Sözler Ansiklopedisi

Sevgiliye En güzel İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye En güzel İyi Geceler Mesajları

Bazı içten, tatlı ve sevimli iyi geceler mesajlarını arkadaşlarınızla, partnerinizle ve sevdiklerinizle paylaşın ve sevdiklerinizin gecelerini çok daha özel hale getirmeye yardımcı olun. İster birlikte ister ayrı ister dünyanın öbür tarafında ister diğer odada olsanız bile sevdiklerinize iyi geceler demek düşünceli bir mesaj göndermek, duygularınızı ifade etmek ve kendilerini harika hissetmelerine yardımcı olmak sizler için harika bir yoldur.

İyi Geceler mesajları 2022 içeriğinde gelmiş geçmiş en iyi iyi geceler mesajlarını bulabilir, en beğendiğiniz iyi geceler mesajlarını resimli olarak gönderebilirsiniz. İşte, sevgiliye gönderilecek iyi geceler mesajı ve iyi geceler sözleri

Sevgiliye En güzel İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları 2020 içeriğinde sevgiliye iyi geceler mesajları ve diğer güzel iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz. Sizler için detaylı olarak hazırladığım güzel sözler kategorisinde yer alan iyi geceler mesajlarında hem en çok beğenilen hem de en yeni iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz. İşte, komik iyi geceler mesajları, romantik iyi geceler mesajları, sevgiliye uzun ve kısa iyi geceler mesajları…

İyi geceler öpsün seni bu geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Keşke şu an sesini duyabilsem. Yanında uyuyabilsem. Canımda Ötem…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

sevgiliye en güzel iyi geceler mesajları
Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajları

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum canım sevgilim. İyi geceler Sultanım…

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Kalbimin derinliklerinden gelen en güzel duygularla uykuya dalıyorum. Rüyalarda buluşmak dileğiyle. İyi geceler Aşk…

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Her gece, birlikte yapabileceğimiz her şeyi hayal eder ve hayaller kurarım. Sonsuza dek seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler Kraliçem.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkûm olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi 🙂

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyor musun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlar ki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar. İyi Geceler…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler…

Gece olması sorun değil de yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum… Uzatmaları da yok.

Sevgili uyku; ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön…

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi… 🙂

sevgiliye iyi geceler mesajları kısa
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa Duygusal

 

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa Duygusal

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler…

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…Bir nefes sen olsan yanımda birde işte o zaman bana sıkıntı yok…

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o işte o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

En Güzel İyi Geceler Mesajları 2021

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

sevgiliye en tatlı iyi geceler mesajları
Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Sözleri

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.!

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma…

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

Hayatıma İyi Geceler Mesajları 

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sevgiliye iyi geceler mesajı yollamak mı istiyorsunuz? İşte birbirinden güzel iyi geceler sözleri…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Komik ve Espirili İyi Geceler Mesajları

Ayrıca, iyi geceler mesajına” sana da” diyen öküzler ölsün. Haydi, iyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler…

Elveda arkadaşlar. Bu sizlere son satırlarım. Artık veda vakti geldi. Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum. Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi… İyi geceler.

Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “İyi Geceler” deyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Eee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var? İyi geceler!

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz.”

Kız Arkadaşa Tatlı İyi Geceler Mesajları

Gözlerini kapatıp en iyi rüyalara sahip ol ve en parlak rüyalarla uyan. İyi geceler sonsuz aşkım…

Dünyadaki en güzel kadına. Hayallerimiz en güzel düşüncelerimizle dolu olsun. Seni seviyorum bitanem…

Hayatım senin kokun ve pozitif enerjinle dolu. Seninle tanışmasaydım varlığımın ne kadar anlamsız olacağını merak ediyorum. İyi geceler meleğim.

Gece karanlığı sana olan sevgimi asla gölgede bırakamaz ve günün parlaklığı seni ne kadar sevdiğimi ortaya çıkaracak kadar güçlü değildir. İyi geceler.

iyigeceler mesajları 2021
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 2021

Gerçekten ölümden sonra yaşam varsa, sonsuza dek senin olmanı umuyorum. Bir hayat sana olan sevgimi kanıtlamak için çok kısa. İyi geceler.

Dünya sana sırtını döndürebilir, ama bana inan, dünya hayır demiş olsa bile sana her zaman evet diyeceğim. Kollarım tamamen açık, kucaklamaya hazır. İyi geceler.

İnsanlar sevginin sahte olduğunu söyler ama senin yüzünden aşkı farklı bir bakış açısıyla anladım. Seni seviyorum, inanılmaz prensesim. İyi geceler.

Kalbimin kraliçesi, uyandığımda ilk düşündüğüm ve uyurken aklımdan geçen son şey sensin. Kendimi çok özel ve şanslı hissettirdiğin için teşekkür ederim. İyi geceler ve beni hayal et.

Senin gibi nadir bir mücevher yarattığı için Allah’a şükrediyorum. Aşkın yıllar boyunca beni aydınlattı ve bana bir bütünlük duygusu verdi. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum sevgilim. İyi geceler.

İyi Geceler ile ilgili Alıntılar

-Sevdiğin kişiye asla iyi geceler dilememelisin. Uykunun aranıza gireceğini düşündürürsün. -Cehennem Çiçeği, Alper Canıgüz

-Çaresizlik nedir bilirmisin? Kalbin kanatlanıp gittiği yere Bedenin gidememesidir. İyi Geceler. -Hikayeler, Franz Kafka

İyi geceler!” dedim ve yatağıma gittim. Kağıt tomarını incelemeye başladım ama beni en çok Einstein konusu ilgilendiriyordu. İzafiyet teorisiyle uğraşan fizikçinin Atatürk’le ne ilgisi olabilirdi? Hele Wagner’le. Okumaya başladım. Okudukça gözlerim fal taşı gibi açıldı. -Serenad Zülfü Livaneli

-Hayallare dalmak bazen çok iyi gelir. Ama her zaman değil. Hele insanın düşünmesi gereken önemli şeyler varsa. -Beyaz Geceler – Uysal Kız, Dostoyevski

-Aman dikkat edin, benim mutsuzluğum pek dengesizdir, dokunanın üzerine çöküverir. Bu nedenle, iyi geceler! -Bir Savaşın Tasviri, Franz Kafka

İyi geceler bay araştırmacı! Kafanızı fazla eşelemeyin, içine düşebilirsiniz! Uyku İmparatorluğu, Henri Frederic Blanc

-Konuşmak için uykusuz kaldığınız insanın “Ben yatıyorum iyi geceler” demesi kadar bencildir hayat.  -Yaratıcılık, Osho

-İyi geceler dünyanın iyi yürekli insanları. Hepinize iyi uykular. -Serenad, Zülfü Livaneli

 Müzik aşktır, aşk müziktir, müzik hayattır ve hayatımı seviyorum. Teşekkürler ve iyi geceler. – AJ McLean

-Geceyi seviyorum. Karanlık olmasaydı, yıldızları asla göremezdik. – Stephenie Meyer

-İyi geceler bayım, hiç yittiniz mi?
En az bir defa yitmeli insan.
Nasıl geçti yıllar telefon beklerken mi?
Şarkılar bitti, şarkılar bitti.
Bir şey söylemedin kadınlar için,
Devrimler için bir şey söylemedin.
Yıldızlar için…
İyi geceler bayım.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!