Sözler Ansiklopedisi

İtfaiyecilere Destek Mesajları ve Sözleri

İtfaiyecilere Destek Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği; Sayfamızda İtfaiyecilere Destek Mesajları ve Sözleri, İtfaiyecilere Güzel Sözler, İtfaiyecilere Anlamlı Sözler, İtfaiyecilere Kısa Resimli Sözler, İtfaiyecilere Moral Motivasyon Sözleri, İtfaiyecilere Moral Verecek Sözler

İtfaiyecilik mesleği, en riskli ve en stresli mesleklerden biridir. Her yangın farklı bir risk taşır. İtfaiyeciler, çöken bir çatının altında kalabilir, bir patlama ile kendini yerde bulabilir, fark etmediği bir boşluğa düşebilir, ani bir parlamada yaralanabilir veya yoğun dumandan zehirlenebilir. Cennet vatanımızın çeşitli bölgelerinde çıkan orman yangınları herkesi derinden üzdü. Yangınların söndürülme çalışmalarında gecesini gündüzüne katan itfaiye erleri canı pahasına en zor alanlarda ve yangının aktif olduğu kısımlarda görevlerini ifa ediyorlar. Bu nedenle bizlerde sizlere yangının söndürme çalışmalarında emeği geçen İtfaiyeciler ve diğer vatandaşlar için İtfaiyecilere Destek Mesajları ve Sözleri hazırladık.

Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiğiniz güzel sözleri sosyal medya yolu ile paylaşarak bu sıkıntılı günlerde İtfaiyecilere moral ve motivasyon sağlayın. Ülkemizin birçok yerinde çıkan orman yangınlarının bir an önce son bulmasını ümit ediyoruz. Lütfen ormanlarımızı koruyalım ve ormanlarımıza sahip çıkalım.

İtfaiyecilere Destek Mesajları ve Sözleri

Bazı kahramanlar pelerin takmaz.

Ayağınıza taş değmesin Sizlerle gurur duyuyorum.

Sizler bizlerin süper kahramanısınız. Dualarımız sizinle…

Yardıma muhtaç her canlının yardımına koşan kahraman itfaiyecileri tebrik ederim.

Yangın söndürme çalışmalarında emeği geçen tüm İtfaiyeci arkadaşlarıma Allah kolaylık versin.

İtfaiyeciler, her gün hayatlarını tehlikeye attıkları için gerçekten de süper kahramanlardır.

Yüce Rabbim! Tek umudumuz Yağmur . Yanan tüm günahsız canlıların, ağaçların ve bitkilerin hürmetine…

Zor ve tehlikeli şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimizi tebrik ediyorum.

Yangının başlamasından bu yana gece gündüz demeden var gücüyle çalışan İtfaiyeci kardeşlerimizi tebrik ediyorum.

Günlerdir ayaktalar, en kritik noktalarda yangına müdahale ediyorlar. İtfaiyeci arkadaşlardan duamızı eksik etmeyelim.

İnsanlar sürekli bana soruyorlar, nasıl oluyor da herkes yanarken itfaiyeciler yanan bir binaya giriyor. Cesaret cevaptır. Şef Kennedy

İtfaiyecilik sadece meslek değil aynı zamanda aşktır… başta Gazi itfaiyeciler olmak üzere tüm itfaiyecileri canı gönülden tebrik ederim.

İtfaiye çalışanları, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup, onlara siper olmaktadır.

Allah’ım yangında zor durumda kalan her canlıya yardım et! Yangını söndürmek için varını yoğunu ortaya koyan kahraman itfaiyecilerimize de güç kuvvet ver âmin.

Daha fazla orman alanının yanmaması için canlarını ortaya koyan İtfaiyecilerin ve onlara su ve malzeme taşıyan vatandaşlarımızı canı gönülden kutluyorum iyi ki varsınız.

Kahraman İtfaiyecilier
İtfaiyeci Sözleri Resimli

Hz. İbrahim’i ateş’e attıklarında: “Ey ateş! İbrâhîm’e karşı serin ve selâmetli ol!” dediğin gibi.. Sana yalvaran canlı, cansız mahlukatın hürmetine söndür canımızı, ciğerimiz’i yakan orman yangın’larını Ya Râb’bi.. Amin.

Ülkemizdeki orman yangınlarının neden olduğu felaketin ardından yangın sırasında yaralanan vatandaşlarımızın bir an önce iyileşmesi için dua ediyor ve hayatını kaybedenlerin ailelerine sabır diliyorum.

Zorlu mesleklerini kahramanca icra eden itfaiye erlerine bizlerin de destek olması; başta izmarit gibi, ormanda piknik yapmak gibi, tarımsal faaliyetlerde kolayca yangına sebebiyet verebilecek durumlara karşı bilinçli olunması toplumsal ve vicdanı bir görev olmaktan öte canlı hayatı için zorunluluktur.  Kısaca sosyal hayatın ve doğanın uyum içinde sürmesi için bu bilinci toplumun her bir ferdine kazandırmak çok önemlidir.

İtfaiyeci Duası

Allah’ım, tehlikeye düşmüş olan her canlının, özellikle küçük bir çocuk ya da yaşlı birinin imdadına geç kalmadan yetişebilmem için bana güç ver. Yangınla mücadelede bilgi, teknik ve tecrübelerimi arttır. Sevgimi, cesaretimi ve inancımı eksiltme. Pirimiz İbrahim Peygamberi yanmaktan koruduğun ilahi emrin sırrına beni de dahil et. Kaderimde ölmek varsa çocuklarımı, eşimi ve yakınlarımı koru Allah’ım.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!