Sözler Ansiklopedisi

Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Mesajları

Sayfa İçeriği; Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları Resimli, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Mesajı Kısa, Kurban Bayramı Mübarek Mesajı Uzun, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları Tumblr, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları Pinterest, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajı TikTok, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları İnstagram, Kurban Bayramı Mübarek Olsun Mesajı Facebook

Yaşanan Her türlü dert ve sıkıntının verdiği stresi Kurban Bayramı’nın heyecanı ile telafi ediyoruz. Bu bayram, Ramazan Bayramındaki gibi bir sokağa çıkma kısıtlaması yok. Fakat yetkililer Corona tedbirlerine Kurban Bayramı’nda da en üst seviyede dikkat etme konusunda uyarıyorlar. Bu yüzden bayram kutlamak için çoğu insan mesaj göndermek durumunda kalacak.

Haliyle sevdiklerine en güzel bayram dileklerini iletmek isteyenler için Kurban Bayramı Kutlama Mesajları ve Sözleri hazırladık. Kurban Bayramı’nın ehemmiyetini ve getirdiği mutluluğu ifade eden Kurban Bayramı kutlama mesajlarını oluşturduk. İşte Sayfa içeriği Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları  sizlerle…

Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

Kalplerde sevgi ışısın, gözlerimiz umutla dolsun. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Kurban’ın bir kere daha bizlere birliği ve paylaşmayı hatırlattığı bu güzel günlerde, her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Hayırlı Bayramlar olsun.

Senin için bayramların en mutlusunu ve en güzelini diliyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bu senenin sağlıkla geçmesini ve Müslüman kardeşlerim için hayırlı ve bereketli bir bayram olmasını diliyorum. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bu bayram birlik bağlarımızı tazelemek için bir fırsat. Uzak da olsak kalben birlikte olalım. Kurban Bayramınız kutlu olsun. Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

Ağzınız güzel sözle, kalbiniz dua ile ferahlasın. Görüşemesek de iyi niyetlerin karşılıklı olduğu bir bayram dilerim.  Kurban Bayramınız kutlu olsun.

En mutlu, en bereketli, bekleyişlerin en güzel olduğu günler ve gecelerdir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, hakkınızdaki her şeyin hayırlısı olsun.

Bizi yoktan var eden Allah’a hamd ü senalar olsun. Kurban Bayramı bütün Müslüman alemine hayırlar getirsin. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Hayal denizinde kürek çeken düşlerimizin gerçekleşmesine vesile olacak bir bayram yaşamanı diliyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun!

Bu bayram hürmetine, her şeye gücü yeten Yüce Allah bizlere merhamet etsin, rızkımızı bereketlendirsin, bizleri günahlarımızdan arındırsın. Amin. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bize gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler ise nefsimizden kaynaklanır.  Cenneti hak edenlerden olalım. Evlerimiz mutlulukla dolsun. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Bayramlar, bütün uygarlığın ortak değeri olarak saygı ve sevgi çerçevesinde idrak edilmesi gereken vakitlerdir. Kurban Bayramınız kutlu olsun, sağlık ve mutluluk içinde sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle. Sayfa içeriği Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

Bazı insanların dostluğu dünyalara değişilmez ve onu sana yaşatmak için ellerinden geleni yaparlar. Seninle yollarımızı kesiştiren Allah’a şükürler olsun. İçimde seninle olan dostluğum bir bayram mutluluğu gibidir. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Bütün sıkıntılara, corona virüs dertlerine rağmen bayramın gelişiyle günlerimize ve kalplerimize güneşler doğsun. Kalpler huzur dolsun, dualar kabul olsun, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

kurban bayramı mübarek olsun sözleri ve mesjları 2020
Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

İyi Bayramlar Mesajları Kısa

Gelecek seneki bayramda sağlıkla birlikte olabilmek için bu bayram ayrılığa tahammül etmek zorundayız. Yeter ki sizin sıhhatte ve mutlu olduğunuzu bilelim. Seneye çekinmeden sarılabilmek umuduyla Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Dostluğu, kardeşliği ve vefayı sizinle yaşadım. Hüznümüzü de neşemizi de birlikte yaşadık ve bugünlere ulaştık. Halimize bin şükür diyelim, birbirimize dua edelim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayramlar gönüllere birer muştudur, gözlere birer ay ışığıdır, geleceğe dair umut meşalesidir, geçmişe birer hasret namesidir. Bu bayram ayrı kalsak da  da kalbindeki sevince beni de konuk et. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Bir tatlı söz, bir hatır sorma yaklaştırır bizi birbirimize. Senin selamın bana en güzel armağandır. Gülen yüzün kalbimin ferahlaması için kafidir. Yüreğin nurla, evin sağlık ve huzurla dolsun. Kurban Bayramın kutlu ve bereketli olsun!

Ayrı geçen bu bayramda senden bir bayram tesellisi istiyorum. Seninle hiç ayrılmayacağım bayramların geleceği günleri hayal ediyorum.  Öyle yürekten dua ediyorum ki, senin de bu duaya amin demeni istiyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Azim ve Aziz olan, rahmet sahibi, Gaffar olan Yüce Allah kendisine dua edenleri duyar. Hayır dualarınızın ve niyetlerinizin Hakk’ın katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun. Sayfa içeriği Kurban Bayramı Mübarek Olsun Sözleri ve Mesajları

Sıcacık ve Şefkatli bir el dokunsun kalbine, sayısız mutluluk ile için umut dolsun. Bütün hayallerin bir bir gerçekleşsin. Duaların kabul olsun, bu mübarek bayram hürmetine. Kurban Bayramın hayırlara vesile olsun!

Birliği, beraberliği ve iyiliği… Sabrı, şükrü, tevekkülü… Kederimizi, ye’simizi hep birlikte paylaştığımız; candan beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en içten duyacağımız mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Arkasından dua edeni kalmayanlara da dua etmeyi unutmadığımız bir bayram olsun. Bir gün gelecek hepimiz bizim için semaya açılan ellere muhtaç olacağız. En güzel dualarda ve en güzel niyetlerde buluşmak dileğiyle Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Hayırlı Bayramlar Mesajları

Anne, baba ve kardeşler olarak, babaanne, anneanne, dede, amca, teyze, hala olarak dört bir yandan toplanıp aynı güzel niyetlerle bir araya geleceğimiz bu Kurban Bayramı’nın bütün ailemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Hayırlı bayramlar.

Bir garibi sevindirebilene ne mutlu. Bayramlar ihtiyaç sahiplerinin hatırlanarak gönüllerinin alındığı zamanlardır. Allah bizleri gönüllerde çiçek açtırabilenlerden eylesin. Hakk’ın rızası yolunda salih niyetlerle yaptığınız bütün iyilikler kabul olsun. Sizlere cenneti âlâda şefaatçi olsun.

Birbirine hasret yüreklerin kavuşacağı bu Kurban Bayramı, çocuklarımızın ve yaşlılarımızın başta olmak üzere kalplerini fethetmek için en güzel fırsat. Bu güzel fırsatı en iyi şekilde yerine getirebilmek dileğiyle, hayırlı bayramlar.

Vatanın dört bir köşesinde, bizler bayramı güven içinde geçirebilelim diye vazife başında olan tüm emniyet güçlerimizin Kurban Bayramı’nı kutlarım.

Yedi yirmi dört görevinin başında olan sağlık personelimize fedakarlıkları için minnet borçluyuz. Bütün sağlık ordumuzun Kurban Bayramı’nı kutlar saygılar sunarım.

Kurban Bayramı’nı evinde ya da hastanede hasta olarak geçiren herkese Allah’tan acil şifalar diliyorum. Rabbim acılarını tez elden Şafi adıyla dindirsin. Sağlığın ne büyük bir nimet olduğunu bizlere unutturmasın. Hayırlı bayramlar.

Bayramlarda en çok ailesinden birilerini kaybedenler için üzülürüm. Allah, onların kalplerindeki acıyı hafifletsin. Bir yanı eksik bayramı yaşayanları bir nebze de olsa gülümsetebilmeyi bizlere nasip etisin. Hayırlı Bayramlar.

Allah bütün inananlara bir gün gelip de kurbanını Hac vazifesinde kesebilmeyi nasip etsin. Hac sevinci ile Kurban Bayramının huzurunu bir arada yaşatsın. Kutsal topraklarda bayramı yaşayabileceğimiz günlerin gelmesi duasıyla, hayırlı bayramlar olsun.

İnsan bir kere değil, bin kere de olsa yanıldığını fark ettiğinde tövbe edip Hakk’a yönelmeli. Allah’ın merhametinden ümit kesilmez. Bu Kurban Bayramı’nda tövbe kapılarının hepimize açılması duasıyla, hayırlı bayramlar olsun.

Bayram yardımlaşma, bayram neşe, bayram umut demektir. Bu Kurban Bayramı’nda kalplerinizin birlik duygusu ile genişlemesi dileğiyle. İyi bayramlar.

Büyüklerimizin kapıları gözlediğini unutmadan geçireceğimiz bir bayram diliyorum. Bayram, tatil değil, sıla-i rahim zamanıdır. Bunun farkında olan herkese hayırlı bayramlar.

Hz. İsmail’in teslimiyet şuurundan bir nebze de olsa nasiplenebilmek duasında birleşelim. Kimseye kalmayacak bir dünya için didip dururken unuttuğumuz değerlerimizi hatırlayalım. Bayram’ın maneviyatına uygun olarak günlerimizi geçirelim. Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Senenin pek çok özel günü vardır. Fakat Kurban Bayramı günleri bu zamanlar arasında en değerlilerindendir. Keşke böyle bir vakitte birlikte olabilseydik ve Kurban Bayramı mutluluğunu sizinle paylaşabilseydik. Uzaktan da olsa bir selamınızı almak dileğiyle iyi bayramlar.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!