Sözler Ansiklopedisi

Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler

Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler

Şu anda Güzel Sözler kategorisinde Sihirli Sözler sayfasında bulunmaktasınız. Sizde güzel, anlamlı, manalı ve özlü sözler eklemek istiyorsanız yorum bölümünden kendinize ait güzel sözleri paylaşabilirsiniz.

Sayfa İçeriği: Sevgiliye  Etkileyecek Güzel Sözler, Sevgiliye Etkileyici Mesajlar, En Güzel Mesajlar, Anlamlı Sözler, Manalı Sözler, Sevgiliyi Etkileyecek Özel Sözler, Sevgiliye Güzel Mesajlar…

Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler

Hayatımı ikiye ayırdım senden önce senden sonra!

Bir gün aşık olacağımı biliyordum, ancak sırılsıklam aşık olacağımı hiç tahmin etmemiştim.

Öyle bir zamanda çıktın ki karşıma vazgeçemedim.

Seni ilk gördüğümde ömrün ömrüme nasip olsun diye çok dua ettim.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok çok özelsin

Senin için o kim dediler? Hayattaki Gülen Yüzüm dedim.

Zira benim gökyüzümde senden başka bulut yok.

Dudaklarını alkole mi bandırıyorsun; gülüşün sarhoş ediyor beni!

Keşke seni kopyalayıp yanıma yapıştırabilsem.

Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten

Özlem nedir biliyor musun? Sevgilisinin yanında olmadığı bir dakika da bile içinin acımasıdır.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

sevgiliyi etkileyecek güzel sözler
Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler

Sevgiliyi Etkileyecek Çok Özel Sözler

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir “insan olma” cesaretini bile gösteremedin.

Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı. Ve ben yine sondan başladım.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

Bir silahım olsaydı yoksulluğu şakağından kaybetmeyi kalbinden ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun bas harflerisin.

Öyle çok kelimelere gerek yok, sessizliğimin sesi, dualarımın aminleri ol yeter.

Her güzel düşüncemde aklıma ilk gelen insan olduğun ve varlığın ile bana huzuru doyasıya yaşattığın için sana minnettarım.

Suç benim değil ki. Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu.

Utanırım, söyleyemem yasadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri. Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

İnan pekguzelsozler.com her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdım.

Aşk kaçmak çok kovalamayı, görmekten çok düşünmeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır. İşte o sensin.

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Öyle karanlık olur ki bazen hayat bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın. Ama çok sevdiğin birinin gülümsemesiyle unutursun.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde. Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanın bacağını birken beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Beni bu hayatta ancak sen teselli edebilir ve bana o güveni sen yaşatabilirsiniz. Bunun için demem o ki benim yanımda kalıcılığın sonsuz olsun, ömrüm seninle bugünlerdeki kadar mutlu huzurlu olsun.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

İleride pişman olmayacağım bir aşk yaşamak istiyorum bu yüzden sevgimi ve aşkımı test etmek için bir müddet düşünmek istiyorum. Bunun için sevgine sevgime gönülden inanmam gerekir. Bu yüzden affına sığınıyorum.

Duygular anlatılmaz yaşanır derler ya ben işte o anı şuan yaşıyorum ve bitmesini hiç istemiyorum. Bana kendin ile yaşattığın bu güzel beraberlikte hayatımın sonuna kadar yanım da olmaya hazır mısın?

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın. Kıyamete kadar gözlerine baksam, hiç yılmadan, bıkmadan gözlerini seyretmeye doyamam bitanem…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? Işığın ve sıcaklığın üzerimden hiç eksik olmasın! Sonsuza dek benimle ol…

Seni özlemek öyle güzel ki, seni düşünmek öyle özel ki, iyi ki hayatımdasın bitanem. Keşke yanı başımda olsam öylece seyretsem seni, doyamasam sana, ellerin ellerimden hiç gitmese,beraber kursak hayallerimizi ve beraber ıslansak yağan yağmurda. Seni çok ama çok çok seviyorum.

!Sizde sayfamızda “Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler paylaşmak isterseniz aşağıda bulunan yorum bölümünden Sevgiliyi Etkileyecek Güzel Sözler ekleyebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!