Sözler Ansiklopedisi

İngilizce Babalar Günü Mesajları

İngilizce Babalar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği; İngilizce Babalar Günü Mesajları, İngilizce Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Kutlu Olsun İngilizce, Babalar Gününe Özel İngilizce Sözler, Babalar Günü ile İlgili En Güzel İngilizce Sözler.

Hayatımızda yer alan babamıza sahip olduğunuz için ne kadar minnettar olduğunuzu göstermek için doğru sözler ararız. Babalar için hazırlamış olduğumuz “İngilizce Babalar Günü Mesajları” içerisinde hoşunuza giden en güzel İngilizce Babalar Günü Mesajları’ nı sevdiklerinize kısa mesaj olarak gönderin. Ya da en sevdiğiniz sözü seçin, duygularınızı paylaşmak için Instagram’ da sizin ve babanızın yer aldığı bir fotoğrafın altına koyun.

Almanca Babalar Günü Mesajları

İngilizce Babalar Günü Mesajları

A girl’s first true love is her father. (Bir kızın gerçek aşkı babasıdır.)

The heart of a father is the masterpiece of nature. (Bir babanın kalbi, doğanın başyapıtıdır.)

My dad’s my best mate, and he always will be. Cher Lloyd (Babam benim en iyi arkadaşım ve her zaman öyle kalacak)

What you teach your children, you also teach their children. (Çocuklarınıza ne öğretirseniz, onların çocuklarına da öğretirsiniz.)

A girl’s father is the first man in her life, and probably the most influential. (Bir kızın babası, hayatındaki ilk erkek ve muhtemelen en etkili kişidir.)

My father gave me the greatest gift anyone could give another person, he believed in me. Jim Valvano (Babam bana bir insanın verebileceği en büyük hediyeyi verdi, bana inandı.)

Happy Father’s Day to all the fathers who are patient, loving, dedicated, hard-working and generous. (Sabırlı, sevgi dolu, özverili, çalışkan ve cömert tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.)

Dad, your guiding hand on my shoulder will remain with me forever. Happy Father’s Day. (Baba, bana yön veren omuzumdaki elin sonsuza kadar orada kalacak. Babalar Günün kutlu olsun.)

Friendly, affectionate, tender, heroic, easy going and righteous that’s you Papa Happy Father’s Day! (Samimi, sevecen, şefkatli, yiğit, babacan ve dürüstsün babam. Babalar Günün kutlu olsun!)

My father didn’t tell me how to live. He lived, and let me watch him do it. -Clarence Budington Kelland (Babam bana nasıl yaşayacağımı söylemedi. O yaşadı ve bunu yapmasını izlememe izin verdi.)

Thanks for all the fun times we’ve shared together, you’re such an amazing Daddy! Happy Father’s day! (Birlikte paylaştığımız tüm eğlenceli zamanlar için teşekkürler, sen harika bir babasın! Mutlu Babalar Günü!)

A father means so many things. An understanding heart, a source of strength and support right from the very start. Happy Father’s Day! (Baba olmak, çok şey demektir. Anlayışlı bir kalp, yolun en başından beri bir güç ve destek kaynağıdır baba. Babalar Günün Kutlu olsun!)

It is easier for father to have children than for children to have a real father. I’m glad to have you dad, happy Father’s Day. (Çocukların bir babaya sahip olması babanın çocuklarının olmasından daha zordur. Babam olduğun için mutluğum baba, günün kutlu olsun.)

İngilizce Babalar Günü Kutlu Olsun Resimli
İngilizce Babalar Günü Kutlu Olsun Resimli

Dads are most ordinary men turned by love into heroes, adventurers, storytellers, and singers of song. (Babalar, aşkla kahramanlara, maceracılara, hikâye anlatıcılarına ve şarkı söyleyenlere dönüşen en sıradan erkeklerdir.)

So many wonderful years in all kinds of weather, thinking of you father brings memories to mind, wonderful moments I will treasure forever. I love you so dearly. Happy Father’s Day! (Her çağımdan güzel, sonsuza dek saklayacağım anıları getirir hatırama seni düşünmek babam. Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!)

The greatest gift I ever had came from God. I call him Father, can’t thank you enough… You’ve given me a joyful life filled with abundant love… Happy Father’s Day Dad (Tanrı’dan aldığım en büyük hediye. Ona baba diyorum, ne kadar teşekkür etsem az… Bana bol sevgi dolu, neşeli bir hayat verdin… Babalar günün kutlu olsun baba)

Thank you for all the sacrifices you make for our family and all the joy and love you bring into our lives. We couldn’t have asked for a better Dad! Happy Father’s day. (Ailemiz için yaptığınız tüm fedakarlıklar ve hayatımıza getirdiğiniz tüm neşe ve sevgi için teşekkür ederiz. Daha iyi bir baba isteyemezdik! Mutlu Babalar Günü. 

Sizler için hazırladığımız “En Güzel En Anlamlı İngilizce Babalar Günü Mesajları ve Sözleri” sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak duygularınızı ifade edin. Yazımızı Facebook' ta Hemen Paylaşın!

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!