Sözler Ansiklopedisi

30 Haziran Emekliler Günü Kutlama Mesajları

Emekliler Günü Kutlama Mesajları

Tüm emeklilerimizin Emekliler Günü ve Emekliler Haftasını en içten duygularla kutlayarak, herkese sağlık ve esenlikler diliyoruz. İşte Emekliler için hazırladığımız en güzel anlamlı 30 Haziran Emekliler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri. Sayfamızda bulunan emekliler günü kutlama mesajları kurumsal, resmi emekliler günü yayınlama mesajı ve 30 Haziran Dünya Emekliler Günü münasebetiyle hazırladığımız en anlamlı emekliler günü mesajı resimli, kısa, uzun ve resimli haliyle sizlerle…

30 Haziran Emekliler Günü Kutlama Mesajları

Emekliler günü kutlu olsun.

Yıllarını hizmetle geçirip üç kuruşla hayatta kalmaya çalışan emeklilerimizin günü kutlu olsun.

Çalışma hayatlarını emeklilik ile taçlandıran tüm emeklilerimizin emekliler gününü kutlarım.

Emek emek çalıştınız şimdi hayal ettiğiniz gibi yaşamak sırası… Emekliler Günü’nüz kutlu olsun.

Çalışma hayatımızın mihenk taşları olan emeklilerimizin “30 Haziran Dünya Emekliler Günü”nü kutluyoruz.

Emeklilerimize, memleketimiz için yaptıkları her şey için şükran ve minnet duyuyorum. Allah, sizlerden razı olsun.

Değerli emeklilerimize saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Aynı zamanda yaklaşmakta olan kurban bayramlarını da şimdiden kutlarım.

Yıllarca alın teriyle çalışarak emeklilik hakkı kazanan tüm emeklilerin gününü kutlarım. Emeklilik günlerinizi dolu dolu, sağlıklı ve mutlu geçirmenizi diliyorum.

Ulu Önder Atatürk’ün 30 Haziran 1927 günü emeklilik dilekçesini vermesi sebebiyle ‘Emekliler Günü’ içinde bulunulan hafta ‘Emekliler Haftası’ olarak kutlanmaktadır.

Emekliler Günü Kutlu Olsun Resimli
Emekliler Günü Kutlu Olsun Resimli

Emekliler haftası içinde kutlanan Dünya Emekliler Gününün emekli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerinin ve sosyal refahının artmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Emekliler Haftası ve Dünya Emekliler Gününü kutluyorum. Aileleriyle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmelerini Allah’tan temenni ediyor, tüm emeklilerimize saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün emekli olduğu tarih olan 30 Haziran Emekliler Günü’nü kutluyor, sorunların her geçen gün arttığı bu dönemde emeklilerin karşılığını almaları gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz.

Ömürlerinin büyük bölümünü, ailesi, milleti ve devleti için hizmetle geçiren, alın ve akıl teri akıtarak Türkiye’nin kalkınmasına, milletimizin felah ve refahına katkı sağlayan emeklilerimizin, emektar emekçilerimizin Emekliler Günü kutlu olsun.

Tecrübe, bilgi ve birikimleriyle, yıllarca alın teri dökerek sozleransiklopedisi.com ülkemize ve milletimize hizmet etmiş tüm emeklilerimizin 30 Haziran Emekliler Günü’nü kutluyor, emeklilerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyoruz.

30 Haziran Dünya Emekliler günü vesilesiyle Geçmişimizin Sahibi, Geleceğimizin Mimarları olan emeklilerimizin Dünya Emekliler gününü en içten duygularımla kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmelerini diliyorum.

‘Bir Milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu, O milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Mazide muktedirken, bütün kuvveti ile çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur. Mustafa Kemal Atatürk

Yıllarca alın teri döküp emekli olduktan sonra ülkesine hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan emeklilerimiz, bilgi ve becerilerini kendisinden sonraki kuşaklara aktararak toplumun yaşam kalitesini arttırmaktadır. Tüm emekli vatandaşlarımızın emeklilik hayatlarını sağlık ve huzur içerisinde sürdürmelerini temenni eder, Emekliler Haftası ve Dünya Emekliler Günü’nü kutlar saygılarımı sunarım.

Hayatlarının en verimli ve dinamik çağlarını devletine, milletine hizmet ederek geçiren, bilgi ve becerilerini kendisinden sonraki kuşaklara aktararak, toplumun yaşam kalitesini arttıran emeklilerimizin, emeklilik döneminde sağlıklı, huzurlu, refah içinde bir hayat sürmeleri en büyük temennimdir. Ülkemizin kalkınmasına değerli hizmetler yapan, alın teri döken emeklilerimizin Emekliler Haftası ve 30 Haziran Dünya Emekliler   Günü’nü kutlar, saygılarımı sunarım.

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!