Sözler Ansiklopedisi

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Uzun

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Uzun

Bu sayfamızda Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Uzun, Uzaktaki Sevgiliye Uzun Mesajlar ve Kız Arkadaşa En Romantik Günaydın Mesajları yer almaktadır.


İlginizi Çekebilir…. Sevgiliye Sihirli Aşk Sözleri için TIKLAYINIZ.


Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

Uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı sayfamızda en romantik günaydın mesajları aşağıda listelendi…

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Romantik
Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Romantik

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Her gözümü kapatıp uyumak istesem aklıma gelip bir sigara daha yakıp hayallere dalıyorsam eğer bil ki seni özlediğimdendir, seni seviyorum aşkım.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Her şeyim seni çok özledim, bir an önce kavuşalım artık, aşkım benim seni çok seviyorum, prensesim benim iyi ki varsın canımın içi, iyi ki benimsin, iyi ki seninim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak ta, şimdi yanında olamasam da güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Öyle çok özledim ki, parmaklarımın arasını dolduran parmaklarını özledim. Yanımda oturuşunu özledim benimle aynı yolda kolumun altında yürümeni özledim beraber yediğimiz çikolatayı özledim sen olmayınca onun bile tadı olmuyor. Senle titreye titreye üşümeyi özledim ellerini ısıtmayı özledim. Seni çok özledim.

Sensiz gecen günlerim sen olmayınca nefessiz kalıyorum. Bedenim bende ama ruhsuz kaldım. Sen ruhumu aldın ben sende kaldım. Her şey düzleşti birden hayat yok senmişsin hayatım sen gittin ben ölüme açıldım. Gülmek yok, düş yok hayal yok, gerçek yok hayat yok, nefes yok. İşte bu yüzden sensizliği sessizliğin le yaşayamamamın sebebi biriciğim seni çok seviyorum.

Sayfamıza yorum yaparak güzel düşüncelerinizi veya sözlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!