Sözler Ansiklopedisi

Ölmüş Babaya Duygusal Babalar Günü Mesajları

Ölmüş Babaya Duygusal Babalar Günü Mesajları

Babalar hepimiz için çok kıymetlidir. Sadece bir gün değil her gün babalarımızı hatırlamalı onlar için dua etmeliyiz. Babasızlığın ne demek olduğunu böyle günlerde anlarız. Çünkü Babayı kaybetmek çok acı ve derin bir duygudur. Babalar gününde, vefat eden babamızın ölüm yıldönümünde veya doğum gününde sosyal medya hesaplarımızdan babamızın en güzel fotoğrafının altına bir söz bırakırız. O sözle babamıza olan özlemimizi bir nevi dile getrmiş oluruz. İşte böyle zamanlarda aradığınız en anlamlı, duygusal babaya özlem sözleri ve mesajları sizler için derledik. İşte Ölmüş Babaya Duygusal Babalar Günü Mesajları ve Vefat Eden Baba için En Güzel Sözler…

Bu sayfada ölmüş babaya babalar günü mesajları resimli, vefat eden babaya babalar günü mesajı, ölen babaya güzel sözler, rahmetli olmuş babaya babalar günü mesajı dini, ahirete intikal etmiş baba için özlem sözleri, ölmüş babaya derin manalı sözler, ölen babaya özlem sözleri yer alır. Ölümle ilgili sözler için tıklayınız.

Ölmüş Babaya Duygusal Babalar Günü Mesajları

Kırıldı kolum kanadım.

Hiç değişmedim Baba, yine o asi kızınım.

Özlem dolu sözlerle anıyorum şimdi seni…

Sen gittiğinden beri baharları özledim baba.

Ne yapsam hakkını ödeyemem canım babam.

Vefat Eden Babalara Babalar Günü Mesajları
Vefat Eden Babalara Babalar Günü Mesajları

Yıllar geçti sana özlemim dinmedi can babam.

Bir gün değil bir ömür boyu sevdim seni babam.

Kıymetlim, babam… Babalar Günün Kutlu Olsun.

Dünyaya sımsıkı sarıl dediler, babam yok ki dedim.

Sen gittiğinden günden beri hiçbir şeyin tadı yok.

Hiç değişmedim baba yine o söz dinlemez oğlunum.

Daha düne kadar senin göğsüne yaslıyordum başımı.

Gözlerimin gördüğü yerde olmasan da daldığı yerdesin.

Babacığım Babalar Günün Kutlu Olsun. Seni hiç unutmadım.

Bana eksiklerimi sorma hayat! Babam derim tamamlayamazsın.

Babanın ne iyisi olur ne de kötüsü, en kötüsü babasız yaşamaktır. 

Baba, omzumdaki yol gösterici elin sonsuza kadar benimle kalacak.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol Ya Rabbim.

Telefonunda annem ya da babam diye biri kayıtlı olmayınca anlarsın hayatın zorluğunu.

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

Dünya telaşına kapılıp anne babanızı ihmal etmeyin. Onların dualarıyla ayaktayız unutmayın.

Sen gelir elinden tutarsın diye içimde yaşattığım bir çocuk var baba. Babalar Günün Kutlu Olsun…

Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.

“Babam bana bir insanın bir başkasına verebileceği en büyük hediyeyi verdi. Bana inandı.” -Jim Valvano

Nerede olursam olayım, ruhun yanımda olacak. Çünkü biliyorum ki sen ne olursa olsun hep benimle olacaksın.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

Dün konuştuk. Allah’a emanet ol diye kapattın telefonu. Sende Allah’a emanetsin Babam. Nurlar içinde yat!

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun, cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam.

Ailemizin yıkılmaz direği Babalar gününde en güzel dualarımı sana sunuyorum Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Bir babalar gününü daha sensiz geçiriyorum. Canım babam seni çok özledim bir kere daha babalar gününü kutlarım.

Bir bayram daha geliyor, sen yine yoksun babam. Yine yetim yine boynum bükük. Sensiz bayram mı olurmuş babam.

Bu sene de Babalar gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Tek vazgeçilmezimsin canım Babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam Babalar günün kutlu olsun.

Bana öğrettiğin her şey, benim için yaptığın her şey anılarımda hep taze kalacak… Babalar günün kutlu olsun baba.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi Baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Babalar günün kutlu olsun.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili Babam. Mekânın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Bir babayı kaybetmenin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim. Çünkü babamı, bana bu hayatta varlığı ile cesaret veren en güzel adamı kaybettim.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Resimlerinle avunuyor, bıraktığın güzelliklerle yaşıyorum. Hayatın boyunca benim için verdiğin emekler için çok teşekkürler baba. Sen bir tanesin…

Babalar Günü vesilesiyle, en çok seni sevdiğimi ve kalbimdeki yerini kimsenin alamayacağını söylemek istiyorum…. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir Babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu. Babalar günü bu da sana kutlu olsun canım Babam.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Gönlün o kadar genişti ki, bir bu dünyayı sığdıramadın içine be babam. Çabuk gittin bıraktın bizleri. Allah mekanını cennet eylesin. Babalar günün kutlu olsun.

Bak Baba bende senin gibi Baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak Babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Ölen babaya mesajlar yazımızı okumaktasınız.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, Baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım Babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Yine Babalar günü ve yine üzün. Babalar günün kutlu olsun. Canım Babam.

Sana olan hasretimden canım yansa da her zaman seni düşünmeye devam ediyorum babacığım. Anıları tekrar yaşamak için her şeyimi verirdim. Sen tekrar gelsen bende senin dizinde uyusam…

Seninle geçirdiğimiz onca güzel yıllardan sonra sen ansızın çıkıp gittin hayatımızdan oldu mu be babam, beni bu dünyada kimsesiz bıraktın gittin benim güzel babam. Mekânın cennet olsun nur içinde yat inşallah.

Geleceğimiz olan çocuklara iyilik, adalet, sevgi ve saygı kavramlarını öğreterek çocuklarının kahramanı olan tüm babalarımızın ve babalık hissini içtenlikle yaşayan herkesin Babalar Günü kutlu olsun.

Sen gittin… Artık özlemler, ayrılıklar var aramızda. Son vedayı ederken döküldü tüm yapraklar. O günden bugüne bahar gelmez oldu. Canım babacığım seni çook seviyorum. Mekânın Cennet olsun. 

Rahmetli Babaya Babalar Günü Mesajları
Rahmetli Babaya Babalar Günü Mesajları

Anne ve Babaya iyi davranmak ve onların hayır duasını almak, onları onurlandıracak, Mutlu edecek, onların benim evlatlarım deyip gurur duyacağı, Allah yolunda hareket eden evlatlar olmayı Allah bizlere nasip etsin. Tüm Babaların babalar günü kutlu olsun.

Peygamber Efendimiz (S.A.V) bir hadis-i şerifinde, “Babanın çocuğuna duası, Peygamber’in ümmetine olan duası gibidir.” buyurarak, ailelerinin mutluluğunu kendileri için en büyük mutluluk olarak gören babalarımızın duasının ne kadar önemli olduğunu belirtmiştir. Bizler de bu hadis-i şerifin şuurunda evlatlar olarak babalarımıza ömürleri boyunca gereken sevgi ve saygıyı göstermeli, sağlıklarında hayır dualarını almak için gayret göstermeliyiz.  Bu vesile ile şehit babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’ nü Kutlarım. 

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik www.sozleransiklopedisi.com cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be Babam. Babalar günün kutlu olsun. Babalar Günü 

Şehit Babalar için Babalar Günü Mesajları

Sizlere Babalar Gününde Şehit ailelerine göndereceğiniz bazı mesaj örnekleri hazırladık.  İşte Şehit babalarına babalar günü mesajı, Şehit çocuklarına babalar günü mesajı, Şehit ailelerine Babalar Günü Mesajı…

Sen bu vatana aşıktın bizde sana!

Peygamber efendimize (s.a.v) komşu olasın.

Bu vatan size minnettar. Tüm Şehit Babalarına selam olsun.

Her göreve giderken beni öpüşünü unutamıyorum canım babam.

Ben seni Rabbime emanet ettim. Kabrin nur mekanın cennet olsun.

Alışamadım yokluğuna, alışamadım gidişine. Şehit Babam seninle gurur duyuyorum.

Bu vatan uğruna canını seve seve feda eden tüm babaların babalar gününü kutlarım.

Bizlere vatan sevgisinin ne demek olduğunu sen öğrettin! Nurlar içinde uyu canım babam.

Vatan aşkıyla bizleri büyütüp iyi insan olma yolunda bizlere iyi bir örnek oldun. Bir gün değil her gün seninleyim babam.

Sevgili babacığım sen bu vatan için, bizler için canını verdin. Bende evladın olarak söz veriyorum senin bıraktığın mirası en güzel şekilde taşıyacağım. Ruhun şad olsun.

Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.

Başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, vefat etmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Ben babamı çok hatırlayamıyorum. Onu hep annemden dinliyordum. Babam varlığımız için vatan toprağına nefes oldu. Biz de onu bu kutsal vatanın toprağına emanet ettik. O da beni canından öte sevdiği devlete emanet etti. Çünkü benim babam, bir kahramandı.

Onların her biri, bu vatanın evladı, evlatlarının da kahraman babaları. Her biri, vatanı için gözünü kırpmadan yola çıkan isimsiz kahramanlar. Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali başta şehit ve gazi babalarımız olmak üzere tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun. (Babası Şehit Olanlara Babalar Günü Mesajı)

Sayfamızda en duygusal özlem dolu “Ölmüş Babaya Duygusal Babalar Günü Mesajları” hazırlamaya çalıştık. Babalar Gününde paylaşılacak en güzel babalar günü mesajları ve sözleri sizde hemen sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın! Babalar Günü ile İlgili Şiirlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!