Sözler Ansiklopedisi

Sevgiliye En Güzel Özledim Mesajı ve Sözleri

Sevgiliye En Güzel Özledim Mesajı ve Sözleri

Sayfa İçeriği; Sevgiliye En Güzel Özledim Mesajı ve Sözleri, En Güzel Özledim Mesajları, Kısa Duygusal Özledim Sözleri, Özledim Sözleri Tumblr, Seni Özledim Mesajları Resimli, Sevgiliye Duygusal Özledim Mesajı, Sevgiliye Romantik Özledim Sözleri.

Özlemek çok güzel bir duygudur. Eşimizi, sevgilimizi, arkadaşımızı özlediğimiz zamanlarda duygularımıza tercüman olacak sözler ararız. En beğendiğimiz Sevgiliye En Güzel Özledim Mesajları ve Sözleri sosyal medya hesaplarınızdan hikâye ya da durum olarak paylaşma isteği duyarız. Sayfamızda sizler için sevdiklerinizle ya da kız arkadaşınızla paylaşacağınız çok güzel aşk temalı özledim sözleri  hazır ettik. Beğendiğiniz özledim ile ilgili sözler’ i dilediğiniz gibi facebook, whatsapp ya da instagram gibi mecralarda paylaşın! Onunla yazımız içeriğinde bulunan en duygusal özledim mesajları ve sözleri paylaşarak duygularınızı ifade edin!

Sevgiliye En Güzel Özledim Mesajı ve Sözleri

Seni özledim hem de delicesine.

Burası yalnız ve ben ışığını özlüyorum.

Seni özledim diyorsam, bil diye değil gel diye.

Keşke dünyadaki her şeyi seninle yapmış olsaydım.

Her yerde sana uyanıyorum. Yine de burada değilsin.

Birini özlemek, kalbinizin size onu sevdiğinizi hatırlatma şeklidir.

Bugün üç şey yaptım – seni özledim, seni özledim ve seni özledim.

Özlemek diyor onlar, senin gitmeni ben yarım kalmak diye tanımlarken.

Özledim demek yetmiyor, hiçbir şeyi değiştirmiyor ve seni geri getirmiyor.

Seni özleyerek geçecek yılları hayal etmek acı bir hatıraya ağlamak kadar zor.

Gül çehrene hasretim. Bir çıkıp gelsen, sabahlara kadar göz kırpmam seni izlerim.

Özlemek bazen mutluluk bazen de acı. Ama varlığın beni ayakta tutmaya yetiyor.

Gözden uzak olan gönülden uzak olur derler ya o bizim için geçerli değil sevgilim.

Özlüyorum seni. Bir minik tırtılın kelebek oluşunu bekler gibi, heyecanla bekliyorum seni.

Bir gülüş yeter seni anlatmaya. Bir bakış yeter beni sana bağlamaya özlediğim seni çok seviyorum.

Çünkü soğuk rüzgarlar estiğinde, sana demirlendiğimi bilerek sakince gözlerimi kapatacağım.

Sevgiliye Seksi Özledim Mesajı ve Sözleri
Seni Özledim Resimli

Fransızca ‘da aslında “Seni özlüyorum” demezsiniz, “Benden yoksun” anlamına gelen “Tu me manques” diyorsunuz.

Biri bana seni özleyip özlemediğimi sordu. Cevap vermedim Sadece gözlerimi kapattım ve uzaklaştım ve ‘çok fazla’ diye fısıldadım.

Sevgilim, seni baharların gelişi gibi bekliyorum, avuçlarımda yalnızlık, sözlerimde özlem kokulu şiirler ve gözlerimde senin suretin. Bakıyorum uzaklara dalıyorum sessizce.

Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.

Nefesini özledim, dudaklarını o güzel saçlarını, doyamadığım öpüşlerini. Seni özledim bir tanem ben hem de öylesine çok ki gel desen hemen yanına gelecek kadar ve seni bir ömür sevecek kadar çok…

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi.

Sevgili dostum; seni ne kadar özlediğimi bir bilsen, hatıralar canlanıyor gözlerimde zaman geri gelse keşke diyorum ama ne mümkün. Bir gün mutlaka buluşacağız biliyorum. Hep aklımdasın bil istedim.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama seni bir ömür boyu sevebilirim.

Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; sozleransiklopedisi.com yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim. Ve en çok da seni sevdim, Hep yokluğunda.

Çok özledim. Bana gözlerini benle konuşan dudaklarını, yanımda duruşunu ellerinin sıcaklığını sana her sarıldığımda saçlarından aldığım konunu sesini tenini sevgimi, aşkımı her hissettiğindeki yüzünde oluşan o tatlı gülümsemeyi kısacası içinde sen olan her şeyi çok özledim sevgilim.

Seni özledim kalbimde saklı dilimden hiç düşmeyen yarım gönlümün tek sahibi her saniye her an haykıra haykıra sayıkladığım tek gerçeğim seni özledim sevdiğim. Bana ilk dokunduğunda senin olmak için doğduğumu biliyordum. İyi ki varsın erkeğim. Canım sevgilim seni kelimelerle anlatamayacak kadar çok seviyorum ruhum.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!