Sözler Ansiklopedisi

Yıllık için Yazılar ve Güzel Sözler

Yıllık için Yazılar ve Güzel Sözler

Sayfa İçeriği; Yıllık Sözleri, Yıllık Sözleri Kısa, Yıllık için Yazılar ve Güzel Sözler, Yıllığa Yazılacak Duygusal Yazılar, Yıllık Sözleri, Komik Yıllık Sözleri, Yıllık Sözleri Lise, Yıllığa Yazılacak Anlamlı Yazılar.

Yazımız içeriğinde sizler için harika yıllık sözleri ve yazıları hazırladık. Bu içerikte en çok aratılan öğrencime yıllık yazıları, yakın olmayan arkadaşa yıllık sözleri, ciddi yıllık yazıları, özgün yıllık yazıları, kısa ve öz yıllık yazıları, mezuniyet yıllık yazıları, Yıllık yazısı örneği, yıllık yazıları öğretmen ve yıllık yazı örneği gibi beğeneceğiniz sözler bulabilirsiniz.

Her şeyin sonu olduğu gibi eğitim ve öğretim hayatının da elbet bir sonu vardır. Yıllardır aynı sınıfta okuduğumuz arkadaşlarımızdan ayrılmanın vakti gelip çattıysa arkadaşlarımız için en güzel yıllık sözleri ararız. Duygularımızı ifade edecek en anlamlı yıllık yazıları kalemimizden dökülür yapraklara. Arkadaşlarımızın bizde bıraktığı duyguyu en kısa ve öz bir şekilde anlatmaya özen gösteririz. Eğitim ve Öğretim hayatından geriye, ileride bakıp hatırlayacağımız yıllıklardaki yazılar kalır. Baktıkça hüzünlenir arkadaşlarımızı yad ederiz. İşte birbirinden güzel yıllık sözleri ve yazıları…

Yıllık için Yazılar ve Güzel Sözler

Kapısını aşındırdığımız okulumuzun her daim unutulmaz ve gururlu öğrencileri olarak hatırlanmak dileğiyle…

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bugünün tadını doyasıya çıkart.

Her ne kadar pandemi dolayısıyla son zamanlarımızı birlikte geçiremesek de başta öğretmenlerim olmak üzere tüm sınıf arkadaşlarımı çok özleyeceğim. Sizleri seviyorum.

Her şeyin çok uzun başlayıp çok kısa bittiği bu okul hayatından ayrılmak vakti geldi. Bu eğitim hayatında bana katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Eğitim ve Öğretim hayatı boyunca üzerimizde büyük emekleri hocalarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim. Okul ve sınıf arkadaşlarıma ömür boyu sağlık, başarı ve esenlikler dilerim…

Geride Ne Bıraktık? Geride dostluk, özlem, sevinç, hüzün, ayrılık, anı ve daha neler neler… Hepsini attık çantamıza. Yükümüz ağır, göz yaşlarımız içimizde. Mazi bahçesinde bir salkım olmaya vardık. Hayaller dünyasından gerçek dünyaya hoş geldik. Hayat mücadelesinde herkese başarılar…

Büyük ve tecrübeli insanlar, hayatlarında olan biten birçok şeyi dostlarına borçlu olduklarını söylerler. Arkadaş olmanın en ağır yüklerini bugüne kadar benimle taşıyan arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim. Kendinize çok iyi bakın. Birbirimizi unutmamız dileğiyle…

Ne zaman bitecek derken şimdi hiç bitmesin diyorum. Biliyorum ki bu imkânsız sadece üzülüyorum. Zaten başlayan her şey bitmez mi elbette biter ama anılar, hatıralar unutulmaz biliyorum. Herkese başarılar

Başarılı ve özverili bir şekilde yürüttüğün eğitim hayatının seni gelecekte iyi yerlere taşıyacağından şüphem yok. Güzel ahlakını, çalışkanlığını ve dürüstlüğünü ömür boyu sürmen dileğiyle. (Öğretmenden Öğrencisine Yıllık Yazısı)

Hayat ne garip doğduk, büyüdü sonra okulda açtık gözlerimizi. Zaman geçti, biz büyüdük ve okuldan mezun olduk. Göz açıp kapanıncaya sozleransiklopedisi.com kadar geçti derler ya, işte öyle bir şey, anlamadık. Sevdik birbirimizi kimi zaman küstük hepsi geride kaldı. Çocukça yaptık her şeyi, çocukça söyledik şarkıları, çocukça yaptık kavgalarımızı ve şimdi ayrılık ve gerçek hayat… Yeni hayatınızda başarılar canlar…

Hayat insana neler getirir bilmem ama bazı zamanlar olur insan karşısına çıkanı anlatıp anlatmamak arasında kalır. Seni anlatmak için oturup yazmaya başladım ancak, kelimeler kifayetsiz kalır derler ya işte o durumu yaşıyorum şimdi. Dostluk ve arkadaşlığın anlamını sende buldum. Seninle güldüm, gülümsedim, ağladım kavga ettim. Kısacası hayata dair iyi veya kötü birçok şeyi yaşadım. Şimdi satırlara dökmek gerekiyor ama hiçbir sözcük seni ve arkadaşlığını tam anlatamaz. Kendine hep iyi bak can arkadaşım benim.

Okul sıralarına ismimizi kazıdığımdan bu yana ne kadar zaman geçti unuttum. Dersten atıldığımız günleri hatırlarsın değil mi. İşte o günlerdeki gibi çocuk kalsın yüreğin ve çocuksu gülümseyişlerin eksik olmasın yüzünden. Eğitim hayatımızın sonuna geldik ve şu an üniversite sıralarından mezun olup daha zorlu olan hayat yolunda mücadeleye hazırlanıyoruz. Ancak aklından çıkarma ki biz istedikçe zorlukları yenmemiz bizim için kolay olacaktır. Başarılarla dolu günlere ulaşman dileğiyle.

Sizlere bu yazımızda elimizden geldiğince yıllık için güzel yazılar hazırladık. Buraya ne yazarsak yazalım biliriz ki tam olarak duygularınızı ifade edecek yazılar yazabilmemiz çok zor. Yazılarımız kaleminizde dökülecek cümlelerin başlangıcı olabilir ancak. Bunun bilincinde olarak arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, dostlarınıza yazılacak en güzel yazılar, mezuniyet veda sözleri sizin gönül dünyanızdan dökülür yapraklara. Her şey gönlünüzce olsun. Hayatınız boyunca hep iyi olun, doğayı koruyun, hayvanları sevin ve bir de  sozleransiklopedisi.com’u ara sıra ziyaret etmeyi unutmayın!

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!