Sözler Ansiklopedisi

Üç Aylar ile İlgili Sözler

Üç Aylar ile İlgili Sözler

Üç Aylar ile İlgili Sözler sayfamızda sosyal medya da ya da resmi olarak paylaşabilecek en güzel üç aylar sözleri, üç aylar kutlama mesajları, üç aylar mübarek olsun temalı sözler ve en anlamlı kısa resimli üç aylar sözleri bulunmaktadır. İşte Üç Aylar Sözler ve Dini Temalı Mesajlar 2021…

Mübarek üç aylara girmenin heyecanını yaşıyoruz.  Bizleri bu rahmet ve mağfiret mevsimine kavuşturan Yüce Allah’a hamd ü senalar olsun. İslamın mübarek saydığı 3 aylar rahmeti bol ve bereketli bir mevsimdir. Üç ayların öneminden biride beş mübarek kandil gecesinden dördünün bu aylar içinde yer almasıdır.


Keşfet; Tasavvuf ile İlgili Sözler


Üç Aylar ile İlgili Sözler

Üç aylar mübarek olsun!

Dua eder dua beklerim. Dualarda buluşmak üzere.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı Üç Ayların eşiğindeyiz.

Ey Allah’ım! Recep ve Şabanı bize mübarek kıl ve bizi Ramazan’a ulaştır…

Hayırlı bereketli sağlıklı üç aylar geçirmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Üç aylar ve Regaip Kandili kutlu olsun. Evimiz ülkemiz milletimiz huzurlu olsun.

Aziz milletimizin ve İslâm âleminin üç ayları ve Regâib Gecesi mübarek olsun.

Allah’ım sen bu üç aylar hürmetine bizleri affet. Rahmetini üstümüzden eksik etme.

Yurt dışı ve yurt içi ve yurt dışında bulunan hemşehrilerim ve tüm İslam Aleminin üç aylarını kutluyorum.

Allahümme bariklena fi Recebe ve Şaban ve Bellignâ Ramazân Allah’ım Recebi ve Şaban’ı Bize Mübârek Kıl ve Bizi Ramazan’a Ulaştır.

Rahmet, bereket ve mağfiret dönemi mübarek Üç Aylar Ülkemize bereket, afiyet ve sağlık getirmesini Rabbimden niyaz ederim.

Yarın Gelişiyle Müşerref Olacağımız Mübarek Üç Aylara Bu Gecede Tesbih Namazı Kılarak Tevbe-i Azîm ile Girmek Ne Güzel Olur…

Üç aylar; insanların geçmişin muhasebesini yaparak geleceğe azim ve enerji dolu bir şevkle atılma fırsatı bulacakları bir zaman dilimidir.

Mübarek aylara girmiş bulunmaktayız. Bu aylar da kimseyi kırmamaya, ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını bir nebze de olsa gidermeye dikkat edelim.

Üç ayların insanlığın kurtuluşuna sebep olmasını Yüce Mevlâ’dan diliyor, hemşerilerimize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Helalleşme zamanı… Rabbimiz bizden hoşnut olsun duasıyla Sahabe-i Güzin Efendilerimiz 3 aylara helalleşerek girerlermiş. Benden yana helal olsun…

Mübarek Üç Aylar tüm milletimize hayırlar getirsin. Bir an önce milletçe tekrar eskisi gibi mutlu ve huzurlu en önemlisi de sağlıklı günlere dönmemiz dileğiyle. Üç aylar mübarek olsun!

Maneviyat ve huzur dolu mübarek günlerin başlangıcı olan, içerisinde kandillerimizin ve Ramazan ayının olduğu mübarek üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Üç aylar mübarek olsun!

Üç aylar; Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, dini duygularımızın yoğunluk kazandığı; merhamet, yardımlaşma ve dayanışma hislerimizin en üst noktaya ulaştığı zamanlardır.

Bizleri bu rahmet ve mağfiret mevsimine kavuşturan Yüce Allah’a hamdü senalar olsun. İslam’ın eşsiz güzelliği ile gönüllerimizi buluşturan Hz. Muhammed’e (SAV) salât ve selam olsun.

Üç Aylarda Okunacak Dualar

Rahmet, bereket ve mağfiret mevsimi mübarek Üç Ayların; ülkemize, milletimize, Türk İslam âlemine ve tüm insanlığa sozleransiklopedisi.com hayırlı olmasını dilerim. Rabbim Ramazan-ı Şerif’e de kavuşmayı nasip etsin.

Türk ve İslam Coğrafyaları’nın tamamına barış, huzur, sağlık ve mutluluk gelmesi, gözyaşlarının dinmesidir. Dualarımızı birbirimizden eksik etmememiz temennisiyle, tüm halkımızın mübarek Regaip Kandili’ni kutluyorum.

Peygamber Efendimiz ‘in (s.a.v) “Allah’ım! Recep ile Şaban’ı bize mübarek kıl ve bizi Ramazan’a yetiştir” Hadisi Şerifi ve duasıyla, üç ayların tüm İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum…

Kırık kalplerimizin tamiri, günahkâr ruhlarımızın arınması için sunulan umut ve diriliş mevsimi mübarek Üçaylar’ın gölgesi üzerimize düştü. Recep ve Şaban ayının bizlere mübarek olup Ramazan’a kavuşma duası ile herkese selamlar olsun.

Üç ayların içerisinde yer alan kandil geceleri, günahlardan arınma fırsatı sunan, birlik ve beraberlikleri pekiştireceğimiz mübarek gecelerdir. Milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını tebrik ediyor, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğe sozleransiklopedisi.com, barış ve huzura vesile olmasını diliyorum.

Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir.

Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyrulur: “De ki: Ey haddi aşarak kendilerine yazık eden kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Şüphesiz Allah bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.

Mübarek üç aylara ulaşmanın şükrü ile Yüce Allah’ın affına ve mağfiretine sığınalım. Hata, noksan, isyan ve aşırılıklarımızdan dolayı nedamet duyalım. Rabbimizin engin rahmetini umarak, yorulan ve paslanan gönül hanemizi tevbe ile arındıralım. Üç Aylar mübarek olsun…

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!