Sözler Ansiklopedisi

Sevgiliyi Mutlu Edecek En Güzel Sözler ve Mesajlar

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler ve Mesajlar

Sevgilinin Mutlu Edecek En Güzel Sözler ve Mesajlar sayfamızda bulunan sözleri sevdiklerinizle paylaşarak anlamlı resimli ve etkileyici sözlerle onları harika hissettirebilirsiniz. Sevgililer Günü’ ne özel en duygusal ve uzun anlamlı sözleri’ de sayfamızda bulmanız mümkün. İşte sizler için derlenen sevgiliyi mutlu edecek en güzel sözler ve mesajlar…

Böyle zamanlarda sevgilimize kısa mesaj göndermek için en güzel anlamlı kısa ve uzun Sevgililer Günü Sözlerine ihtiyacınız vardır. Arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, karınıza veya kocanıza göndermek için içten aşk sözleri Burada! Eşe sevgililer günü mesajları anlamlı ve kısa haliyle sizlerle… Hemen Paylaş!


Keşfet; Sevgiliye Romantik ve Etkileyici Harika Sözler 


Sevgiliyi Mutlu Edecek En Güzel Sözler ve Mesajlar

Kalbim bütünüyle sana ait.

Seni sevmek bir ömür boyu…

Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım.

Derler ki; “Birini sevince dünya iki kişiliktir.

Geçici şeylerle dolu bir dünyada sonsuzumsun.

Sen olduğun ve benim olduğun için teşekkürler.

Sonsuz aşkıma en tatlı, en mutlu gün diliyorum.

Büyük aşkın olduğu yerde, her zaman güzellik vardır.

Hayatımın tek kadınına… Sevgililer Günü kutlu olsun.

Sevginin günü olmaz ki şöyle baksan yeter bir ömür…

Sen bir başkasın güzelim ben seni her zaman severim.

Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Kar Güzelim. Seni Seviyorum.

Şu hayatta tek yaptığım iyi şey sana âşık olmak. İyi ki varsın canım.

Sen yanımda olmasan ne yapardım? Hayatımın aşkına Sevgililer Günü kutlu olsun.

Kaşları keman, bal yanaklım. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Bir ömür boyu seninle…

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler ve Mesajlar
Sevgiliyi Mutlu Edecek En Güzel Sözler ve Mesajlar

Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

Hayatta senden başka kimim var ki benim. Bu yüzden çok değerlisin. Ve ben seni çok çok seviyorum.

Hatıralarla yaşar insan bir umudun ışığında. Sen benim en güzel umudumsun. Seni seviyorum cantanem.

Bir bulut olsam gelsem seni alıp gökyüzünde gezdirsem. Sen mutlu olsan ve hep elimi tutsan. Canım sevgilim…

Bugün, umarım seni ne kadar sevdiğimi ve hayatımda olmana ne kadar minnettar olduğumu hissetmen dileğiyle.

Bana yılda bir gün değil her gün sevgililer günü. O yüzden bugünün diğer günlerden pek farkı yok. Seni çoook seviyorum…

Aşk, asla eksik kalmayacağınız bir şeydir. Bu yüzden herkese ve kendinize bolca verin! Sevgililer Günü 2021 Kutlu Olsun.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine canım sevgilim.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Seni sevince güzel bu dünya bu gökyüzü. Sen sevince anlamlaşıyor her şey. Senin varlığın beni mutlu ediyor. Hayat boyu birlikte güzel anılar biriktirmek dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun.

Uzaktayım… farkındayım biraz kırık geçiyor bu sevgililer günü. Senin yanında olamadım. Özür dilerim. Ama şunu bilmeni isterim ki senden ayrı bir tek günüm geçmemesi için her gün dua ediyorum. Seni çok seviyorum sonsuzum…

Daha nice sevgililer günlerine hep beraber hep mutlu elele göz göze bir ömür boyu seninle. Hep tatlı hep mutlu bir o kadar da huzurlu. Sağlıklı çocuklu, aşklı bol yıllar ikimize. Seni seviyorum. Elim elinden hiç ayrılmasın! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun. Aşkım.

Eşe Sevgililer Günü Mesajları Kısa ve Anlamlı

Seni sevmek ne güzel…

Gülüşün yıldızlardan bile daha güzel…

Seni anlatsam da gelsem mavi gökyüzüne…

Canım kocacım. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Özlendin bilesin…

Bedenimi ve ruhumu büyüleyen müthiş kadın sevgiler günümüz kutlu olsun.

Canım karıcığım sevgililer günümüz kutlu olsun. Aile olarak nice güzel günler geçirmemiz dileğiyle.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni seviyorum çünkü tüm evren seni bulmama yardım etti. Sen bana şans getirdin huzur getirdin. Kocaman kocaman öpüyorum bal dudaklarından…

Karıcıım, dünyanın en güzel kadını. Ailemizin baş mimarı. Sen şanslı bir kadınsın. Çünkü seni deliler gibi seven bir ömür boyu ellerini hiç bırakmayacak bir aşk pıtırcığı var hayatında.

Biliyorum ki yollar karanlıktan geçtiğinde yanımda sozleransiklopedisi.com sen varsın. Ellerin ellerime dokunduğu sürece varlığım tamamlanmış olacak. Arıcığım, canım eşim iyi ki benimlesin.

Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu

Kocacaığım, seninle tanıştığımız günü düşünüyorum. Şimdiki halimizi hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma getirişin bizim hikayemiz. Sen kalbinim sahibi, hep böyle kal. Seni çok seviyorum. Nice muhteşem 14 Şubatlarımız olsun.

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın, bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın, bir kâbus gibi uykularını böleceğim gece yarısı, nasıl ben seni unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Hayat ne garip bugünde olamadım yanında. Oysa yanında olup seni doya doya öpmek isterdim. Gözlerinde kaybolmak, kendimden geçmek. İyi geliyorsun bana biliyorsun. Özlüyorum duamsın, canımsın her şeyimsin sen benim. En güzel yerinden öpüyorum. Seni çok seviyorum.

“Sevgiliyi Mutlu Edecek En Güzel Sözler ve Mesajlar” sayfamızı tekrar ziyaret etmeyi unutmayınız! Bu sayfa düzenli olarak güncellenecektir. Sizde sayfamızda yer almasını istediğiniz sözlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.  

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!