Sözler Ansiklopedisi

Will Smith Motivasyon Sözleri ve Alıntıları

Will Smith Motivasyon Sözleri ve Alıntıları

Sayfa İçeriği; Will Smith Motivasyon Sözleri ve Alıntıları, Will Smith Popüler Sözler, Will Smith Resimli Kısa Sözler, Will Smith Motivasyon Sözleri, Will Smith Sözleri İnsanların Peşinden Koşma Sözleri, Will Smith Sözleri Resimli.

Sizlere dünyanın en ünlü sinema oyuncularından olan Will Smith Sözlerini ve alıntılarını derledik. Beğeneceğiniz Unutulmaz Will Smith Sözlerini sosyal hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın.

Manşet Söz: Hayatta kaç nefes aldığınıza değil, kaç nefes kesen anıya sahip olduğunuza bakın.

Will Smith Motivasyon Sözleri ve Alıntıları

Hayat uçlarda yaşanır.

Üzgünüm, saçmalığa karşı alerjim var. 

En önemli hayat dersleri okulda öğrenilmez.

En büyük hayaller her zaman gerçekçi değildir.

%99 sıfırla aynıdır. 99 yapacaksan, devam et ve evde kal.

Para ve başarı insanları değiştirmez; onlar sadece zaten orada olanı güçlendirirler.

Bir B planınız olması için bir sebep yoktur çünkü B planları, sizi asıl planınızdan uzaklaştırır.

Sevmenin 10 yolu: dinle, konuş, ver, dua et, cevap ver, paylaş, tadını çıkar, güven, bağışla, söz ver.

Sizin için çok az şey yapan insanların zihninizi, duygularınızı ve hislerinizi kontrol etmesine izin vermeyin.

Kişiliğimde hoşa giden şeyleri aydınlatmak ve daha az hoşa giden şeyleri saklamak ve korumak için kendimi eğittim.

Çok fazla insan, sevmediği insanları etkilemek için istemedikleri şeyleri satın almak için kazanmadıkları parayı harcıyor.

Gerçekten istediğini yapabileceğin fikrini temsil etmek istiyorum… Yaratmak istediğim her şeyi yaratabileceğime inanıyorum.

Ben dünya dininin bir öğrencisiyim, bu yüzden benim için bilgi sahibi olmak ve insanların ne yaptığını anlamak çok önemli.

Tek başına olman güçsüz olduğun anlamına gelmez. Bu durum, layık olduğun şeyi bekleyebilecek kadar güçlü olduğun anlamına gelir.

Bir hayalin varsa peşini bırakmamalısın, git ve onu al! İnsanlar kendilerinin yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylerler…

Tehlike gerçekten var, ama korku bizim hayal gücümüzün meyvesidir, bizler tarihimizi yazan, korkunun seninkini değiştirmesine ve geleceğini kontrol etmesine izin verme!

İnsanların peşinden koşma, kendin ol. Kendi işinle meşgul ol ve kendini geliştir. Doğru insanlar, hayatında gerçekten olması gerekenler sana gelecekler ve hayatında kalacaklar.

Belirli bir başarı seviyesine sahip olmak için birden fazla göreve odaklanıp üstlenmemizin zor olacağını fark ettim. Umutsuzca ve takıntılı bir şekilde odaklanmak ve tüm liflerimizi, kalbimizi ve yaratıcılığımızı uygulamak gerekir.

Asla yalan söyleme, çalma, hile yapma ve kendini alkolle zehirleme. Yalan söylemen gerekiyorsa, söyleme. Onun yerine sevdiğine güzel sözler söyle. Çalman gerekiyorsa, çalma. Onun yerine senin vaktinden çalan insanlardan uzak dur. İllaki hile yapman gerekiyorsa, yapma. Daha çok çalış. İçmek istiyorsan da nefesini kesecek güzel anlarda keyiflenmek için iç.

En güzel Will Smith alıntılarından oluşan sayfamızı okuduğunuz için teşekkür ederiz! Aşağıda ilginizi çekecek harika sözlere göz atmayı unutmayın:

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!