Sözler Ansiklopedisi

İyi Akşamlar Sözleri Dostlara, Sevgiliye, Anlamlı, Komik

İyi Akşamlar Sözleri

Sayfamızda İyi Akşamlar Sözleri, İyi Akşamlar Sözleri Dostlara, İyi Akşamlar Sözleri Sevgiliye, İyi Akşamlar Sözleri Anlamlı, İyi Akşamlar Sözleri Komik bulunmaktadır.

Sayfamızda iyi akşamlar sözleri hazırlandı. İyi akşamlar sözleri dostlara gönderilmek için aratılır. İyi akşamlar sözleri sevgiliye güzel dilekleri iletir. Kısa, uzun, güzel iyi akşamlar sözleri anlamlı cümleler ile duygular ifade edilir. Ayrıca iyi akşamlar sözleri komik sözler ile etkileyici ve espirili arkadaşlara ulaşırsınız. Siz de hayırlı akşamlar sözleri ile eşe dosta, aileye  etkileyici iyi akşamlar cümlelerinizi iletebilirsiniz. İşte iyi akşamlar sözleri sevgiliye ile ilgili yazılar .


İlginizi Çekebilir: Etkileyici İyi Geceler Mesajları için TIKLAYINIZ.


İyi Akşamlar Sözleri Dostlara
İyi Akşamlar Sözleri Dostlara

İyi Akşamlar Sözleri

Tatlı dilin yaptıramayacağı çok az şey vardır. Akşamınız tatlı dilli insanlarla geçsin. İyi akşamlar.

Şeker şerbet bir akşamınız olsun, derdi kederi ayakkabılarınızla birlikte evin dışında bırakın. Hayırlı akşamlar.

Ne kadar çalışsanız önünüze gelecek olan nasibiniz kadardır. Nasibe inanmayan dönüp arkasını gitsin. İnanan da oturup şükretsin. İyi akşamlar.

Ne bir korku ne bir ümit kalmaz kimi zaman insanda. Öyle yorgun olur. Hem ruhu hem de bedeni. Öyle bir haldeyiz bu akşam, halden anlayanlara iyi akşamlar.

Nefeslerin bile saniye saniye anlamlı olduğu nice hastalı ve bela var dünyada. Allah hepimizi korusun. İyi akşamlar.

Okul günlerinin tatlı telaşları ile geçiyor günler. Hayat, heyecanla ve kankalarla eğlenceli. Tabi akşamlar da. İyi akşamlar kanka.

Tamam dediğiniz yerde bir pürüz daha çıkar her şeyde. Hayat işte hep güzel olmaz sürprizleri, bazen de üst üste gelir zorluklar, sıkıntılar. Her birini aşmak için sabır gerek, dirayet gerek. Ne diyelim, Allah herkese bunları versin. İyi akşamlar.

Zehir gibi sözleri ile sizi yıpratan insanlardan kaçın. Onlar sizin vampiriniz. İyi akşamlar.

Masallara inanmak ne zamandır suç oldu? İyi akşamlar masalcı tayfam.

Canlarıma huzurlu iyi akşamlar, güzel akşamlar diliyorum. Tüm iyi şansların sizinle olması dileğiyle. Kendinize hoşça bakın.

Bir şiir benden bir şiir senden; ay doğsun bu akşam en güzel haliyle; iyi akşamlar, hayırlı akşamlar dostlar.

Kalbinde Vatan sevgili olan herkese iyi akşamlar dilerim, hayırlı akşamlar olsun.

En güzel dileklerle iyi akşamlar, hayırlı akşamlar arkadaşlar. Yüzünüzde olan o umut ışığı hiçbir zaman gitmesin ve Allah sizleri birbirinize hayırlı kılsın, her zaman çok mutlu olun inşallah.

Sayısız güzel gecelerin sizinle olması dileğiyle, iyi akşamlar hayırlı akşamlar.

Hayat uzun ve meşakkatli bir yolculuk olarak yaşanır. Mutlu hissetmediğiniz yerlerde çok fazla oyalanmayın. Hepinize hayırlı akşamlar, iyi akşamlarınız olsun bir ömür.

İyi Akşamlar Sözleri Anlamlı
İyi Akşamlar Sözleri Anlamlı

İlginizi Çekebilir: En Güzel Günaydın Mesajları


İyi Akşamlar Sözleri Dostlara

Hiçbir adres da mutluluğa kaç kilometre var söylemez. Ama yine de yola revan olmak lazım. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar sizlere.

Kimsenin iç dünyasına karışmayın. Kimseyi de iç dünyanıza karıştırmayın. Böylelikle daha sakin bir akşamınız olur. Hayırlı akşamlar olsun, iyi akşamlar olsun.

Üzerinde iş yorgunluğu olan herkese hayırlı akşamlar, iyi akşamlar dilerim.

Mesai yorgunları iyi akşamlar, hayırlı akşamlar. Huzurlu sevgi dolu olsun içiniz. Sağlık sıhhat eksik olmasın sizlerden. Kardeşlik bağı ile ömrünüz boyunca MUTLU ve BİRLİK olun.

Herkesin mutlu bir sona ihtiyacı vardır, yeniden başlayabilmek için bu şarttır.

Bütün ömrünüzde mutlu yaşamanız bir nasiptir. Sevgiye en güzel şekilde yaklaşmak, ailene açıp kollarını onları sevmek ayrı bir güzelliktir. İyi akşamlar geniş ailem.

Bir büyüğün de bahsettiği gibi gençliği, hayatın sonuna koymuş olsalardı adam gibi yaşayabildik. Mutlu, sağlıklı, keyif veren iyi akşamlarınız olsun, herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

Bir çizgi içinde aklı ve kalbini her zaman dengede tutabilen güzel insanlar, her şey dilediğiniz gibi olsun. Bugün de bitti ve hayattan bir ömür daha eksildi işte.  İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Bunca sıkıntıdan sonra güzel günleri yaşamak istiyorum artık. Seninle uyanmak istiyorum bundan sonrasında hayatıma, hayırlı akşamlar, iyi akşamlar.

Bir tatlı ve halden anlayan sözü ile sohbetiyle kalbimde ve gözlerimde gülümseme olan insanları ayrı seviyorum. İyi akşamlar hepinize.

Demek hayat dediğin bir anmış.  Bir yanı her zaman eksik kalan bir hayat hikayesiymiş. Hayırlı akşamlar olsun, ne diyelim.

Damarlarında asil bir özgürlük aşkı olan herkese iyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Bilindin ki dostluk, kardeşlik ne senet ister ne de söz. Gerçek dostluk kalpte samimiyet ve cesaret ister sadece. Kalbi güzel olan tüm can dostlarıma hayırlı akşamlar dilerim.

Böyle uykuyu aradığım gecelerin nedenini soran arkadaşlara hiç diyorum, susuyorum, ama senin adını söyleyemiyorum. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Yollar şoförlerle dolu, ekmek parası derdinde direksiyon başında olan bütün emekçilere iyi akşamlar dilerim. Gözünüzü yoldan ayırmayın sakın.

İyi Akşamlar Sözleri Komik
İyi Akşamlar Sözleri Komik

İlginizi Çekebilir: Motivasyon Sözleri


İyi Akşamlar Sözleri Sevgiliye

Muhabbet kelimesi ne kadar da güzel bir kelime. Sevgiyi gösterir, dostluğu, samimiyeti, değeri hissettirir. En keskin bir tartışma ortamında bile bir kişiyi sakinleştirir. Birinin muhabbetine nail olabilmek güzel bir şeydir. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar herkese.

İşlerinizin yoluna girdiği güzel bir akşam olmasını diliyorum. Hayırlı akşamlar.

Sakin bir güne uyanma isteği ile iyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Düne dair günlerin nasıl olduğunun önemi yok. Beklenilen günlerin her daim daha güzel hayal edilmesi gerek. Hayırlı akşamlar.

Her bir dostum için gün batımına benzer aynı güzel akşamların mehtapla parlaması dileğiyle. İyi akşamlar.

Günlerinize değer ve anlam katan, hüznünüze ortak olabilen, hayatınızda iyi ki de var dediğiniz herkese iyi akşamlar dileklerinizi iletin. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar dostlarım.

Canım yoldaşım, kardeşim benim için ne kadar kıymetlisin bir bilsen… Hayatımdan asla atamam seni. Yaptıklarını da ödeyemem, seni çok seviyorum iyi akşamlar, hayırlı akşamlar olsun canım arkadaşım.

Dışarıdan bakınca gecenin karanlığı örtse de üzerimizi herkesin siyahı farklıdır. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar can dostlar.

Beni dar zamanlarımda yalnız bırakmayan bütün güzel dostlarıma, arkadaşlarıma ve ülkemin güzel kalpli insanlarına iyi akşamlar diliyorum.

Seviniyorum neden mi? Çünkü gülümsek dostlarıma karşı borçlu olduğum en iyi ikram olmakla beraber düşmanlarıma karşı da en büyük cevap olur… Hayırlı akşamlar, iyi akşamlar dilerim içi inadına sevinçle dolu olanlara.

Azimle çabaladığın ve istediğin her şeyin gerçek olması dileğini yolladım sana, aldın mı? Yeni günün sana hayırlı olur inşallah İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Öyle bir efkâr bir kırgınlık olur yalnız akşamlar. Belki bütün gün aradığını bulamadığından dolayı için sıkılır. Koşar sarılırsın sıcacık ailene sevgiyle. Özlemle aradığın huzuru orada yakalamak istersin. Hayırlı akşamlar ailesine sarılanlara.

Yılmadan gülümsemektir belki de en güzel hayat direnci.  En içten halinle sevdiğine gülümseyen herkese iyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Evinizi, işinizi, ruhunuzu ve çevrenizi renklendirin. Biraz tebessümle işe başlayabilirsiniz. Kısa ve kestirme bir yol. İyi akşamlar.

Hayırlı Akşamlar Sözleri
Hayırlı Akşamlar Sözleri

İlginizi Çekebilir: Papatya Şiirleri ve Sözleri


İyi Akşamlar Sözleri Anlamlı

Gelip geçen trenler gibi günler de ömrümüzden birer birer günler gidiyor. En sevdiklerinle olsun o tren yolculukların, iyi akşamlar.

Hayallerine ulaşmak için azimle çalışanlara mutlu akşamlar. Bir ağacın gölgesindeki huzur ve serinlik dolsun içinize. İyi akşamlar.

Dağlardaki berrak sular gibi bir saflık, topraktaki bereket ve her nefesteki nimet insana en güzel hediyedir. Ömrünüz ve akşamınız güzel olsun.

Şükürler olsun ki hayat dünlerden ibaret değil bir de yarınlar var, umutların en sevdiği günler yani… Hayırlı Akşamlar.

Hataları bir kenara bırakıp huzurlu bir akşam geçirmeniz dileğiyle… Hayırlı Akşamlarınız olsun.

Her insan hata yapar, önemli olan pişmanlığında samimi olabilmektir. Bunu başarabilen herkese iyi akşamlar, hayırlı akşamlar dilerim.

Hayata direnerek onu yenebilirsin. Kötülükler seni yıldırmamalı aksine bilemeli ve herkes de bunu bilmeli.  Direnmeyi bilenlere iyi akşamlar.

Hayatımızdan kurumuş birer yaprak misali dökülmüş olan dostların ile beraber yeniden ayağa kalkma vaktin gelmedi mi? İyi akşamlar.

Unutma ki bu hayatta kimsen yoksa bile ben varım yanında. Bunu sakın ama sakın aklından çıkarma. Hayırlı akşamlar, iyi akşamlar.

Kötü günlerde yanımda olan dostlarım sizler hayatımda daima var olması için dua ettiğim insanlarsınız. Akşamınız güzel, kalbiniz her zaman iyilikle dolu, nasibiniz bol olsun. Hepinize hayırlı akşamlar, iyi akşamlar.

Dedem her zaman şunu söyler; sevdiğiniz kişileri artı ve eksileri ile kabul etmediğiniz sürece yorulursunuz. Bu halde sevmeyi ve sevilmeyi de karşı tarafından beklemeyiniz. İyi akşamlar olsun sevmeyi bilenlere,

Canını dişine takanlara hayırlı akşamlar dilerim, herkese alın teriyle bol kazançlar olsun, bu sözümü haktan yana olanlar alsın. İyi akşamlar.

Zaman akar yolunu bulur canım. Çok fazla üzülmek hayatı boğar, ama yarın günün doğacağını bilirsen her şey yoluna girer. Çıkmazdaysan bunu aklına getir ve şükret. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar herkese.

En sağlıklı en neşeli gecelere sahip olman dileğiyle canım dostum, iyi akşamlar.


İlginizi Çekebilir: Anlamlı Güzel Sözler


Güzel İyi Akşamlar Sözleri

Ömrümün son demine kadar seninle olup gözlerimi her sabah seninle açmak istiyorum sevgilim. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Ey ecdadını tanıyan Osmanlı torunları, her birinizi Allah’ın selamı ile selamlıyorum. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar hepinize.

Bir gün samimi bir kalple, gerçekten sabreden inanarak bekleyen herkesin, bir gün mutlu olacağına inanıyorum. Hayırlı Akşamlar.

Çayı deminde, sevgiyi kalbinde, tebessümü gözlerinde, adamlığı karakterde, mutluluğu ailede arayın… Akşamınız hayırlı olsun hepinize.

Yeter ki bu hayatta kalbimiz ve kişiliğimiz bozulmasın, gerisini su temizler çünkü. Hayırlı akşamlar.

Bu akşam bir tek çayın güzel demi var. Hayatın tatsızlığına inat. Hayırlı Akşamlar.

Şimdi şöyle bir yumuşak köşe, bir kahve, bir sakin müzik her şeyi çözecek sanki. Hayırlı Akşamlarınız olsun.

Ya günahsız ol melek gibi, ki insansın mümkün değil, ya da riyakarlık yapma. İyi akşamlar.

Bu hayatta sivri dilli ol ama asla sinsi olma şeytan gibi! Hayırlı Akşamlar.

Sözü diken gibi olana değil pamuk gibi gönülden olanlara yar et bizi Allahım. İyi akşamlar.

Samimiyeti sade yüzünde olana değil gönülde olanlara kat bizi Allahım. Hayırlı akşamlar.

Canımı sıkan neydi bilmem, bu akşam hüzünlüyüm yine. Efkârlı da olsa hayırlı akşamlar herkese…

Kader nasibinizi, yolunuzunu açık denizlere çıkarsın… Hayırlı ve huzurlu akşamlar dileğiyle…

Anne baba kıymeti bilenlere hayırlı, huzurlu, mutlu akşamlar dilerim; değerli güzel yürekli güzel canlar.

Düşündükçe durup durup ağlayasım var bu akşam. Allah kalplerimizi köreltip nankör  ve bencil yapmasın, bize merhamet versin… Hepinize hayırlı aksamlar dilerim..

Susmaktan bile çok söz anlayan insanların hayatınızda sürekli bulunması dileğiyle… Hayırlı akşamlar.

Kadının sadığı makbuldür. Sadık olarak gibi seveni, vefa ile ağlayanı, sadıkça bekleyeni Asla vazgeçmeyeni bir de. Hayırlı akşamlar efendim.

Allah’ım, zorumuzu kolay kıl. Uzaklarımızı yakın kıl. Rızkımızı helalinde kıl. Sevgimizi, sağlığımızı daim kıl. Gecenin karanlığına girerken sıkıntılarımızı sil. Bizi kazası ve belasız gündüzün aydınlığına çıkardıklarından kıl. Cümleten Hayırlı Huzurlu AKŞAMLAR olsun.

İyi Akşamlar Sözleri Komik 

Dertlenme de söylenme de nazlı gönül… Konuşulmayanı da bir duyan, Söylenmeyeni de bir bilen var… Hayırlı Akşamlar.

Yüzünüz asık gezmeyin, yüreğinizden nefretle gezmeyin. Hayat kısa değmez çünkü. Evinizden huzurun eksik olmadığı güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Akşamlar.

Bütün güzel niyetlerimi koydum kalbime, umutlarla yürüyorum seninle. Hayat zor belki, evet ama yaşanacak güzel günler de çok biliyorum! Hayırlı akşamlar.

Hayat hiç niyet etmeden alınır, geliş güzel yaşanır, farkında olmadan kaybedilir işte. Hayatta öğrendiğim her şeyi üç sözcük ile özetleyebilirim Hayat çok kısa. Bugün de hayırlısıyla akşam oldu. HAYIRLI AKŞAMLAR.

Sevgili nazar etse, aşık naz eder… Gönül bu işte hiç durur mu? Sırrını ortaya döker, kendini heba eder. Hayırlı akşamlar, güzel insanlar.

Tatlı bir akşamüstünü düşünmek seninle… Bir akşamüstünü düşünmekten başka bir şeydir bu, bir mutluluk hayalidir. Gönül gözü görenim derinlerde mavi mavi yüzenim… Hayırlı akşamlar.

Hissetmek, dünyanın en küçük kımıldanışlarını sezerek, günlerin sarsılmaz bir mantık ile akıp gidişini seyrederek nefes almak belki en güzeli. Hayırlı akşamlar.

Sessiz bir hayırlı akşamlar fısıltısı koyayım şuraya. Ben altın sevmem dedi kadın, anlamam da. Tek taş, beş taş deyince çocuk oyunları gelir aklıma. Altın sevmem, boşver onu, vefa severim, sadakat severim, muhabbet severim. Ama en çok da şiir severim. İyi akşamlar şiir sevenler.

Dertlerimin dışa vurduğu kalbim kadar yakın olanım, en uzak olsan ne yazar… Ey içimizdeki aşkın sahibi hayırlı akşamlar.

Sessizlik ve vakurluk bazen asalet, bazen nezakettir. Hani bir de incitmekten korkuyorsan sevdiklerini, sükutun o zaman ebedi inceliktir, güzelliktir. Akşamınız güzel olsun.

Aklımızı koruyabileceğimiz bir yer olmalı, insan için.. Nefes almaktan daha fazlasını yaşayacağı, konuşmadan derdini anlatacağı dostları olmalı. Yalnızca dinlemesinin yeterli olduğu, baktığıyla dinlediğinin her zaman huzur verdiği bir dost ve bir yer… Hayırlı akşamlar.

Daha canlı, daha duyarlı, daha güvenli bir güne uyanacağınız akşamlarınız olsun.  İyi akşamlar.

Günlük telaşların durulduğu keyifli güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle, özlemlerimi yolluyorum hepinize.

Aileye İyi Akşamlar Sözleri Kısa

Bugün de iş güç derken akşam oldu. Hayat işte kimine huzur, kimine hüzün, kimine gözyaşı, kimine de umut getirdi… Geleceğimiz bu günümüzden daha iyi ve huzurlu olur inşallah… İyi aksamlar dostlar…

Vefa, unutulmuş, ama aydınlığı hala süren güneş gibidir. Bu yüzden akşamüstü vakitleri, hüzün saatleridir… İyi akşamlar canlar.

Ne diyor koca şair: “Ne kadar söz varsa düne ait, dünle beraber gitti cancağazım… şimdi yeni şeyler söylemek lazım…” Hayırlı akşamlar olsun.

Bir gül kurur elbet, ama kalpteki sevgi günden güne büyür… Yağan yağmur diner, gönüldeki sevgi yağmuru ise durmaz. İyi akşamlar…

Her şey unutulur, varsın olsun, ama sevilen dostlar unutulursa onun adı vefasızlık olur. Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu akşamlarınız olsun.

Bana sorarsanız hayatın en güzel hali, her şeyden vazgeçtiğinde oluşuyor. Az tasa az dert. Kısa cevap. İyi akşamlar.

Seni hayata bağlayan birinin olduğunu bilmek gibisi var mı?… Hayatınız hep bir mutluluk denizi içinde olsun, akşamınız güzel olsun…

Önemli olan sözler değil fillerdir… Sevdiğini göstermeyen biri yerine onu davranışlarına yansıtan birisine bağlanın… Hayırlı akşamlar.

Göz her önüne geleni sevmez, sadece sevdiğini görür. Hayırlı akşamlar…

Candan iyi akşamlar herkese. Sevgi, kıymet bilmek, sevgi, değer vermek demektir. Sevgi, bıkmadan beklemek, sevgi, sıkılmadan ilgilenmek, yüreğinde sevgi denizi olan herkese mutlu akşamlar.

İsterseniz en kalabalık şehirde yaşayın, kalbinizde ‘ALLAH’ yoksa yapayalnızsınız demektir. Hayırlı Akşamlar…

Bil ki sabrın kadar güçlü, şükrün kadar olgunsun bu hayatta.. Ve niyetlerin kadar değerlisin, Allah katında. Hayırlı Akşamlar…

Akşam kederleri silsin, huzur getirsin size… Sevdiklerinizle birlikte sağlıkla dolu bir akşam geçirmeniz dileğimle… Hayırlı Akşamlar.

Allah, bizi depremden, selden, türlü felaketlerden korunmuş olarak sabaha ulaştırsın. Doğacak güneş umudumuz olsun, Hayırlı akşamlar.

Yıldızlı gecelere bırakıyorum aşkınla, huzurunla geçen anıları.  Mutlu gecelerin olsun.. Hayırlı akşamlar diliyorum.

Rüyaların dilini çözmeden dünyanın hallerini anlamak ne kadar mümkün? Rüyaların hayra çıkması dileğiyle iyi akşamlar.

Evlatlarınızla diz dize mutlu, umutlu, bereketli bir akşam dilerim.

Hayırlı Akşamlar Sözleri

Bir insan vardır, deryadadır damla su nasibi yoktur. Kimi insan vardır, çölde gezer Rahmet eksik olmaz başından. Mevlam Rahmeti bol, duası kabul olanlardan olmayı nasip etsin… Hayırlı akşamlar olsun.

Bil ki vefa ve kıymet, bende iki terazi kefesi içindedir. Seven sevdiğine vefa eder… Hayırlı Akşamlar.

Müslüman bir insan, Allah’ın rızası için namaz kılarsa, onun günahları yaprakların, ağaçtan döküldüğü gibi akar. (Hadisi Şerif-Müsned) Hayırlı akşamlar olsun.

Huzur en devamlı misafirimiz olsun. İşlerinizden güzellikler, ailenizden sevinçler hayatınızdan bereket hiç eksik olmasın… Huzurlu, Hayırlı, Mutlu akşamlarınızın olmasını dilerim.

Düşündüm ve dedim ki sizin için ölünce dua edecek kimseniz yok ise, siz dünyanın en bahtsız ve fakir kişisisiniz bence. Güzel kalpli yarenden daha büyük bir dünya nimeti az bulunur. O yüzden kırma, incitme sen, gönüller almaya bak en iyisi. Sen gönüllerde olursan, ismin taşlara değil, yüreklere yazılır unutma. Hayırlı aksamlar.

“İman edenler ve hicret edip Allah yolunda cihad edenler var ya, işte bunlar, Allah´ın rahmetini umabilirler. Allah, gafûr ve rahîmdir.” (Sure:2 Ayet :218) Hayırlı Akşamlar olsun.

Umudun bir iplik gibi uzayıp gittiği, sevginin ve dostluğun bir olgun meyve gibi tatlandığı mutlu bir akşam geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Akşamlar.

Kimsenin gönlü olmadığı yolda çabası yoktur. Uzaklıkları bahane etmeyin, yalandan meşguliyetler üretmeyin. En güzeli dürüst olmaktır. Sevecek bir haliniz yoksa, yol verin yanınızdakine. İyi akşamlar.

Mesafe yabancılar arasında olur. Sevenler için engel değildir uzaklık… Yeter ki sevmesini bilin. Kalplerinizde UZAKLIK ve YABANCILIK Olmasın. Hayırlı Akşamlar.

Geceleri uzaklara bir ninni sesim. Denizde tutsak bir deniz kızı olurum. Hiç bitmeyecek bir masal gibi derin sana olan özlemim. Bu akşam sırf senin için başlıyor cümlelerim. İyi akşamlar en kıymetlim.

Öyle bir uzar ki bazen zaman, geçmek nedir bilmez. Akşam olmak bilmez, yalnız kalmak için dakikaları sayarsınız. Her şeyi unutmak için uyumak istersiniz. Öyle işte… İyi akşamlar.

İyi akşamlar sözleri sevgiliye içeriğimize siz de en güzel sözlerinizi ekleyebilirsiniz. 

Yorum Ekle

BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!