati çok, bilgisi büyük, başarısı çok sevgili öğretmenim, canım teyzem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Her bilgisi hazine, her bakışı sevgi ve şefkat olan değerli öğretmenim, Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Sen öğretmen olarak, bilgi öğretmeyi alışkanlık haline getirmişsin. Hayatları sonsuza kadar etkileyen kişisin. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Anadolu’da her köyde bir idealist öğretmen hem o çürüyen binaları hem de çürüyorsa yürekleri kurtarıyor. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğretmen bir sanatçıdır, geleceğin temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Halaya Öğretmenler Günü Mesajı
Halaya Öğretmenler Günü Mesajı

İlginizi Çekebilir: Ablaya En Güzel Doğum Günü Mesajları


Halaya Öğretmenler Günü Mesajı

Senin her sözün fikrime dokundu ve hayatımı değiştirdi. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Sözlerin, geleceğimizi aydınlatan ışıktır. Beni fedakârca ileriye taşıdığın için teşekkürler, halacım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sevgiyle yoğurduğun, ilim ve irfan yolculuğunda bana her zaman örnek oldun halacım, iyi ki varsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Yolumu aydınlatan ve Cumhuriyetimizin bekçisi olan güzel öğretmenim, canım halam, sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen sözcüğünün anlamı emek demektir. Ne mutlu millete ve geleceğe ışık olan insanları yetiştiren öğretmenlere… Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halacım, öğretmek adanmışlık ve tutku gerektirir. Sende de bu özellikler fazlaca var. Bana ilham verdiğin için sana minnettarım. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Hatırası olan ders akılda kalır. Sen aklımdan hiç çıkmıyorsun canım halam, canım öğretmenim. Sağlıcakla nice huzurlu günler yaşa. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Çocukluğumdan beri beni bugünlere getiren halam, öğretmenim, seni çok seviyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Medeniyetlerin uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle belirlenir. Sen bizim için en önemli değersin canım halam, güzel öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Gelecek yaşantının belirlenmesinde, insanın yetişmesinde, hayata dair kanaatlerin, düşüncelerin şekillenmesinde, en büyük emek öğretmenlerindir. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

İnsanımızı ileri ideallere doğru yetiştiren ve geleceğimizi büyük bir çabayla inşa eden öğretmenim sana minnettarız. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Gelecek yolunda bana rehberlik eden ve bu ülkenin gençlerini yetiştirmede büyük gayret gösteren canım halam, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenlerimin her biri üzerimde çok olumlu bir izlenim bıraktı, o sensin tabi ki halacım. Hakkın ödenmez. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halam sen bana şunu öğrettin: insan hayatı kendini aştığı an anlam kazanır. Bana kendimi aşmayı sağlayacak bilgiler öğrettiğin için size çok teşekkür ederim. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halaya Öğretmenler Günü Sözleri
Halaya Öğretmenler Günü Sözleri


İlginizi Çekebilir: Öğretmene Güzel Sözler


Halaya Öğretmenler Günü Sözleri

Canım halam, gençleri her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensubusun. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Tatlı öğretmenim, yeğenin seninle gurur duyuyor. Ne güzel bir meslek seçmiş ve bize örnek olmuşsun. Saygı ve hürmetlerimle… Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halam benim, doğruya, güzelliğe ileten, yolu gösteren, hep geleceğe güvenle gülümseyen sensin. Bana bir ana, bir babasın, eli öpülen fedakâr insansın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenlerimiz, bizim can damarımız, ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan liderlerimiz, sen de bu liderlerin en güzeli. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Öğretmenlerin en güzel olan canım halam, senin nezaketin ve sabrın olmasaydı şimdiye kadar hiç yol kat edemezdik. Sen gerçekten harika bir insansın, seni çok seviyoruz. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Öğretmen en sıkıntılı koşullarda öğretmek için fedakârca görevini icra eden ve başarıya giden yolda her koşulda yolumuzu aydınlatan bir rehberdir. Sen de en güzel ve tatlı öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Senin gibi bir halaya ve senin gibi bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatta kabuğumdan çıkmama yardımcı olduğun için sana minnettarım. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Öğretmenim benim, canım halam, güzel halam üzerimde büyük emeğin var. Bir rehber olarak hayatımda yarattığın büyük etki için teşekkür ederim. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Şuna herkes şahittir: Öğretmenlik emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli parayla ödenemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. İyi ki varsın halacım, canım öğretmenim. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Hayat boyu örnek aldığım insanların en fedakarı halam. Sadece harika ve yetenekli bir öğretmen değilsin ki sen, aynı zamanda öğrencilerin  ve benim için bir rol modelsin. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halacım, öğretmenliğin en değişilmez özelliği ne diye düşündüm. Senin de dediğin gibi bir çocuğun yeteneğini keşfettiği ana şahit olmak galiba. Ne mutlu sana.  Dün­yada bununla yarışabilecek hiçbir şey gibi. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

İnsanlar her şeyi unuturlar belki ama o çocuk yaştaki ilkokul öğretmenini asla unutamazlar. Canım halam, sen en güzel ve unutulmaz sınıf öğretmenisin. Yolumu aydınlattığın için sonsuz teşekkürler. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenim, cefakar halam, sen çok güzel sözlere layıksın. Öğretmene en anlamlı ve güzel sözler söylemek o kadar  değil belki ama ellerinden öperek anlatayım saygımı. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Siz de teyzeye öğretmenler günü sözleri, teyzeye öğretmenler günü mesajı ya da halaya öğretmenler günü sözleri ve halaya öğretmenler günü sözleri hakkında yorumlarda paylaşım yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!