Sözler Ansiklopedisi

Okula Başlama Mesajları ve Sözleri

Okula Başlama Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği; Okula Başlama Mesajları ve Sözleri, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajları, Okula Yeni Başlayan Çocuğa Güzel Sözler, Yeni Okul Dönemi Mesajları, İlkokul Öğrencileri için Güzel Sözler, Canım Oğlum Okula Başlıyor Sözleri, Canım Kızım Okula Başlıyor Sözleri, Resimli Okula Başlama Mesajları

Hem çocuklar hem de veliler büyük bir heyecan içerisindeler. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı başlıyor. Öğrencisinden Öğretmenine herkes okulların açılacağı ilk günü bekliyor. Pandemi süresince okullarından uzak kalan öğrenciler ve öğretmenler artık kavuşma vakti. İşte sizlerin bu heyecanını yansıtacak en güzel okula başlama mesajları ve sözleri ve Okulların Açılması ile İlgili Güzel Sözler.

Okula Başlama Mesajları ve Sözleri

Okullar açılıyor. Yaşasın!

Yeni Eğitim Öğretim yılı hayırlara vesile olsun.

Tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dilerim.

Çalsın ziller, başlasın okullar, biz geliyoruz açılsın yollar.

Okul, yarınlardır mutluluktur. Yeni okul yılında başarılar dilerim.

Yüce Mevla tüm çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Dersleri başarılı olsun.

Yeni okul döneminde başarılar dilerim canım. Sen başarırsın bilirim. İyi dersler dilerim.

Eğitim ile İlgili Sözler

Dedesinin aslan torunu artık okullu oldu. Okumayı öğrenince ilk dedesinin adını yazacak.

Rabbim ilk günün heyecanını yıl boyunca daim etsin inşallah. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.

Zorlu eğitim yolculuğunda en içten dileklerimle başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Uyum sürecinin bu ilk gününde fedakâr öğretmenlerimize ve minik öğrencilerimize başarılar dileriz.

Annesinin bir tanesi büyümüş de okula gidermiş. Canım yavrum. Rabbim her daim yardımcın olsun.

Okul, hayat yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektir. Yeni okul yılın hayırlı uğurlu olsun canım.

Sevgili Öğrenciler; Bir eğitim ve öğretim dönemine girmiş bulunmaktayız. Sizlere bu süreçte başarılar dilerim.

Yarın yeni bir eğitim yılı başlıyor. Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdiklerimizle güzel bir okul yılı geçirmek temennisi ile.

Canım oğlum bugün okula başlıyor. Allah zihin açıklığın versin. Rabbim vatanına ve topluma bir birey olarak yetişmesini nasip etsin.

Okulun ilk günü yazısı yazmak en güzel şeylerden biridir. Ömür boyu saklanır tozlu rafların kitap aralarında. Unutulmaz anlardandır. Mutlaka okula başladığınız ilk gün bir şeyler karalayın ve bu güzel anlarınızı kâğıda dökün.

Hayat bir sınav. Başarılı olmak içinse okul yolunda ter dökmek gerekiyor. Yeni başlangıçlar her zaman güzeldir. Derslerinde başarılar diliyorum.

Kızım bugün okula başlıyor. Allah bugünleri de görmeyi bizlere nasip etti. Güzel kızım eğitim hayatında sana başarılar dilerim. Bu mutluluğu bizlere yaşattığın için teşekkürler.

Okul her zaman öğrencilere iyiyi güzeli öğretmek için vardır. Okul bir yerde değildir her yerdedir; evde, sokakta, parkta. Okula başlayan gençlerimize başarılar dilerim.

2020/2021 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle “İlköğretim Haftası’nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.

Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve Velilerimize 2021-2022 eğitim öğretim yılının başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyor, sağlık ve huzur diliyoruz. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun inşallah…

Okula Başlama Sözleri Resimli
Okula Başlama Sözleri Resimli

Amaç, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, eğitimden aldığı güçle yoğun rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayabilen, bağımsız düşünebilen ve sorgulayan bireyler yetiştirmek dileğiyle 2020/2021 Eğitim – Öğretim Yılını Kutluyorum.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yad ediyorum. Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve elbette sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum.

Meslektaşlarım, Velilerimiz ve Sevgili Çocuklarımız. Biz çocuklarımızı çok özledik. Öğrencilerimize    kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Covid-19 salgınının devam ettiği bu süreçte hepimize büyük fedakarlıklar düşmektedir. Ülkemizin en kısa sürede normale dönmesi için Sağlık Bakanlığımızın, Millî Eğitim Bakanlığımızın ve bütün kurum / kuruluşların aldığı tedbirlere uymamız koşulu ile okullarımızı birlikte açacağız. 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı tüm eğitim öğretim camiamıza hayırlı olsun. Sağlıklı günler dilerim.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yeri olan ilköğretim, devamı gelecek uzun bir yolun başlangıcıdır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir. Bu nedenle çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.” sözü de eğitimin ne kadar önemli olduğunu belirtmektedir. Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilçemize ve yurdumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Değerli öğretmen arkadaşlarım, sevgili öğrenciler, çok kıymetli öğrenci velilerimiz. Yeni bir eğitim ve öğretim yılının ilk gününde, Türkiye’nin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı yetiştirecek siz değerli öğretmenlerimiz ve ülkemizin geleceği çocuklarımız, öncelikle 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve Milli Eğitim camiasına başarılı bir eğitim öğretim yılı olmasını canı gönülden temenni ederim.

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi bugün itibariyle başlamıştır. Başta görevli öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımızın, öğrencilerimizin, velilerimizin yeni eğitim-öğretim yıllarını kutluyorum. Öğrencilerimize zihin açıklığı temenni ediyorum. Özverili bir şekilde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, daima görevinin başında, öğrencilerinin hizmetinde olan öğretmenlerimize başarı ve kolaylıklar diliyorum. Tüm eğitim camiamızın yeni dönemi hayırlı olsun. Bu dönemin öğrencilerimiz, eğitimcilerimiz ve velilerimiz adına daha başarılı geçmesini temenni ediyorum. (Resmi Eğitim Öğretim Yılı Mesajı)

BİZİ TAKİP EDİN!

Hemen Takip Et Sözleri Kaçırma!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Facebook Sayfamızı Beğenin, En Güzel Sözleri Kaçırmayın!