Sözler Ansiklopedisi

Dünya Turizm Günü Sözleri ve Mesajları

Dünya Turizm Günü Sözleri

Dünya Turizm Örgütü bu yıl ana tema olarak ‘Turizm ve Kırsal Kalkınma’ başlığını seçti. Bu yıl Dünya Turizm Günü’nün 40. yıl dönümü kutlanıyor.  Her yıl 27 Eylül tarihinde kutlanan Dünya Turizm Günü ile ilgili sözler ve mesajlar sayfamızda en güzel kutlama mesajlarını bulabilirsiniz. İşte Dünya Turizm Günü Sözleri ve Mesajları…

Dünya Turizm Günü Sözleri ve Mesajları

Turizm bacasız fabrikadır.

Turizm yolu, barış ve kalkınma yoludur.

Hiçbir mavi Akdeniz’den güzel değildir.

Turizm kalkınmanın en önemli unsurlarından birisidir.

Turizm insanları kaynaştıran en kuvvetli sevgi bağıdır.

Dünya Turizm Günü ile İlgili Sözler
Dünya Turizm Günü ile İlgili Sözler

Turizm bir ülkeyi muassır medeniyetler seviyesine çıkartacak etkili bir tanıtım aracıdır.

Turizm bir ülkenin en önemli tanıtımıdır. Ekonominin can damarıdır. 27 Eylül Dünya Turizm Günü Kutlu Olsun…

Turizm sektöründe emek harcayan; otelcisinden rehberine, acentacısından taşımacısına, tüm meslektaşlarımın “Dünya Turizm Günü” nü kutluyorum.

Bu zorlu pandemi sürecinde evlerine ekmek zorunda götürmek için büyük fedakârlıklar gösteren Turizm çalışanlarımızın bu özel gününü kutlar. Başarılı, Mutlu ve Bereketli ömürler dilerim…

27 Eylül Dünya Turizm Günü, 2020’de zor bir çalışma yılı geçirmelerine rağmen umutlarını kaybetmeden mücadele eden, ayakta kalmak için çalışan, turizm sektörünün tüm birimlerindeki turizm emekçilerine kutlu olsun.

Turizmin barışa, huzura ve hoşgörüye sağladığı katkının artması dileği ile ‘27 Eylül Dünya Turizm Günü’ nü kutlarım. Pandemi döneminde sekteye uğrayan turizm sektörünün, tekrar eski günlere dönmesini yürekten diliyorum.

Pandemi döneminde en çok etkilenen sektörlerin başında gelen olan Turizm sektöründe canla, başla ve büyük özveriyle çalışan bütün çalışanlarımızın 27 Eylül Dünya Turizm Gününü Kutlarım.

Başarıdan hız ve ilham alarak tanıtımda, alt yapıda, ülkemizin doğal ve tarihsel güzelliklerine sahip çıkmak konusunda daha büyük bir gayretle çalışarak değerlerimizi tanıtmada önemli roller üstlenen tüm turizm sektörünün Dünya Turizm Gününü kutlarım.

Dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan turizm, ülke ekonomisine yaptığı katkının yanı sıra kültürlerin birbirini tanımasında, kaynaşmasında ve evrensel anlamda barışın sağlanmasında da önemli bir araçtır. Bu vesile ile Dünya Turizm Gününü kutlar, tüm turizm çalışanlarına başarı, sağlık ve esenlikler dilerim…

Dünya Turizm Günü Kutlu Olsun…

Önerilen İçerik; Dejavu Sözleri

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!