Sözler Ansiklopedisi

Aşık Edici Sözler ve Mesajlar

Aşık Edici Sözler ve Mesajlar

Sayfamızda Aşık Edici Sözler, Aşık Eden Güzel Sözler, Aşık Ettiren En Güzel Etkileyici Sözler Yer Almaktadır. Sözleri sevdiklerinle paylaş!

Aşık Edici Sözler

Ben gidemem ki senden, aklım sende kalır…

Uyku girmez gözüme, seni düşünürüm durdurak bilmeden. Merak eder, birçok şey kurarım kafamda… Senden gidemem ki ben, gönlüm kalır…

Sen gerçek misin? Gerçekten böyle bir güzellik benimle aynı çağda mı yaşıyor, nefes alıyor? Bu kadar şanslı olabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Güzelim diye gezenlere sormak gerek, seni hiç görmüşler mi?

Tenine dokunabilmek mi? Haşa! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…Ben hem beninim hem de senin.

Senin için her zaman dua ediyorum, nazar değmesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Melek desem değil, insan desem değil, peri desem değil. Sen başka bir aleme aitsin. Başka yerde can bulmuşsun, belki de ölümsüzsün. Ömrüme cennet oldun, kıyametten korkmak ne mümkün, seni gören günaha yeltenmez, yalana dil sürmez. Seni görememe korkusu taşır insan, haram lokma yemez.

Sanki yıllardır beklediğimmişsin gibi, sanki şimdiye kadar sadece seni beklemişim gibi… Sen nerelerden, hangi diyarlardan çıkıp da geldin buraya? Sakla kendini başka göz değmesin sana, alırlarsa seni benden, göremezsem güzel yüzünü bu aşk vuslatım olur.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım. Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Göz hapsine aldım seni, sağın solun her yanın ben olmaya geldim. Başkasına yar etmem, senin gönlünde kalmaya geldim. Yatacak yerin yok mu deme, yatacak en güzel yeri ben seni gördüğümde buldum.

Bu kadar kolay olur mu deme, aşk bazen hiç beklenmedik bir zamanda atlar önüne. Atladın önüme ve ben aşka doyamadım.

Bu aşk sende can bulduysa vardır bir hikmet. Ben değil, sen değil herkes bile ki gönlüm sana avare. Senin olmadığın bir dünyada yaşamayı reddeder, senin olduğun her yerde Azrail’in soluğunu keserim. Ne sensiz giderim bu diyardan ne de benden önce göçüp gitmene izin veririm.

Ellerine dokunmak istedim ilk başta, nerden bilebilirdim ki gözlerinin gözlerime dokunacağını. Ellerimi unuttum ben sana yaklaşınca. Gözlerimle dokundum sana, gözlerim elim oldu dolaştım bütün tenini, kokunu çektim içime. Artık nereye dönsem sen olacaksın kalbimin yerinde.

Aşık Edici Mesajlar

Sakarsın işte Kabul et. Gözlerime takılıp Kalbime düştün işte.

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlâna)

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Hangi çiçek anlatır güzelliğini? Hangi mevsime sığar senin adın. Hiçbir şey yeterli değil sana, senin güzelliğine erişmeye. Sen eşsizsin. Sen birsin. Sen teksin. Köklerini benim topraklarıma geçirmelisin, bende büyümelisin.

Bir insan bu kadar mı güzel doğar, büyür? Sen o kadar güzelsin ki, daha önce güzel dediklerimin boynu bükülür. Senin eşin benzerin yok dünya üzerinde. Ne çiçekler ne yağmurlar ne denizler ne gökyüzü yarışamaz senin güzelliğinle. Âşık olunur bu güzelliğe, rüyada sanır insan kendini. Sen bu alemden misin? Söylese nereden geldin?

Ellerin narin, belin ince… Güzelliğin dillerde hece… Ahh be yar, aşkı getirdin sen bana bu gece. Mazlum oldum, alim oldum, âşık oldum sana bin kere.

Kalbimin çalar gibisin sevgilim. Ne zaman sevmek vaktim gelse sen düşersin gönlüme.

Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimin ritmini hızlandırıyorsun. Aklım sende kalabilir, kalbime girer misin?” Koy kafanı bacaklarımın üzerine, sen hayallere dal, ben cennet yüzüne…

Benimle yaşlansan keşke, kitap okurdum, çay demler, şiir yazardım güzel yüzüne.

Çiçeklerden gülü ademoğlundan seni sevdim.

Sen benim gecem, sen benim gündüzüm, sen gecemi aydınlatan dolunayım, içimi ısıtan güneşim, hayatımı renklendiren gökkuşağımsın.

Gök yüzüne baktığımda parıldayan yıldızlar kadar çok seviyorum seni.

Okumayı yeni öğrenen bir sübyan gibi hecelerken isminin harflerini, “aşk” oldu dilim damağım. Susadım bu gece sana.

Evleniriz belki bir gün, belki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur…

Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

Kalemin kâğıda dokunuşu gibiydi gözlerin. Seni tanıdıkça ilham aldım, senin için yazıldı en güzel şiirlerim.

Vatan sadece bir “Yer yüzü” değildir, İki avucunun arasında ki “Yar yüzüdür.”

Bir gün bana “Çayın kaç şekerli olsun?” dediğinde, “Gülüşün kadar kâfi.” diye cevaplayacağım.

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

Benim sadece iki elim var, hayata dört elle sarılmam için sana da ihtiyacım var.

Yarınlarımı hazırlıyorum ikimiz için, o güzel sihirli sözlerin için yaşıyorum hayatı bebeğim.

Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen özgüvenimle sevdim sana ben âşık oldum habersizce şimdi soluyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni âşık oldum sana.

Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, bir de sen seversen, dünya bana dardır.

Var’la yok arasında yaşanır bazen aşklar… “Gel” demeye hayat izin vermez..”Git” demeye kalbin…

Sen sığındığım bir limandın. Ben aşka rotası çizmiş, dümenini mutluluklara kırmış bir kaptan. Ama ne yaparsam yapayım, bir türlü demir atamadım sana aşktan.

Sanmayın ki ben sebepsiz yere değiştim. Bana neden değiştiğimi sormadan önce, kendinize “acaba ben ne yaptım? sorusunu sormanız, size aradığınız cevabı verecektir.

Geçse de kızgınlığım, kırgınlığım geçer mi bilmem. Hayat perişan etse de kırgınlıklarım var benim, hatalarınıza dönüp de gülemem.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Bugüne kadar başkalarının mutluluğunu düşünerek harcadığım hayatımın geri kalanını, benim için bir adım dahi atmayanları umursamayarak geçirmeyi planlıyorum. Bu hayat gemisi benimse, kaptan bensem, rotamı çizer, dümenini istediğim yere kırarım.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Kırılmışlığın ve yorulmuşluğun etrafıma ördüğü duvarlar var. Hayatın bıkmışlığından, güneş değmiyor odalarıma.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, âşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Öyle dost görünümlü yılanlar var ki, yağmur yağarken ters dönen şemsiye gibi, en işe yaradıkları zamanda güvencini boşa çıkararak yalnız bırakırlar seni.

Sanki bir rüya gibi yaşanılanlar, gülüşün, bakışın, öpüşün…Tılsımlı mısın? Yoksa efsunlu mu? Beni benden almaya geldiysen Hoş geldin. Buyur! Başım gözüm üstüne…

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!