Sözler Ansiklopedisi

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı ve Sözleri

Eşe Kocaya Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

Sayfa İçeriği; Eşe, Sevgiliye, Kocaya Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye En Güzel Babalar Günü Sözleri, Eşe Babalar Günü Mesajı Resimli, Eşe Babalar Günü Sözleri Duygusal, Kocaya Babalar Günü Mesajı, Eşe Babalar Günü Mesajı Anlamlı, Çocuğu olacaklara Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Nasıl Olur?

Ayrıca yazımız içeriğinde polis sevgiliye Babalar Günü Mesajı, Öğretmen Sevgiliye Babalar Günü Mesajları, Asker Sevgiliye Babalar Günü Mesajlarını bulabilir en duygusal Babalar Günü Sözleri’ ni sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sevgilime Babalar Günü mesajı atmak istiyorum, ne yazsam? bu sözler tam sizlere göre. Erkek arkadaşıma Babalar Günün Kutlu Olsun diyerek babalar günün kutlu olsun mesajları gönderin ve bu heyecana onu ortak edin.

Eşinizin Babalar Gününü kutlamak Babalar Gününde yapacağınız en güzel şeylerden birisidir. Eşimizin babalık duygusunun zirve yapacağı bugün de siz de eşinize, kocanıza, sevgilinize harika mesajlar yollamak ister misiniz? İşte eşinizle, kocanızla ya da sevgilinizle paylaşacağınız birbirinden güzel Babalar Günü Mesajları…

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Nasıl Olur?

Sevgili’ ye Babalar gününde göndereceğimiz en güzel sözleri sizler için hazırladık. Baba adayı olarak sevgililerimizde bugünün kutlanmasını ve kendilerine en güzel Babalar Günü Sözleri ve Mesajları gönderilmesini hak ediyor. Sevgililerimizi bu özel günde bu sevinçten mahrum bırakmayın ve onunla en duygusal Babalar Günü Mesajları paylaşın. Babalık duygusu çok özel ve güzel bir duygudur. Babalığa hazır olan herkes bunun bilincinde ve farkında olur. Çünkü çocuk sahibi olmak Dünya da ki en güzel duyguların başında gelir. İşte sevgiliye gönderilecek Babalar Günü Mesajları…

Eşe Babalar Günü Mesajı

Canım kocam, Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin direği, şükür sebebim. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Sen harika bir babasın bunu biliyorsun di mi? Seninleyiz ve seni çok seviyoruz.

Sana sevgim hep baki kalacak. Yeter ki sen bizim her zaman yanı başımızda ol.

Bugün senin günün Kocacım. Sen ki hayatımızda hep varsın ve her zaman var olacaksın.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Biz hep birlikte bir aileyiz. Aile olmanın ne demek olduğunu sen öğrettin bizlere teşekkür bin teşekkür.

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kişisin. Seni çok seviyorum!  Babalar günün kutlu olsun!

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımda dünyadaki en iyi babaya ve erkeğe sahibim. Sana istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Seninle hayatım renklendi. Seninle gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımdaki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana eşim diye bildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, babalar günün kutlu olsun.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Hayat ne garip. Daha yakın zamanda evlenmek için hayaller kurarken şimdi nur topu gibi bir kızımız/oğlumuz var. Ne mutlu bize. Seni seviyorum Aşkım. En Yakışıklı Babayı sevgilerimizi ve öpücüklerimizi yolluyoruz.

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

Aşkım; Babalar Günün Kutlu Olsun. Seviliyorsun…

En Güzel Baba adayının Babalar Günü Kutlu Olsun. Hayat sana hep mutluluk, neşe bir de bol çocuk nasip etsin.

İnşallah bizim de çocuklarımızla Babalar Günü’ nü kutladığımız zamanlar gelir. Babalar Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı
Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Resimli

Canım sevgilimin Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım…. Bu özel gün hayatınıza daha birçok unutulmaz anı getirsin.

Sana çok mutlu ve güzel bir Babalar Günü diliyorum aşkım…. Çocuklarınızla ilerde mutlu anlar ve mutlu zamanlar geçirmemiz dileği ile.

Babalar Günü’nde en içten dileklerimle aşkım…. Sen benim için harika bir insansın ve bir gün seni sevgi dolu bir baba olarak görmeyi gerçekten çok istiyorum.

Seni Baba olarak hayal etmek ne güzel bir duygu sevgilim. Sen bu Dünya’nın en güzel en tatlı babası olacaksın. Buna can-ı gönülden inanıyorum. İyi ki varsın.

Bir Baba için, çocuğunun gülümsemesini görmekten daha büyük bir motivasyon, çocuğunun hayattaki ilerlemesini görmekten daha büyük bir gurur yoktur. İnşallah sende bu duyguları tadarsın. Seni Seviyorum.

Babalar Gününü Tebrik ederim balım. Rabbim her zaman yolumuzu aydınlatsın ve ilerde doğacak çocuklarımızı iyi insanlar olmaları için elimizden gelen en iyi şekilde eğitmek için ihtiyacımız olan bilgeliği bize versin.

Canım sevgilim, en kısa zamanda yanımda olacağın hayali ile yaşıyorum. Sana kavuşmanın hayalini kuruyorum. Bugün Babalar Günü. Bir baba adayı olarak Babalar Günü’ nü kutlamak istedim. Hayallerimize kavuşur ve çocuklarımız olursa en güzel Babalar Gününü o zaman kutlarız. Seni seviyorum.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!